Haberler

Ambrose Island, Hitman 3’e 26 Temmuz’dan itibaren ücretsiz DLC olarak geliyor

IO Interactive sonunda Hitman 3'e gelen yeni haritayı açıkladı. Yeni Ambrose Island, geçen yıl Ocak ayında piyasaya sürülmesinden sonra oyuna ilk yeni harita olarak gelecek.

Ambrose Island, Hitman 3’e 26 Temmuz’dan itibaren ücretsiz DLC olarak geliyor

IO Interactive, Hitman 3 için Temmuz 2022 yol haritasını resmen açıkladı. Yol haritasına göre, 26 Temmuz’dan itibaren oyun sahipleri için Ambrose Island adlı yeni bir ücretsiz harita sunulacak. Bu, oyunun geçen yıl yayınlanmasından sonra ilk kez olacak. yeni bir harita alıyor. Haritanın yerel ayarı, tehlikeli korsan çetelerinin faaliyet gösterdiği Andaman Denizi’ne yakın bir yerde bulunuyor. Gelin yeni harita hakkında bildiğimiz tüm detaylara bir göz atalım.

Hitman 3 ilk yeni haritasını bu ay alacak

Hitman 3, 26 Temmuz’dan itibaren oyuncular için ücretsiz olacak olan Ambrose Island adlı yeni bir haritaya sahip olacak. IO Interactive, harita için bir fragman yayınladı ve haritanın yerel ayarını gösteriyor. Ambrose Adası, Andaman Denizi’nde faaliyet gösteren tehlikeli bir korsan çetesine sahip tropik bir adadır.

İlk bakışta, bir hanımefendi tarafından yönetilen karanlık bir ada gibi görünüyor. IO, haritanın Ajan 47’yi eski bir arkadaşla yeniden bir araya getireceğini ortaya koyuyor.

IO, yol haritası blogunda “Tropik ada, Andaman Denizi’nde faaliyet gösteren tehlikeli bir korsan çetesine ve birçok gizli sırlara ev sahipliği yapan gizli bir koy” diyor.

Twitter hesabınızı nasıl devre dışı bırakılır

Yeni hedefler, zorluklar ve açılabilir ödüller

Yeni DLC ile tanıtılacak yeni karakterin yanı sıra oyuncular bazı hedefler, zorluklar ve açılabilir ödüller de alacaklar.

Hitman 3, 2018’de piyasaya sürülen Hitman 2’nin devamı niteliğindedir. Yeni harita, Almanya, Dubai, Dartmoor, Chongqing, Mendoza ve Carpatian gibi oyunda halihazırda bulunan diğer konumlar listesine katılıyor.

Temmuz ayında Hitman 3, topluluk özellikli sözleşmeler, Elusive Targets ve Himmapan Hotel’i ücretsiz dönen bir konum olarak alacak. Himmapan Hotel konumu, 7 Temmuz’dan itibaren 10 gün boyunca Hitman sahipleri ve Ücretsiz Başlangıç ​​Paketi oyuncuları için geçerli olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu