Teknoloji

Apple AirPods Pro 2. Nesil muhtemelen işitme cihazı, kalp atış hızı algılama ve diğer özelliklere sahip olacak

Apple'ın, Apple AirPods Pro 2. nesline bir işitme cihazı işlevi, kalp atış hızı algılama ve bir USB Type-C bağlantı noktası eklemeyi planladığı bildiriliyor.

Apple AirPods Pro 2. Nesil muhtemelen işitme cihazı, kalp atış hızı algılama ve diğer özelliklere sahip olacak

 

Apple‘ın yeni nesil AirPods Pro’su bir dizi sağlık özelliği sergileyecek, en azından sızıntılar bunu gösteriyor. Kesin olmak gerekirse, Apple’ın bir işitme cihazı işlevi, kalp atış hızı algılama ve bir USB Type-C bağlantı noktası eklemeyi planladığı bildiriliyor. . Yeni bir sızıntı, selefine benzer bir tasarıma sahip olması beklenen yaklaşmakta olan AirPods Pro 2. Nesil’e de bir bakış attı. Raporlar daha önce, yeni nesil AirPods Pro’nun gövdesiz bir tasarım sergileyeceğini iddia etmişti, ancak gövdeler, son sızıntılarda hemen hemen oradaydı.

52Audio tarafından hazırlanan bir rapora göre, Apple AirPods sağlık özelliklerini içermeyecek, aynı zamanda gösteriyi sürdürmek için güçlü bir yonga setine sahip olacak. Rapor, kulaklıkların gücünü, kendinden uyarlamalı aktif gürültü iptalini ve geliştirilmiş Find My işlevini destekleyen H1 SoC’den alacağını belirtiyor. AirPods Pro 2. nesilde fark edeceğiniz en büyük değişiklik, hızlı şarj için USB Type-C bağlantı noktasının eklenmesidir. Bunun dışında AirPods Pro, işitme cihazı işleviyle de gelebilir. Bu özellik, kullanıcıların kulaklığı bir işitme cihazı olarak kullanmalarına izin verecek.

airpods pro

AirPods Pro (2. Nesil), kullanıcının vücut sıcaklığını ve kalp atış hızını izlemek için kullanıcının iç kulak verilerini izleyeceği bildiriliyor. Bunun dışında AirPods Pro 2mf nesli de uzamsal sesi destekleyecek.

2022062413474086

Raporda ayrıca, sonunda Apple kullanıcılarını şarj sorunlarından kurtaracak bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip şarj kutusunun bir görüntüsü de paylaşıldı. Kasada ayrıca hoparlör ızgaraları da bulunuyor ki bu da kulaklıkları kasadan çıkarmasanız bile müzik çalabildiğinin göstergesi. Tasarım söz konusu olduğunda, AirPods Pro’nun öncekiyle aynı tasarıma sahip olması beklendiğinden büyük bir revizyon beklenmiyor. Sadece birkaç küçük değişiklik beklenebilir. Söylentilerin aksine AirPods Pro, gövde tasarımına sahip olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu