Kripto Para

Binance Ekosisteminin Haftalık Analizi (17 Haziran- 26 Haziran)

Ekosistem Güncellemesi

Binance, dünyadaki en yüksek günlük kripto para birimi işlem hacmine sahip bir kripto para birimi borsasıdır. Bir ayı piyasası olabilir, ancak Binance, gerilemeye rağmen inşa etme çabalarında kararlı.

Binance ekosistemi, son yedi gün içinde kilitli staking lansmanı, yeni Binance tasarruflarının tanıtımı, Christiano Ronaldo ile ortaklık ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli güncellemeler gördü.

İşte bunlardan bazıları:

Kilitli Staking

20 Haziran’da Binance, kullanıcılarına yeni bir dizi Locked Staking etkinliğinin başlatıldığını duyurdu. Duyuru bloguna göre, yeni seri, kullanıcıların ADA, AVAX, DOT, QTUM ve SOL paralarını% 36.79’a kadar APY kazanma fırsatı için stake etmelerine izin verecek. Önde gelen blockchain ekosistemine göre, Locked Staking programı ilk gelene ilk hizmet esasına göre yürütülecek ve ödüller, kullanıcıların kripto para birimlerini bir bahis havuzuna yatırdıktan sonraki gün olan 00: 00 UTC’den staking süresinin sonuna kadar hesaplanacak.

Binance Tasarrufları

Binance, 21 Haziran’da yeni Binance Savings kullanıcıları için özel bir promosyon duyurdu; promosyondan önce herhangi bir Tasarruf ürününe abone olmayan kullanıcılar, promosyon süresi boyunca Esnek Tasarruflarda BTC veya ETH ile 2x APY’den yararlanabilirler.

Ücretsiz Ticaret

ABD’li mevkidaşı Binance.US, CEO’su Brian Shroder aracılığıyla 22 Haziran’da yaptığı açıklamada, borsanın artık BTC / USD, BTC / USDT, BTC / USDC ve BTC / BUSD için serbest ticaret sunduğunu açıkladı.

Binance Kurumsal

Ayrıca, 23 Haziran’da Binance, bir duyuru blogunda, topluluk üyelerini “Binance Kurumsal” ın lansmanı hakkında bilgilendirdi. Duyuruya göre, Binance Kurumsal “VIP ve kurumsal kullanıcılar için yeni bir amiral gemisi platformu”.

Binance’in halihazırda mevcut hizmet tekliflerine ek olarak, Binance Institutional “şirketler, varlık yöneticileri, brokerler, hedge fonlar, aile ofisleri, likidite sağlayıcıları, tescilli ticaret firmaları, madenciler, yüksek net değerli bireyler (HNWI’ler) ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü kurumsal kullanıcı için özelleştirilmiş çözümler” sunacak.

İlginizi Çekebilir: Telegram Premium duyuruldu

Christiano Ronaldo ile Ortaklık

Ayrıca, 23 Haziran’da Binance, futbolcu Cristiano Ronaldo ile özel bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Ortaklık sayesinde, önde gelen borsa, Ronaldo’nun hayranlarını Web3’e Değiştirilemez Jetonlara (NFT’ler) zorlayıcı bir giriş noktasıyla tanıtacak küresel bir tanıtım başlatacak. Ayrıca, Binance ve Cristiano Ronaldo, anlaşma boyunca Binance NFT platformunda özel satış için bir dizi NFT koleksiyonu geliştirecek.

 

Fiyat Performans

Kripto pazarının geri kalanı son 7 gün içinde toparlandıkça, $BNB fiyatı bazı kazançlar sağladı. Bir hafta önce, bir BNB madalyonunun fiyatı 210 dolardı, ancak basın zamanında% 10 artarak 231.53 dolara yükselmişti. Son 24 saatte fiyat %4 arttı.

Bu pencere döneminde, piyasa değeri de 34,29 milyar dolardan 37,81 milyar dolara %10’luk bir büyüme kaydetti.

c9eb5a539199858fa7a164732d7de188190247dc
Kaynak: Santiment

Santiment’e göre, BNB işlemlerinde günlük olarak yer alan benzersiz adreslerin sayısı endeksi, 17 Haziran ile 20 Haziran arasında bir düşüş gördü. Bununla birlikte, madalyonun 7511 benzersiz adresin zirvesini kaydettiği 21 Haziran’dan 22 Haziran’a kadar aktif adreslerde bir artış oldu. O zamandan beri, bu% 72 oranında azaldı.

94129c400d062489fa13e10228a326a57695fdf4
Kaynak: Santiment

Sosyal bir cephede, BNB madeni para son 7 günde son derece iyi performans gösterdi. Sosyal Egemenlik% 593.989 oranında büyüdü. Aynı şekilde, Sosyal Hacim% 15.114 arttı.

binance
Kaynak: Santiment

Binance Nedir:

Binance, Changpeng Zhao (CZ) tarafından Çin’in Şangay kentinde kurulan dünyanın en büyük kripto para birimi borsasıdır. Binance, platformunda 740’tan fazla işlem çiftini destekliyor.

Düşük işlem ücreti (% 0,1) ve hızlı işlem süreci ile Binance, kripto para birimi piyasasındaki en büyük işlem hacmine sahip borsa haline geldi. Binance Exchange’in t

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu