Teknoloji

AMOLED ekranlı Realme Watch 3 Pro önümüzdeki ay piyasaya çıkacak

Realme Watch 3 Pro, Realme Watch 3'ün halefi olacak ve bir Pro versiyonu olduğu için, güçlendirilmiş donanımla gelmesini bekleyebilirsiniz.

AMOLED ekranlı Realme Watch 3 Pro önümüzdeki ay piyasaya çıkacak

 

Realme, önümüzdeki ay serisine yeni bir akıllı saat ekliyor. Şirket, Realme Watch 3 Pro’yu 6 Eylül’de Hindistan’da piyasaya süreceğini duyurdu. Realme India web sitesinde, yaklaşmakta olan akıllı saatin AMOLED ekran kullanacağını doğrulayan bir mikro site var. Realme’nin yaklaşmakta olan akıllı saati büyük bir ekrana sahip olacak, ancak resmi kaynaktan bildiğimiz tek şey bu. Kalan özelliklerden bazıları söylentiler.

Realme Watch 3 Pro , şirketin yakın zamanda piyasaya sürdüğü Realme Watch 3’ün halefi olacak . Pro sürümü olduğundan, güçlendirilmiş donanımla gelmesini bekleyebilirsiniz. Realme’nin web sitesinde ve Twitter’da dalga geçtiğine göre, Realme Watch 3 Pro’nun ekranı Realme Watch 3’ünkinden daha büyük olacak. Bu aynı zamanda Realme Watch 3 Pro’nun daha pahalı olacağı anlamına geliyor. Realme Watch 3, 2.999 Rs fiyatla geldi.

Bir 91Mobiles raporu, 368 × 448 piksel çözünürlüğe sahip 1,78 inçlik bir ekran olacağını öne sürüyor. Ekranın 500 nitlik bir parlaklığı destekleyeceğini söyledi. Rapora göre Realme Watch 3 Pro, kare kadran ve farklı renklerde silikon kayışlarla gelecek. Ayrıca, şirketin web sitesindeki teaser, akıllı saatte yerleşik bir GPS’e işaret ediyor.

realmewatch3pro

Realme , TechLife markasına sahip bir sonraki akıllı saati de piyasaya sürecek. Şirketin son AIoT ürünlerinden bazıları, bu markayı telefon portföyünden biraz farklı durmak için kullandı.

Realme Watch 3’ten bahsetmişken, şirketin en yeni akıllı saati 240×286 piksel çözünürlüğe sahip 1.8 inç LCD ile geliyor. Özellikler açısından, gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme, uyku izleme, adım sayma, 110’dan fazla spor modu, otomatik egzersiz algılama ve IP68 su ve toza dayanıklılık elde edersiniz. Akıllı saat ayrıca şirketin yaklaşık yedi gün sürdüğünü iddia ettiği 340mAh pil ile birlikte geliyor. Aynı zamanda bir Bluetooth arama akıllı saatidir ve bu, yaklaşmakta olan Realme Watch 3 Pro’nun birlikte gelebileceği bir özelliktir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu