Kripto Para

Any Coin Nedir?Any Coin Geleceği Nedir?

Any coin yorum ve uzman düşünceleri bu coine yatırım yapmayı düşünen kişilerin büyük oranda merak ettiği konular arasında yer alır. Her geçen gün sayısında artış olan kripto para projeleri sayesinde kişiler yatırım alanlarını çok daha geniş hale getirebilmektedir. Parasal anlamda yatırım yapmayı düşünen kişilerin değerlendirebileceği birçok önemli kripto para projesinden bahsetmek mümkündür. Uzmanlar tarafından yorumlanan ve kişilerin coin hakkında bilgi edinmesini sağlayan birçok önemli kaynak bulunmaktadır. 

Hem satın alma hem de satma aşamasında uzmanların düşüncelerine kulak vermek kişilerin bu alanda uğrayabileceği zararları ve riskleri en aza indirmektedir. Aynı zamanda kazanç miktarınızın çok daha yüksek olmasında büyük etkilere sahiptir. Any Coin de çok yorumlanan ve üzerinde titizlikle durulan projeler arasında önemli bir yerdedir. Gerek piyasa arzının yüksek olması gerekse yatırımcı sayısının giderek artış göstermesi bu coinin tüm dikkatleri üzerine çekmesini sağlamıştır. 

Ancak koyunu satın almadan önce ulaşabildiği en yüksek fiyat bilgisini ve toplam arzını bilmek gerekir. Aynı zamanda dolaşımdaki miktarını bilmek de koyun hakkında sizlere önemli bilgiler sunar. Ünlü yatırımcılar tarafından da tercih edilen ve takip edilen en coin kendi projesi çerçevesinde oldukça önem arz eden projeler arasında yer almaktadır.

Edu Coin Yorum Edu Coin Projesi Nedir?

AnySwap (ANY) Nedir?

AnySwap, otomatik fiyatlandırma ve nakit sistemi bulunan tokenler için merkezi bulunmayan bir takas projesi olarak tanımlanabilir. Bunun yanında Fusion Merkezi Olmayan Kontrol Hakları Yönetimi teknolojisi tarafından da desteklenen bir sistemi vardır. AnySwap imza algoritması olarak ECDSA ya da AdDSA kullanan bir blockhain de kripto takas etme yeteneğinin artış göstermesinde etkili oluyor. Any coin günümüzde ise 6 farklı blochaine destek vermektedir. Bunlar içerisinde de şunları saymak mümkün olabilir:

 • Ethereum
 • Binance Smart Chain
 • Hobi
 • ECO Chain
 • Fantom
 • Polygon
 • Fusion

Desteklenen sistemler arasında yer almaktadır. Any Coin ise bu sistemin yerel tokeni olarak piyasaya sürülmüştür. Fusion platform standartlarına uygun ve yönetim nedenleri ile kullanıma sunulmuştur. Bununla birlikte Any holderler de ağın çalışan nodeleri üzerinde oy kullanma hakkına sahip olabilmektedirler. Yerel para birimi holderlerinin de merkezi olmayan bir borsada hangi para birimlerinin yer alması gerektiği üzerine seçim yapabilmelerine de olanak tanımaktadır. Any tokenler holderlere sistem ayarlarında oy kullanma şansı tanıdığı gibi önerilerde bulunabilme hakkı da vermektedir. Yönetim dışında ANY yatırımcıların protokoller üzerinden birçok ödül kazanabilmesine de olanak tanımaktadır. 

 

AnySwap (ANY) Hangi Özellikleri Destekler?

AnySwap kullanıcılara birçok farklı özellik ile yanıt veren projeler arasında yer alır. Bu coinin en önemli özelliklerinden bazıları şu şekilde açıklanabilir:

 • Merkezi olmayan zincirler arasında köprü vazifesi görmektedir. Herhangi bir ECDSA ile uyumlu olan tokeni yatırarak çekimini yapabilirsiniz. Bunun yanında üçüncü bir taraf olmadan da wrapped tokenleri alabilmenize olanak tanır. 
 • Zincirler arasında takas işlemleri de gerçekleştirmenize olanak tanır. Kripto para birimlerinin anında değiştirilmesine olanak tanır. 
 • Bunların yanında programlanmış fiyatlandırma ve likidite imkanı sunar. Takas çiftlerine likidite eklemenize ve çekmenize olanak tanıdığını söylemek mümkündür. Programlanmış fiyatlandırma sistemi de bu sağlanan likiditeye dayanır. 
 • Aynı zamanda cüzdan desteği de sunan bir sistemdir. İlk olarak Metamask ve Ledger gibi cüzdanları destekleyebilir. Fakat protokole daha fazla donanım cüzdanı da eklenebilecektir. 

Bunlara ek olarak AnySwap protokolünü herhangi bir cüzdana daha uyumlu hale getirmek için bir API sistemi de sağlanacaktır. Bu avantajları ve özellikleri ile son derece dikkati çeken bir proje olduğu söylenebilir. 

 

Any Coin Geleceği Nasıl?

Any coin 2020 yılının Temmuz ayında DJ Qian tarafından piyasaya sürülen bir çapraz zincir sistemidir. ECDSA desteğinden gücünü alan projenin geleceği ise birçok yatırımcının ilgisini çeken konular arasında yer almaktadır. Dijital varlıkları tek bir platform üzerinden takas etmenize olanak tanıyan bu proje büyük ve orta ölçekli yatırımcılar tarafından da takip edilmektedir. 

ANY coin geleceği hakkında birçok analist tarafından yorum yapılmıştır. Bu analistlerin birçoğundan da geleceği hakkında oldukça olumlu yorumlar aldığı söylenebilir. DeFi sektörünün en başarılı projeleri arasında yer alan coin analistler tarafından oldukça başarılı bulunmaktadır. Token takas akışının ise daha iyi şekilde yönetilebilmesine izin veren AnySwap protokolü ve yerel tokeni olan Any coin birçok piyasa uzmanının da radarında bulunmaktadır. Coin üzerine yapılan araştırmalar ve incelememeler incelendiğinde tokenin işlem gördüğü birçok borsada da olumlu hareketleri olduğu söylenebilir. 

 

ANY Coin Arzı Ne Kadar?

ANY coin arzı ise günümüzde 100 milyon gibi bir arz ile sınırlandırılmıştır. Sonraki dönemlerde ön satış ya da kaynak yaratılmayacağı da kesin olarak bilinen durumlar arasındadır. 15 milyon ile sınırlandırılmış olan ilk arzın dağıtımında 10 milyon kadar ANY topluluk ve ekosisteme ayırılmıştır. Bunun yanında 5 milyon ANY ise takım likidite fonuna ayrılmıştır. Geriye kalan 85 milyon ise blok ödülleri dağıtımına planlanmıştır. Bu ödüller şunlardır:

 • Hisseder ödülleri
 • Takım ödülleri
 • Cross- chain node ödülleri
 • Takas ve trade ödülleri
 • Likidite ödülleri

5 farklı şekilde dağıtıma ayrılan tokenden ayrılan bu ödüller ağ teşvikini artırmayı hedeflemektedir. Genel özelliklerine göre ise kripto para piyasalarında öne çıkan bir coin durumunda olduğunu söylemek mümkündür. Bunlarla birlikte talebin az olması ise fiyat performansına olumsuz etki eden bir faktördür. Bu da birtakım risklerin ortaya çıkmasına neden olur. 

Any coin yorumu olarak ise birçok analistin yorumlarını dikkate almak gerekir. Piyasaya ilk girdiği günden bu yana yükseliş yönlü coinler arasında yer almıştır. İlk defa piyasaya sürüldüğünde manipülatif hareket risklerine karşın yatırımcıların son derece çekimser kaldığı bir coin olmuştur. Ancak buna karşın hızla yükseleceğini düşünen bir kesimden bahsetmek de mümkündür. 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu