Kripto Para

Bedava Kripto Para Veren Siteler

Bedava Kripto Para Veren Siteler

Coinbase

Bedava Kripto Para Veren Siteler Birçok kripto para birimi var. Coinbase’de birkaç token kazanırken bu kripto projelerinden bazıları hakkında bilgi edinebilirsiniz .

coinbase earn free crypto e1643106589599

Göründüğü kadar basit, öğrenirken kazanın.

Tek dezavantajı, farklı bir ülkeye taşınmadığınız sürece bazı uygunluk şartlarını yerine getiremeyebilmenizdir. Dolayısıyla, bu program belirli ülkeler içindir ve Coinbase, bahsettiğimiz gibi daha fazlasını eklemeye çalışıyor

Freecash

Freecash , belirli görevleri gerçekleştirmeyi teşvik eden reklamlar ve araştırma şirketleri ile ortaktır.

 

Ücretsiz kripto para birimleri almak için bu konuma özel teklifleri ve anketleri tamamlayabilirsiniz. Alternatif olarak, Freecash kazanılan paraları hediye kartları;

  • 0.10$’dan başlayan anında Kripto para çekme işlemleri
  • DOGE, Bitcoin, Litecoin ve daha fazlası
  • Oyun oynayın ve diğer görevleri tamamlayın
  • Kullanıcılar Freecash’te günde ortalama 20,00$’dan fazla kazanıyor

Örneğin, bu, sağ üst köşede belirtilen ödül tutarına sahip bir anketti:

freecash survey

Kaydolmak son derece basittir; Google veya Steam hesabınızı kullanın. Ayrıca, başlamak için e-posta ile kayıt olabilirsiniz.

Her 1000 Freecash jetonu 1 USD’ye eşittir.

Normal para çekme işlemleri 5-10 dakika sürerken, PayPal ödemesinin gerçekleşmesi genellikle 24 saat sürebilir. Freecash’i masaüstünüzde veya akıllı telefonunuzda kullanabilirsiniz.

CoinMarketCap

 

Ancak bilginizi doğrulamak için sınavlara sahip olduğu için Coinbase’den bir adım önde. Ayrıca, bu sadece yeterlilikle ilgili değildir; Ücretsiz olarak kripto kazanmak için mükemmel bir 0 puan almalısınız. Ayrıca, kursunuzla ilişkili belirli görevler olabilir.

coinmarketcap 775x270 1

Ve ne yazık ki CoinMarketCap, listelenen birkaç ülkeden katılımı da kısıtlıyor .

Bu programın ilk gelene ilk hizmet esasına göre çalıştığını unutmayın. Bu nedenle, adaylar yalnızca önceden belirlenmiş dağıtım miktarı kuruyana kadar jetonları alacaklardır.

Coin Hunt World

Coin Hunt World , Android ve iOS’ta bulunan bir Pokemon-go oyunu türüdür. Coğrafi konumunuza bağlı olarak, anahtarları toplayacak, kutuları açacak, arkadaş edinecek ve çok daha fazlasını yapacaksınız.

Coin Hunt Word, ücretsiz olarak küçük miktarlarda Bitcoin ve Ethereum kazanmanıza yardımcı olur.
Coin Hunt Worlds, ünlü kripto para borsası Bittrex’in arkasındaki insanlardan. Ve Reddit’te, ondan haftada 50 ila 100 USD kazanmaktan bahseden insanları bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu