Kripto Para

Atatürk’ün Kişisel Eşyaları NFT Oldu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Atatürk’in kişisel eşyaları NFT sergisi olarak Decantraland (MANA) dünyasında yer alan 3 katlı binanın ilk katında ziyaret edilebilecek.

Atatürk’ün Kişisel Eşyaları NFT Oldu

Mustafa Kemal Atatürk’ün Kişisel Eşyaları NFT Oldu Mustafa Kemal Atatürk’ün Kişisel Eşyaları NFT Oldu.Son dönemde daha oldukca zenginleşme aracı olarak yayınlanan NFT konsepti doğru yerlerde kullanıldığında mühim bir hale gelebiliyor. Yapı Kredi Bankası, Mustafa Kemal Atatürk’ün şahsi eşyalarını NFT olarak sergilemeye başlıyor.

NFT dünyasına Atatürk damgası

atatürk’ün kişisel eşyaları nft oldu
atatürk’ün kişisel eşyaları nft oldu

 

NFT yaşamına Mustafa Kemal Atatürk damgası Mustafa Kemal Atatürk’ün Kişisel Eşyaları NFT Oldu Mustafa Kemal Atatürk’ün Kişisel Eşyaları NFT Oldu Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu açıklamada 19 Mayıs Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Mustafa Kemal Atatürk’in şahsi eşyalarını NFT formatında sergileyeceğini duyurdu.

Sergi  MANA metaverse dünyasında 3 kattan oluşan binanın ilk katı müzeye çevrildi.

İlginizi çekebilir: NFT ‘de Kara Para Aklama Olayları Artış Gösteriyor.

Mustafa Kemal Atatürk’e ilişkin şahsi eşyalar içinde madalyalar, kehribar tespih, ahşap baston, gramofon ve Mustafa Kemal Atatürk’ün anası Zübeyde Hanım’ın gözlük çerçevesi şeklinde son aşama nadide eşyalar bulunuyor.

Yapı Kredi binası -112, – 3 koordinatlarında yer alıyor. Bu hususi koleksiyonu görmek isteyenler kişiler https://play.decentraland.org adresi üstünden cüzdan oluşturmadan “Continue as Guest” seçeneğine tıklayarak konuk olarak sergiyi gezebilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu