Teknoloji

Apple bu ay birkaç iPod modelini durdurabilir

Apple, iPod shuffle'ın 2012 son modelinin 30 Eylül'de eski olarak işaretleneceğini söyledi.

Apple bu ay birkaç iPod modelini durdurabilir

 

Teknoloji devi Apple , muhtemelen son iPod nano, son iPod shuffle’ın birkaç modeli ve beşinci nesil iPod touch modelleri de dahil olmak üzere bazı iPod modellerini bu ayın sonunda kullanımdan kaldıracağını ilan etmeyi planlıyor. Ayrıca Okuyun – macOS Monterey’de Düşük Güç Modu nasıl açılır: Adım Adım Kılavuz

Yetkili servis sağlayıcılara gönderilen bir notta teknoloji devi, iPod shuffle’ın 2012 son modelinin yanı sıra yedinci nesil iPod nano ve beşinci nesil iPod touch modelinin 30 Eylül’de modası geçmiş olarak işaretleneceğini söyledi . . 

apple

Apple, beşinci nesil iPod touch’ın 16GB modelini zaten modası geçmiş olarak belirledi ve bu ayın sonunda 32GB ve 64GB modellerini listeye eklemeyi planlıyor. 

Teknoloji devi, iPod nano ve iPod shuffle’ı 2017’de tamamen durdurdu, iPod touch ise bu yılın başlarına kadar kullanılabilir durumda kaldı.

iPod touch durdurulduğunda, Apple’ın pazarlama şefi Greg Joswiak, iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, Apple TV ve HomePod mini dahil olmak üzere diğer Apple ürünlerinde “iPod ruhunun yaşamaya devam ettiğini” söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu