Teknoloji

Activision, Call of Duty: Warzone 2.0 Season One

Call of Duty: Modern Warfare II Season One'ın bir parçası olarak 16 Kasım'da çıkacak olan Call of Duty: Warzone 2.0.

Call of Duty: Modern Warfare II Season One’ın bir parçası olarak 16 Kasım’da çıkacak olan Call of Duty: Warzone 2.0.

Activision, dün gece Call of Duty serisine adanmış oyun etkinliğine ev sahipliği yaptı. Call of Duty: Next etkinliğinde şirket, Call of Duty: Warzone Mobile’ı duyurdu. Buna ek olarak oyun yapımcısı, Call of Duty: Modern Warfare II Season One’ın bir parçası olarak 16 Kasım’da çıkacak olan Call of Duty: Warzone 2.0’ı da duyurdu. Oyun herkes için ücretsiz olarak oynanacak.

Yeni duyurulan oyun, Call of Duty: Modern Warfare’den (2019) önemli öğrenmelerin yanı sıra topluluk geri bildirimi ve çok oyunculu oynanış sunuyor.

Call of Duty: Warzone 2.0 özellikleri

 

Özellik cephesinde, Call of Duty: Warzone 2.0, özel silahlar ve geniş bir manzara içeren Al Mazrah adlı yeni bir haritaya sahip olacak. “Kıyı kasabaları, depolar, çöl, kayalık zirveler, yeraltı alanları, endüstriyel alanlar, nehirler ve keşfedilecek koca bir şehir içeren devasa bir metropol alanına düşmeyi bekleyin. Activision bir blog yazısında karadan, havadan… ve sudan keşif yapıyor” dedi.

Şirket, “Aslında, Al Mazrah o kadar geniş ki, kıdemli oyuncular için [ÇIKARILMIŞ] konumlara ilişkin ipuçları da dahil olmak üzere, başlıca ilgi çekici noktalara ilk bakış ve genel bakış sunan özel bir blog var” diye ekledi.

görev çağrısı

Yeni araçlar

Call of Duty: Warzone 2.0 ayrıca diğerleri arasında taktik araç, UTV, hafif tank, ağır helikopter ve sert şişme bot içerir. Oyuncular ayrıca kullandıkları aracı, Açık Beta sırasında açılabilen ücretsiz “Floor It” Araç Görünümü de dahil olmak üzere bir görünümle özelleştirebilirler. Oyuncular ayrıca her araçta (tekneler ve helikopterler dahil) yavaş yavaş yakıt bittiğinden, araçlara tırmanabilecek veya araçlara düşebilecek, lastiklere ve kapılara zarar verebilecek, camları patlatabilecek ve benzin arayabilecekler.

Alış veriş

Oyun ayrıca, oyuncuların oyuna girmeden önce oluşturdukları özel silahlar da dahil olmak üzere ekipman ve silahları satın almak ve yükseltmek için geliştirilmiş bir Satın Alma İstasyonu olan The Shop’u da içerecek. Bu özel silahlar Silah Ustası’nda inşa edilecek ve oyuncuların silah yuvaları. “Taktikler ve Ölümcüller çok yaygın yer ganimetleridir. Activision, lansman sırasında Call of Duty: Warzone 2.0’da avantajlar olmayacak, ”diye ekledi.

Ek olarak, oyuncular savaşta düşürüldükten veya tamamen yeni Gulag’dan geri dönemeyen bir takım arkadaşını geri alabilecekler.

Cache Nedir?

DMZ Modu

Oyun ayrıca DMZ adlı özel bir Ekstraksiyon Moduna sahip olacak. Activision, yaklaşmakta olan oyunu hakkında pek fazla ayrıntı paylaşmasa da, “ana öncül, savaş alanında kendi deneyiminizi seçmek, dilerseniz sosyal olarak çalışmak ve Call of Duty: Warzone 2.0’da tutmak için ekipman toplamakla ilgili” dedi. envanter ve maçtan maça kullanın. ”

Oyun yapımcısı, “DMZ, Call of Duty: Warzone 2.0’ın yanına düştüğünde yeni zorluklar, ödüller, oyun özellikleri ve daha fazlası hakkında paylaşacak çok şeyimiz olacak” diye ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu