Teknoloji

Apple AirPods Pro 2 kulaklıklar bir USB-C bağlantı noktasıyla gelebilir

Yakında çıkacak olan AirPods Pro 2, H1 çipi için yeni Paket İçinde Sistem (SIP) tarafından desteklenecek.

Apple AirPods Pro 2 kulaklıklar bir USB-C bağlantı noktasıyla gelebilir

 

Apple’ın önümüzdeki aylarda ikinci nesil AirPods Pro’yu piyasaya sürmesi bekleniyor ve şimdi yeni bir rapor, AirPods Pro 2’nin şirketin tescilli Lightning bağlantı noktası yerine şarj için bir USB Type-C ile gelebileceğini iddia etti. Kulaklıklar için USB Type-C şarj kutusu da hızlı şarj desteğiyle birlikte gelecek. 

Yeni bir rapora göre, yakında çıkacak olan AirPods Pro 2, geliştirilmiş uyarlanabilir gürültü iptali, EQ, Mekansal Ses ve Ses Paylaşımı desteğine sahip H1 yongası için yeni Paket İçinde Sistem (SIP) tarafından desteklenecek.

AirPods Pro 2’nin bir cilt algılama sensörü ile gelmesi de bekleniyor. Apple, kulakiçi kulaklıkları daha kompakt hale getirmek için alttan çıkan kısa sapı ortadan kaldıracak gibi görünüyor.

apple

İddia edilen ikinci nesil “AirPods Pro” kulaklıkların önceki görüntüleri, kullanıcının kulağına girdiğini algılamak için aşağı bakan IR sensörlerine sahip olmayacağını iddia etti, ancak en son 3D karşılaştırmalar, yeni “AirPods Pro”nun cilt algılama sensörlerine sahip olacağını gösteriyor.

Gurman’a göre AirPods Pro ilk kez kayıpsız oynatma desteği ile gelecek. Teknoloji devinin, yakında çıkacak olan AirPods Pro’da sağlık yönetimi ve fitness izleme özelliklerini iyileştirmesi de bekleniyor. Ancak, bu segmentte daha fazla ayrıntı bekleniyor.

Gurman tarafından yapılan açıklamaya göre, “Sonbaharda yeni AirPods Pro’ya dikkat edin. Mevcut model, 2019 sonbaharından beri piyasada, bu nedenle piller, bazı erken evlat edinenler için muhtemelen sorun yaşıyor. Ayrıca yeni renklerle AirPods Max yenilemesine de dikkat edin (ve umarız bir fiyat düşüşü – bu kulaklıklar için 550$ saçmadır).”

Silinen Dosyaları Kurtarma

Tasarım açısından, AirPod’ların daha kompakt bir tasarımla gelmesi muhtemel. Sapı atabilir ve yeni bir şarj çantasıyla gelebilir.

Ayrıca Apple’ın bu yıl Eylül ayında 6.1 inç iPhone 14, 6.1 inç iPhone 14 Pro, 6.7 inç iPhone 14 Max ve 6.7 inç iPhone 14 Pro Max’i piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor.

MacRumors’a göre, yaklaşan modellerde kamera yükseltmeleri görülecek ve kamera çıkıntıları, özellikle Pro modellerinde yaklaşık %5 daha büyük olacak şekilde ayarlandı. Buna ek olarak, tüm iPhone 14 modelleri arka tarafta güncellenmiş bir Ultra Geniş kamera alabilirken, iPhone Pro modelleri ana geniş açılı kamerada önemli iyileştirmelere ve telefoto lenste güncellemelere tanık olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu