Kripto Para
Trend

Barcelona Coin Yorum

Barcelona Coin Hakkında Sizlere Bilgileri Derledik.

Barcelona Coin Yorum

Barcelona Coin İncelemesi

Barcelona Coin Yorum,Muhtemelen Barcelona Coin‘i duymuşsunuzdur. Eğer öyleyse, muhtemelen bu para biriminin neyle ilgili olduğunu merak ediyorsunuzdur. Eğer yapmadıysanız, bu makale size madeni para hakkında bazı temel bilgilerin yanı sıra onu tutmanın yararları ve sakıncaları hakkında bilgi verecektir. Elde tutmanın faydalarına ek olarak, para birimi de güvenilirdir ve şu anda çeşitli borsalarda listelenmektedir. Ancak bu, yatırım yapmanız gerektiği anlamına gelmez.

ekran alintisi

FCB, kendi kripto para birimini piyasaya sürmenin yanı sıra, blok zinciri tabanlı platform Chiliz ile, Barca Taraftar Token olarak adlandırılan ve $BAR değerinde kendi hayran tokenini başlatmak için ortaklık kuruyor. Belirteç, sahiplerinin anketlere katılmalarına ve kulübün küresel hayran kitlesiyle olan etkileşimini artıracak ödüller kazanmalarına olanak tanır. Sonuçta, FC Barcelona dünyanın en büyük ikinci takımı.

FC Barcelona Taraftar Tokeni üzerinde alım satıma başlamadan önce Binance %30 indirim sunuyor. Abonelik süresi üç saat sürecek ve ilk BAR işlemleri 21 Nisan 2021 (UTC) saat 11:00’de gerçekleşecek. BAR/BTC, BUSD ve BTC/USDT ticaret çiftleri, madeni paralar piyasaya çıktığında Binance’de mevcut olacak. Buna ek olarak, BAR/BNB ticaret çifti Binance’de ilk kez mevcut olacak, bu nedenle FC Barcelona Taraftar Tokeninden emin değilseniz, düşünmeye değer.

Bir kripto para biriminin değerine ek olarak topluluk puanı, projenin popülerliğinin başka bir göstergesidir. Yüksek topluluk puanına sahip bir proje, derecelendirmesinin güvenilirliği için önemli olan büyük bir takipçi kitlesine sahiptir. Belirli bir platformda etkinlik eksikliği varsa topluluk puanı düşük olabilir. Ayrıca, küçük toplulukları manipüle etmek ve anlaşmazlıktan çıkarmak kolaydır. Ayrıca, yeni projeler henüz büyük topluluklara sahip olmayabilir, ancak daha fazla takipçi ve popülerlik kazandıkça topluluk puanları artacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu