Kripto Para

BADGER Coin Geleceği ve Projesi 

BADGER Coin geleceği ve projesi son yıllarda birçok yatırımcı tarafından detaylıca incelenen coinler arasında yer alır. ERC-20 standartlarına göre hazırlanan bu token Binance Smart Chain, Ethereum ve Polygon’da işlem görmeye başlamıştır. Bununla birlikte en yakın zaman diliminde Fantom için de destek gelmesi beklendiği söylenebilir. Bundan dolayı BADGER Coin nedir, ne işe yarar soruları bir hayli merak edilmektedir. 

BADGERDAO, Bitcoin’i DeFi’ye getirmek amacıyla bir alt yapı çalışması yapmaktadır. Bu alt yapı çalışması ile birlikte Bitcoin de diğer blok zincirine daha kolay bağlanarak kullanıcılarına birtakım getiriler getirmeyi hedeflemektedir. Bununla birlikte BADGER tokenleri de kullanıcıların ürün karması, hazine tahsisi ve çeşitli topluluk girişimleri gibi alanlarda oy kullanma hakkı elde etmesine imkân tanımaktadır. DeFi genel olarak farklı platformlarda stake edilebilme şansına sahiptir. Bu şekilde ödüller kazanma fırsatları da sunmaktadır. 

Genel olarak DeFi genelindeki platformlarda birtakım ödüller kazanmak için kullanılmaktadır. Kullanıcılar BADGER uygulamasını kullanarak ekosisteme katkıda bulunurlar. Bu katkıları sayesinde de BADGER tokenleri kazanırlar. 

badger coin
badger coin

BADGER Coin Geleceğine Dair Her Şey

BADGER coin nedir sorusu birçok bakımdan merak edilir. Aynı zamanda kullanıcılar bu token üzerinden nasıl kar edebileceklerini de araştırmaktadırlar. Bundan dolayı kullanıcılar için tokenin geleceği büyük bir önem taşır. BADGER coin tek varlıklı olan Sett Vault’a yatırılarak faiz getirisi kazanmanıza yardımcı olan bir token türüdür. Sett Vaults BADGER’in ilk ürünü olarak bilinmektedir. Bu ürün sayesinde kullanıcılar sentetik BTC varlıkları ile gelir elde etme şansı bulabilmektedir. İkinci ürün ise Digg adı verilen üründür. DIGG değeri Bitcoin dolar fiyatına bağlanmış durumdadır. Esnek bir arz yapısı bulunmaktadır. 

Özerk bir organizasyon olan ve özellikle Bitcoin’in DeFi ekosistemine getirme hedefi taşıyan bir proje denilebilir. Bu özelliklerine bakıldığında BADGER Coin geleceği hakkında olumlu görüşler olduğu söylenebilir. Ancak kripto para piyasasında bulunan tüm riskleri her anlamda göz önünde bulundurmak gerekir. 

 

BADGER Coin Projesi Var mı?

Birçok yatırımcının ve analistin dikkatlerini üzerine çeken BADGER coin Ethereum blockhaininde yer alır. ERC-20 olarak işlem gören bir tokendir. Blockhain teknolojisi de BADGER coin’in temelinin oluşturulmasında önemlidir. BADGER coin projesi birçok yatırımcının dikkatlerini üzerine çekmektedir. Genel özellikleri hakkında da şunları söylemek mümkün olur:

  • BADGER coin Bitcoin’i DeFi projelerine entegre etmeyi amaçlayan bir projeye sahiptir. Bu da kullanıcıların Bitcoinlerini DeFi protokollerinde kullanabilmelerine imkan tanımaktadır. 
  • BADGER coin aynı zamanda Badger DAO’nun yerel tokeni olarak kullanılmaktadır. Bu tokene sahip olan kişilerin yönetimde söz hakkı da bulunmaktadır. BADGER sahipleri tokenlerini stake edebilirler. Bu şekilde ödül kazanma şansına sahip olabilirler. Aynı zamanda ekosistemde yer alan birtakım DeFi stratejileri sayesinde pasif gelir elde etme şansı da bulabilirler. 
  • BADGER DAO ekosisteminde birçok DeFi ürünler ve stratejiler bulunmaktadır. Bunları token yardımı ile elde etmek mümkün olmaktadır. 
  • Kullanıcılar karmaşık görünen tüm DeFi stratejilerini otomatikleştirme şansına sahip olurlar. DeFi projelerine aktif şekilde dahil olmak zorunda olmadan kazanç elde etme şansına da sahip olabilirler. 
  • BADGER Coin platformlarda likidite sağlamak için de kullanılabilmektedir. Bunun karşılığında kullanıcıların ödül kazanma şansları da bulunur. 

Bunların yanında Bitcoin sahipleri DeFi projelerinde sahip oldukları Bitcoinleri kolay şekilde kullanma şansına sahip olurlar. BADGER Coin topluluk odaklı bir projeye sahiptir. Geliştirme kararları ve yol haritası gibi birçok durum hem topluluk üyeleri hem de BADGER sahipleri tarafından yönlendirilmektedir. 

 

BADGER Coin En Yüksek Fiyatı Kaçtır?

BADGER coin en yüksek kaçı gördü sorusu ise yatırımcıların gelecek tahmini yapabilmek için araştırdığı bir konudur. Toplam arzı 21,000,000 adettir. Dolaşımda bulunan arz miktarı ise 9,961,917 kadardır. Bununla birlikte tüm zamanların en yüksek fiyatı 89,08 doları görmüştür. Bununla birlikte en düşük fiyat olarak ise 1,83 dolar civarını gördüğünü belirtmek gerekir. 

 

BADGER Coin Listelenen Borsalar

BADGER coin listelenen borsalar alım satım işlemi yapacak kişileri yakından ilgilendirmektedir. Alım satım yapabilmek için bu borsalarda cüzdan hesabınız olması gerekiyor. Bitget borsasında bulabileceğiniz bu coin aynı zamanda Binance ve BingX borsalarında da bulunmaktadır. BADGER Coin hakkında vermiş olduğumuz bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yalnızca eğitim amaçlı olarak verilmiştir. 

 

Bzrx Coin Nedir ve Projesi Saglam Mı?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu