Kripto Para

Binance, Hafta Sonunun Yaklaşan Müzik Turuna Sponsor Olacak

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance kripto para borsası, Kanadalı hip-hop şarkıcısı The Weeknd'in "After Hours Til Dawn" turunun ana sponsoru olacağını duyurdu.

Binance, Hafta Sonunun Yaklaşan Müzik Turuna Sponsor Olacak

Binance Ticaret platformu tarafından duyurulduğu üzere, bu sponsorluk türünün ilk örneği olacak ve aynı zamanda gelişmiş bir hayran deneyimi için Web 3.0 teknolojisini entegre eden ilk küresel konser turunu da işaret ediyor

Binance borsası, geçtiğimiz birkaç yıl içinde kültür ve spor arasında bağlantı kurmak için makul bir girişimde bulundu ve varlığını sponsorluklar ve yatırımlarla duyurdu. The Weeknd ile ortaklık yoluyla, ticaret platformu “yaratıcı girişimciler için bir düşünce merkezi ve topluluk inkübatörü olan HXOUSE ile işbirliği yaparak The Weeknd’in turu için ortak markalı tur ürünleriyle birlikte özel bir NFT koleksiyonu yayınlayacağını” söyledi.

Binance borsası ayrıca, The Weeknd tarafından dünyanın en açlığa eğilimli bölgelerinde yaşayan sakinleri desteklemek için kurulan girişim olan XO İnsani Yardım Fonu’nu desteklemek için 2 milyon dolar bağışlayacağını söyledi.

binance
binance

Fon, Dünya Gıda Programı (WFP) tarafından yönetiliyor ve daha fazla destek olarak Binance borsası ve The Weeknd “özel olarak tasarlanmış bir NFT koleksiyonu oluşturacak ve satışlarının yüzde beşi XO İnsani Yardım Fonuna bağışlanacak”.

Binance, Afrika Uluslar Kupası da dahil olmak üzere son birkaç ayda önemli etkinliklerin ana sponsoru olarak seçildi ve Ukrayna’daki İnsani yardım çabaları en sağlamlarından bazıları. Ticaret platformu, düzenleyicilerle işlevsel ilişkiler kurarak odağını doğru lisansları elde etmeye kaydırmaya çalışırken, borsa aynı zamanda çok sayıda ortaklığıyla iyi tanıtım kullanımını da gözden kaçırmıyor.

Bu düşünceli ortaklıklar ışığında, Binance borsası da Blockchain.News tarafından açıklandığı üzere bu yılki Grammy Ödülleri’nin sponsorlarından biri olarak seçildi ve oluşan trende göre, bu tür haberlerin daha fazlası zamanı geldiğinde açıklanmaya hazırlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu