Kripto Para

Binance, Cristiano Ronaldo ile NFT ortaklığı imzaladı

Cristiano Ronaldo ve Binance, NFT'leri tanıtmak için ortaklık kurarak Binance'i ticaret hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası haline getirdi.

Binance, Cristiano Ronaldo ile NFT ortaklığı imzaladı

 

Ticaret hacimlerine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Perşembe günü NFT’lerin tanıtımı için Cristiano Ronaldo ile bir ortaklık imzaladığını söyledi.

Çarşamba günü erken saatlerde Binance, Kaliforniya’nın Kuzey Bölgesi’ndeki eski ABD Başsavcı Yardımcısı Joshua Eaton’ı dünyanın en büyük kripto para borsasının genel danışman yardımcısı olarak atadı.

cristiano ronaldo

Şirketten yapılan açıklamada, Eaton’ın Binance’in yasal işlerinden sorumlu olacağı ve küresel uyum, soruşturmalar ve kanun uygulama koordinasyon faaliyetlerine liderlik edeceği belirtildi.

İlginizi Çekebilir: Telegram Premium duyuruldu

Son zamanlarda yasal sorunlar Binance’i rahatsız etti ve Mart ayı sonlarında dijital token satışlarıyla ilgili bir davada işten çıkarılma kazandı. Yatırımcılar, kayıtlı olmayan jetonları satarak ve bir borsa veya komisyoncu-satıcı olarak kayıt yaptırmayarak ABD menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiği için şirkete dava açmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu