Kripto Para

Binance CEO’su WazirX’i Kapatacak mı?

Binance CEO’su Changpeng Zhao, İcra Müdürlüğü’nün WazirX’in bazı varlıklarını basıp dondurmasının ardından şirketin standını temizlemek için çıktı. Ancak sorunlu kripto borsasını kapatabileceklerini vurguladı.

WazirX kurucu ortağı açıklıyor

WazirX’in kurucu ortağı Nischal Shetty, Binance CEO’suna karşı birkaç açıklama yaptı . “WazirX’i kapatabiliriz” ifadesinin doğrudan CZ’nin tam kontrole sahip olduğunu kanıtladığını belirtti. Shetty, CZ’nin WazirX alanının Binance’in kontrolüne devredildiğini doğruladığını takdir ederken.

Ancak WazirX’in kurucu ortağı, sadece Zanmai olduklarını belirtti ve CZ’nin neden bunu kabul etmediğini sordu.

Nischal Shetty, platformdaki tüm kullanıcıların Crypto ve INR’deki varlıklarının şimdilik güvende olduğundan emin oldu. Her zaman KYC’nin yapılmasını ve diğer politikaların takip edilmesini sağladılar. WazirX’in yalnızca banka havalelerine izin verdiğini, böylece her işlemin izlenebilir olduğunu da sözlerine ekledi. Ancak, veritabanları WazirX’ten Binance’e transferini kaydeder. Bu önemli ayrıntı, kullanıcılar ve hesaplar arasında tutulur.

wazirx coin nedir? wrx geleceği, yorum, grafik, analiz

Ayrıca, zincir dışı transfer seçenekleriyle bir kullanıcının varlıkları yalnızca kendi hesabına gönderebileceğini de sözlerine ekledi. Ancak, yalnızca bu transferler için bir KYC vardır. Shetty, yetkililer ne zaman ayrıntı isteseler, WazirX’in buna her zaman uyduğunu belirtti.

ED’ye karşı harekete geçmek için Exchange?

Bu arada WazirX , son birkaç gündür Acil Servis ile tamamen işbirliği içinde olduklarını vurgulayan bir bildiri yayınladı . Sordukları tüm sorulara şeffaf bir şekilde cevap verdiler. Ancak borsa, devlet kurumu tarafından öne sürülen iddialarla aynı fikirde değil.

Daha sonra, değişimin ED’nin eylemine bağlı olmadığını ekledi. Ekipleri daha sonraki eylem planını değerlendiriyor. Ancak bu işlem mevcut para yatırma ve çekme işlemlerini etkilemeyecektir.

Daha önce, bir Twitter dizisinde CZ, WazirX’i kaldırabileceklerini ancak bunu yapamadıklarını belirtti. Binance’in kaydolma, KYC ve alım satımı içeren işlemler üzerinde herhangi bir kontrolü olmadığını belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu