Kripto Para

ANKR Coin Yorum Nereden Alınır? Hangi Borsa Listeliyor?

Kripto sektöründe ANKR coin yorum ve araştırmalar birçok yatırımcı tarafından ilgi ile takip edilmektedir. ANKR projesi coin ve kripto sektöründe önemli projeler arasında yer alır. Birçok yatırımcısı bulunan coin birçok borsa listesinde yeri alan coinlerdendir. Network kripto para birimi olan ANKR, blockhain tabanlı dağıtık hesaplama platformudur. Merkezi olmayan alt yapı hizmetleri sunmaktadır. Bu da kullanıcıların kaynaklarından yararlanarak bulut tabanlı uygulamalarını çalıştırabilmelerine olanak tanır. ANKR coin, ANKR Network platformunda ve farklı amaçlar için kullanılan bir ERC-20 tokenidir. Bu coinin belli başlı kullanım alanları bulunur.

Alt yapı hizmetleri kullanım alanlarının başında gelir. Kullanıcılarına daha düşük maliyetlerde ve ölçeklenebilir alt yapı hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda bu hizmetleri kullanmak için ödeme yapmak ve alt yapı sağlayıcılarına da çeşitli teşvikler sunmak için kullanılabilmektedir. Kullanıldığı bir diğer alan yönetim mekanizmasıdır. Tokene sahip olan kişiler protokolün yönetimine katılabilme hakkına sahiptir. Kararlar alabilirler ve protokol gelişimine katkı da bulunacak şekilde fikir öne sürebilirler.

ANKR Network üzerindeki işlemleri teşvik etmek ve ağ güvenliğini sağlamak için de kullanılan bir sistemdir. Ağda yapılan işlemler doğrulandığı zaman katılımcılara ANKR coin ödülleri de verilmektedir. Birçok borsada listelendiği için alınması ve satılması kolay coinler arasında yer alır. Yatırımcılar ilk olarak uzmanlar tarafından yapılan ANKR coin yorum ve analizleri dikkate almalıdır.

 

ANKR Projesi? Nedir?

ANKR coin yorum ve proje araştırması öncesinde detayları ile bilinmesi gereken konular arasında yer almaktadır. Proje blockhain tabanlı dağıtık hesaplama platformu olan ANKR Network’ü tanımlamak için kullanılmaktadır. Kullanıcıların kaynaklarını paylaşması ile birlikte uygulamaları daha verimli kullanabilmelerine imkan tanır. Aynı zamanda bulut tabanlı uygulamaları daha ekonomik şekilde çalıştırmasına imkan sağlayan platformlardandır. Oldukça geniş kullanıcı tabanına sahip olan coin geliştirici ekosisteme sahiptir. Aynı zamanda çeşitli uygulama alanlarına yönelik olarak da hizmetler vermektedir. ANKR coin genel özellikleri hakkında ise şunlardan bahsetmek mümkün olur:

 • ANKR Network platformunda birçok farklı amaç için kullanılır. Alt yapı hizmetlerine erişmek ve alt yapı sağlayıcılarına ödeme yapmak için kullanılır. Alt yapı sağlayıcılarına ödeme yapmak ve ağda yapılan tüm işlemleri teşvik için bu coin kullanılmaktadır.
 • Ethereum blok zincirinde ERC-20 token standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Bundan dolayı çeşitli Ethereum cüzdanları ve borsalarında depolanabilir. Aynı zamanda başka yere gönderilebilir ve takası yapılabilir.
 • Alt yapı paylaşımı da önemli özellikleri arasında yer alır. Kullanıcıların kaynaklarını paylaşması ile birlikte bulut tabanlı uygulamalarını rahat bir şekilde çalıştırmalarına imkan tanımaktadır. ANKR coin kullanıcıların kaynaklarını kiraya vermesi ve alt yapı sağlayıcılarına ödeme yapması için de kullanılabilir.
 • Bu coin ANKR Network platformunun yönetişim sistemlerinde de kullanılmaktadır. Protokol gelişimine katkıda bulunulabilir ve kararlar alınabilir.
 • Bunlara ek olarak ağda yapılan işlemleri doğrulamak ve ağı güvende tutmak için yatırımcılarına çeşitli ödüller verilmektedir.

Geliştiriciler için birçok araç ve kaynak sunar. Bununla birlikte geliştiriciler ANKR Network üzerinde uygulamalar geliştirebilme şansına sahip olur. Finans uzmanlarının ve kripto yatırımcılarının yaptığı ANKR coin yorum ile analizleri dikkate alarak isabetli yatırımlar yapabilmek mümkün olmaktadır.

 

ANKR Coin Hangi Borsada Listeleniyor?

ANKR coin yatırımı yapabilmek için listelendiği borsalarda hesap açmak gerekiyor. Bu borsalarda cüzdan hesaplarınız var ise coini alabilir ve yatırım yapabilirsiniz. Birçok borsada listelendiği için erişilmesi kolay olan coinler arasında yer alır. En önemli borsalar şunlardır:

 • Binance
 • Bithumb
 • KuCoin
 • MEXC
 • Phemex
 • Huobi Global
 • Coinbase Exchange
 • Kraken
 • Gemini
 • eToroX

Borsalarında listelenen coinlerdendir. Birçok borsada listeleniyor olması ANKR coini popüler hale getiren önemli faktörler arasında yer almaktadır. ANKR coin yorum araştırması yaparken listelendiği borsayı da dikkate almak önem taşır.

 

ANKR Piyasa Değeri Nedir?

Coin yatırımları öncesinde piyasa değeri üzerinde durmak gerekir. ANKR piyasa değeri yüksek coinler arasında yerini almaktadır. Piyasa değeri ise 5.504.640.666 TRY’dir. Dolaşımdaki arzı ve toplam arzı da oldukça önemli faktörler arasında yer almaktadır.

ANKR, merkezi olmayan ve kullanıcıları için oldukça güvenli ve özel uygulamalar sunan sisteme sahiptir. Yeni internet vizyonuna uygun olan bu sistemde projenin ortaya çıkmasındaki esas nokta ise ağ katılımcılarına ve kullanıcılarına uygulama veriler için kontrol imkanı sunmaktır.

Ankr(ANKR) Coin Güncel Fiyat Bilgisi

Aşağıdaki tabloda 1 ANKR Coin fiyatının kaç TL olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

 

 

ANKR Alınır mı?

ANKR almadan önce projenin avantajlarını ve dezavantajlarını dikkate almak gerekir. Oldukça geniş kullanım alanı bulunması ANKR coini tanınan coinlerden biri durumuna getirmektedir. Coin yatırımı yapmadan önce ANKR coin yorum  ve avantajları her anlamda dikkate alınmalıdır. Bu coini benzersiz yapan özellikleri arasında şunlar öne çıkar:

 • ANKR projesinde kullanıcılar kendi node’larını çalıştırma şanslarına sahiptirler. Aynı zamanda stake edebilirler ve uygulamalar geliştirme imkanı bulabilirler.
 • Bunlarla birlikte dağıtımlar yapabilirler ya da kurumsal çözümlere erişim sağlayarak ağa katılma şansı bulabilirler.
 • Katılımcılar ağı daha güçlü hale getirerek Web 3.0’da daha hızlı ve kolay maliyetli erişim sağlama şansı bulabilirler.
 • Kurumsal geliştirici ve kullanıcılar açısından sorunsuz işlem yapabilme imkanını yaratır. Bu da pasif gelir elde etme olanağı sunar.

Bu avantajları sayesinde ANKR oldukça popüler olan coinler arasında önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle de birçok borsada işlem görmeye devam etmektedir. Satın almadan önce piyasa değeri, maksimum arz ve dolaşımdaki arz bilgilerini de gözden geçirmek gerekir. ANKR coin yorum ve düşünceleri dikkate almak zararı ve riskleri en aza indirmek açısından büyük önem taşır.

 

Koin Sembolü nedir?

dApp ve staking geliştirmeyi hedefleyen DeFi platformunda blockhain tabanlı bir coindir. Cross- chain alt yapısına sahip olan coinin sembolü ise ANKR’dir. Tüm borsalarda bu sembol ile bilinmektedir. Sembolü borsa listeleri içerisinde yazarak daha hızlı ve kolay şekilde erişim sağlamak mümkün olmaktadır.

 

ANKR Toplam Adedi

ANKR ağının en yüksek arzı 10.000.000.000 olarak sabitlenmiştir. Bununla birlikte piyasa değeri yüksek olan coinler arasında yer almaktadır. Coin’in sıralaması ise CoinMarketCap üzerinde 120. sıradır. Sınırlı arza sahip coinlerdendir. Bu ağ katılımcıları tarafından onaylanmadıkça ve önerilmedikçe tokenlerin basılmayacağı anlamını taşımaktadır.

 

ANKR Dolaşımdaki Adedi

Toplam arz kadar coinin dolaşımdaki adet sayısına da bakmak gerekir. Dolaşımdaki miktarı ise 7.662.899.377 ANKR’dir. Blokzincir işlevlerine erişmek anlamında yerel ANKR tokeni oldukça önemli bir yere sahiptir. Geleneksel madenciliği yapılan coinler arasında yer almamaktadır.

 

AMP Coin Yorum Nereden Alınır? Hangi Borsa Listeliyor? Gibi sorularınıza cevap olacak nitelikte incelememiz yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu