Teknoloji

Alcatel Shine Lite Dokunmatik Sorunu Nasıl Dönülür? Tamir Ücreti Ne Kadar? 2022

Alcatel Shine Lite dokunmatik sorunu ile karşılaştıysanız cihazda birkaç önlem alarak bu sorunu giderebilirsiniz. Eğer basit müdahaleler bu sorunu geçirmeye yardımcı olmadıysa bu durumda cihazınızı bir Alcatel yetkili ya da teknik servisine götürerek buradan yardım almayı deneyebilirsiniz.

Alcatel Shine Lite cep telefonu bu markanın dokunmatik alanında piyasaya sürdüğü en güzel telefonlardan bir tanesidir. Alcatel marka cep telefonu kullanmayı sevenleri tekrar bu geri döndüren bu telefon dokunmatik kullanım özellikleri ile ön plana çıkar. Cihazı kullandığınız sırada ekranda dokunmatik ile ilgili herhangi bir problem ile karşılaştıysanız yazının devamında bu konuya yönelik çözüm önerilerine ulaşabilirsiniz.

Alcatel Shine Lite Dokunmatik Sorunu Nasıl Dönülür?

Alcatel Shine Lite dokunmatik sorunu cihazda detaylı bakım ve onarım gerektiren sorunlardan bir tanesidir. Cihaz ekranında herhangi bir problem meydana geldiğinde genel anlamda dokunmatik sorunu yaşanır. Telefonu kullanmayı direkt olarak etkileyen bu problemin çözümü birçok durumda ekranın değiştirilmesi ile mümkün olur. Güven veren bir servise cihazınızı gösterdiğinizde Alcatel Shine Lite dokunmatik sorunu hakkında daha detaylı çözüm önerilerine sahip olabilirsiniz.

Alcatel Shine Lite cep telefonunu yetkili servislere götüreceğiniz durumlarda dikkat etmeniz gereken önemli konular şu şekildedir;

  • Ekran değişimi hizmetini mutlaka alanında uzman personel ve firmalardan almalısınız.
  • Teknik servis hizmeti veren yerin tam anmalı ile yeterli olup olmadığından emin olmalısınız.
  • Size verilecek hizmet sırasında ekranın orijinal parça ile değiştirildiğinden emin olmalısınız.
  • Ekran değiştirme hizmetini veren servisin 1 ay boyunca hizmet garantisi verebileceğini garanti edin.

Alcatel Shine Tamir Ücreti 2022 Ne Kadar?

Alcatel Shine Lite dokunmatik sorunu tamir ücreti her yıl değişir. Cihaz incelendikten sonra bu konuda yetkili servis personelleri daha detaylı fiyat bilgisi verecektir. Ekran değişimi gerektiren konularda Alcatel Shine Lite dokunmatik sorunu tamir ücreti 2022 yılında yaklaşık olarak 400 TL ile 750 TL aralığındadır. Tamir sırasında cihazda herhangi ekstra işlem gerektiğinde ücret de ona göre artacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu