Kripto Para

Audius (AUDIO) Coin Nedir? AUDIO Coin Yorum, Fiyat Tahminleri Ve AUDIO Coin Geleceği 2023-2026

Audius coin yorum, müzik dünyasına yönelik yaptığı çalışmalar ile adını duyurmuş bir platformdur ve AUDIO resmi tokeni ile kripto para piyasalarında yerini alır. Kripto yatırımcılarının yakından tanıdığı coinlerden birisi olan AUDIO Coin her dönemde oldukça popülerdir. AUDIO Coin geleceği ve AUDIO Coin yorumları gibi konular sürekli olarak hem eski hem de yeni yatırımcılar tarafından merak edilir. AUDIO Coin fiyat tahminleri ve AUDIO Coin hakkında çok daha fazla bilgi için içeriği okumaya devam edebilirsiniz.

Audius (AUDIO) Projesi Nedir?

Audius projesi temelde müzik severler ve müzik içeriği oluşturan dinleyicilerin doğrudan birçok işleme ulaşabilmesini sağlamak amacı ile kurulmuş bir müzik platformudur. Audius kendisini sadece plak şirketlerine yönelik değil, aynı zamanda tüm müzisyenlerin kullanabilmesi için oluşturulmuş profesyonel bir yayın platformu olarak tanımlar.

Audius (AUDIO), kendi blok zinciri içerisinde ses dağıtma, ses kalitesini artırma ve düşürme, para kazanma ve yayınlama gibi birçok farklı ve cezbedici seçenek sunar. İlk piyasaya çıktığı günden beri kripto para piyasalarında istikrarlı şekilde varlığını sürdürmeye devam eder. AUDIO tokene kripto para piyasalarında gösterilen ilgi her geçen gün büyümektedir.

Audius (AUDIO) Güncel Fiyat Bilgisi

Aşağıdaki tabloda 1 Audius Coin fiyatının kaç TL olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

 

 

Projenin Amacı ve Teknik Makale

Audius projesi sanatçılar başta olmak üzere müzik ile uğraşan herkesin daha fazla etkin ve aktif olabilmesini ve kendi kontrolünü sağlayabilmesini sağlamak gibi amaçlar ile geliştirilmiştir. Bu platform sayesinde müzik üreticileri, ürettikleri ürünleri doğrudan dinleyicileri ile buluşturabilir. AUDIO Coin de bu kapsamda ilk günden itibaren yatırımcıların favorileri tokenleri arasındaki yerini korur.

Audius Projesi Hangi Ülkenin Kurucuları Kim?

Audius ilk olarak 2018 yılında kurulmuştur. Proje merkeziyetsiz olduğu için resmi anlamda herhangi bir kurucu isim bulunmamaktadır.

AUDIO Coin Nedir?

AUDIO Coin, Audius projesinin resmi para birimidir. Kullanıcılarına sistem üzerinden ihtiyacı olacak her türlü hizmeti alabilmeleri amacı ile geliştirilmiştir.

Prb Coin Yorum hakkında sizler için yazımızı derledik.

AUDIO Coin Yorum

Yepyeni bir akış platformu olan Audius, bütün müzisyenleri içine alan oldukça geniş bir platformdur. Geniş hizmet kapsamı sayesinde ise kendini kısa zamanda geniş bir kitleye duyurmayı başarmıştır. Elde ettiği bu başarı ile de projenin tokeni kripto para borsalarında hak ettiği yeri görmüş ve her dönemde yeni fiyat rekorları kırılmıştır. Bu açıdan bakıldığında AUDIO Coin geleceği konusunda olumlu gelişmelere bakılarak yükselişin devam edeceği görüşü hâkimdir.

AUDIO Coin yorumları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra kendi tercihiniz doğrultusunda kripto cüzdanınıza AUDIO tokeni ekleyebilir ve ilerleyen dönemlerde tokeni yakından izlemeye devam edebilirsiniz.

AUDIO Coin Geleceği

Audius herhangi bir merkezi bulunmayan projeler arasında yer alır. Kullanıcılarına herhangi bir ücret talep etmeden hizmet veren platform sahip olduğu birçok olumlu özellik ile analistlerden her dönemde olumlu görüşler almaya devam eder. AUDIO coin geleceği hakkında açıklama yapan kripto analistlerinin çoğu fikirlerini olumlu yönde beyan eder. Özellikle AUDIO Coin geleceği konusunda uzun vadede güvenilir yatırımların yapılabileceği ön görüsü hâkimdir.

AUDIO Coin Fiyat Tahminleri 2023, 2024, 2025, 2026

Audius (AUDIO) token fiyat tahminleri yıl bazında değişiklik gösterir. Genel anlamda token değeri ilk piyasaya sürüldüğü andan itibaren değer kazanmaya devam etmiştir. Yapılan girişimlerin başarılı sonuç vermesi ve kullanıcıların memnuniyet bildirmeleri sonucunda ilerleyen yıllarda da AUDIO tokenin aynı başarı ile devam etmesi beklenmektedir.

Analistlerin AUDIO coin fiyat tahminleri hakkında öne çıkan açıklamaları şöyledir;

 • Price Prediction Analistleri: Audius projesi ve AUDIO tokenin 2023 yılında 2,27 Dolar seviyelerine geleceğini ve maksimum 3,72 Dolar seviyelerine kadar ulaşacağını öngören açıklamalar yaptı. Uzun vadede ise AUDIO coin fiyatı olarak 2030 yılında 72 Dolar seviyelerinin görüleceği bilgisini paylaştı.
 • Wallet İnvestor Analistleri: AUDIO token sahibi olmanın her dönemde kârlı bir alışveriş olduğunu savunan analistler tokenin 2026 yılında 12,55 Dolar seviyelerine geleceği tahmininde bulundu. Aynı zamanda 20024 yılında AUDIO token değerinin 2,48 Dolar üzerine çıkacağını paylaştı.
 • Gov Capital Analistleri: 2023 yılında ortalama olarak 6,32 Dolar seviyelerine çıkmasını bekledikleri
 • AUDIO tokenin 2024 yılında 26,52 Dolar seviyelerine kadar yükselebileceği yorumunda bulundu.
 • Dijital Coin Analistleri: 2023 yılında 3,56 Dolar seviyelerine gelecek olan AUDIO tokenin 2024 yılında 4,13 Dolar, 2025 yılında 7,49 Dolar, 2028 yılında ise 10 Dolar seviyelerine gelebileceği görüşünü paylaştı.
 • Coin Arbitrage Bot Analistleri: 2023 yılı için 2,32 Dolar seviyelerini bekleyen analistler 2024 yılında değerin 4,14 Dolar seviyelerine geleceğini ve 2025 yılında ise 10 dolar seviyelerinin görülmesinin beklendiğini açıkladı.

Audius Projesi Güvenilir mi, İyi Bir Yatırım Mı?

AUDIO token alınır mı ve AUDIO token iyi bir yatırım mı gibi sorular uzun vade yatırımcılar tarafından çok fazla araştırılır. Sektörde uzun süredir var olan birçok analist, AUDIO tokenin her yatırımcının kripto cüzdanında bulunması gerektiğini konusunda ortak fikre sahiptir. Bunun yanında yatırın miktarı tamamen yatırımcıların kendi inisiyatifleridir. Audius projesi güvenli mi sorusuna yanıt arayan yeni yatırımcılar edindikleri bilgiler sonrasında yatırımlarını şekillendirebilir.

Audius (AUDIO) Coin Güncel Fiyat Bilgisi

AUDIO token piyasa arz miktarı 1.141.350.641 adettir. Arz bilgileri sürekli olarak güncellenen tokenin ATH seviyesi 4,99 Dolar olarak kayda geçmiştir. ATL seviyesi ile 2010 yılında 0,77 Dolar seviyelerinde kalmıştır.

AUDIO Coin Hangi Borsalarda Var?

AUDIUS token hangi borsalarda var sorusunun yanıtı aşağıdadır;

 • Binance
 • IO
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Kraken
 • US
 • ByBit

 

Yapay zeka coin yorumlarını merak mı ediyorsunuz ? Tvk Coin yorum hakkında deneyimlerimizi blog sayfamıza sadece sizin için hazırladık.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu