Teknoloji
Trend

Amazon Prime Gaming Bombayı Patlattı! 600 TL Değerindeki Oyunlar Ücretsiz Oldu

Video oyunu tutkunlarını heyecanlandıran yılbaşı kampanyaları sosyal medyada büyük ses getirmeye devam ediyor. Steam ve Epic Games Store gibi firmalarla rekabet eden Amazon Prime Gaming bombayı patlattı. Geçtiğimiz günlerde de çeşitli oyunları kullanıcılarına ücretsiz olarak sunan Amazon Prime Gaming bu kampanyasına ara vermeden devam ediyor. Ocak ayı boyunca devam edecek kampanya kapsamında oyuncuların yüzünü güldüren Amazon Prime Gaming, toplamda 600 TL değerindeki birden fazla oyunu ücretsiz olarak veriyor.

Amazon Prime Gaming Ücretsiz Oyun Kampanyası

Sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alan Amazon Prime Gaming’in ücretsiz oyun kampanyası dikkat çekiyor. Son yıllarda dijital hizmetler alanında büyük atılımlar yapan Amazon, ilk ay ücretsiz olmak üzere 7.90 TL (yurt dışında 14.90 dolar) abonelik ücreti karşılığında Prime kullanıcı hizmeti sunuyor. Amazon Prime’lı abonelere alışverişlerde aynı gün teslimat seçeneği ve ücretsiz kargo avantajı sunuluyor. Bununla birlikte Amazon Prime Video ve Amazon Prime Gaming de bu pakete dahil oluyor.

The Evil Within 2 Ücretsiz Verilecek

the evil within 2 ucretsiz verilecek

Geçtiğimiz günlerde oyun severlerin yüzünü güldüren kampanyalar yapan Amazon Prime Gaming ocak ayının ilk haftasında bu fırsatlarına devam etti. Her geçen gün yeni kullanıcılar kazanan platform son olarak The Evil Within 2 oyununa da ücretsiz oyunlar listesinde yer verdi. Eleştirmen ve oyunculardan tam not alan korku temalı yapım 349 TL’ye satılıyor. Amazon Prime Gaming’ın ocak ayının sonuna kadar devam edeceğini açıkladığı kampanyada diğer oyunlarla birlikte toplam 600 TL değerindeki oyunlar ücretsiz olarak verilecek.

Amazon Prime Gaming Bedava Oyunlar

Kullanıcılar, 31 Ocak tarihine kadar belirtilen oyunları Amazon Prime Gaming kütüphanelerine kalıcı olarak ekleyebilecekler. Bunun için şirketin resmi web sitesine kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıp ana sayfada yer alan menüden Oyular sayfasına tıklamak yeterli oluyor. Talep Et butonuna tıklayan platform kullanıcıları şu oyunları ücretsiz olarak indirebilecek:

  • The Evil Within 349,00 TL
  • Breathedge 40,00 TL
  • Lawn Mowing Simulator 108,00 TL
  • Beat Cop 24,00 TL
  • Chicken Police – Paint it RED! 35,00 TL
  • Faraway 2: Jungle Escape 54,00 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu