Kripto Para

Binance Referans Kodu

Binance Referans Kodu Avantajlarından Faydalanmak için Makale İçerisindeki Linke Tıklayabilirsiniz.

Binance Referans Kodu Nedir?

Binance referans kodu dünya çapında en çok işlem yapılan kripto para borsalarından Binance sistemine üye olurken çeşitli avantajlar sağlayan bir davetiyedir. Bu referans kodları ile sisteme giriş yapan kişiler, normal kullanıcılara kıyas ile birçok avantaj sahibi olarak sisteme dahil olmuş kabul edilmektedir.

Binance Borsası, yıllar 2017’yi gösterirken “CZ” takma adı ile de bilinen Changpeng Zhao tarafından kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında yalnızca Çin’de faaliyet gösteren bu borsa, hükümetin yaratmış olduğu baskılar sonucunda kendi ana binasını Malta’ya taşımıştır. Günümüzde de kripto paraya uygulanan baskılardan uzakta, Malta’da, faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Binance Borsası’nın ülkemizde de uzantıları vardır. Binance TR olarak da bilinen bu borsa sistemi sayesinde, ülkemizin vatandaşları da referans kodu gibi avantajlardan yararlanmanın yanı sıra; sisteme kayıt olarak onlarca kripto para birimine yatırım yapabilmektedir. Siz de bir Binance TR Referans Kodu alarak, bu ekosistem içine dahil olabilirsiniz.

Binance TR Referans Kodu Nedir?

Binance TR referans kodu, son zamanlarda dünyanın en popüler kripto para borsası olarak kabul gören Binance’ın; Türkiye bölgesinde kullanılmak üzere piyasaya sürülen referans kodudur. Binance TR üzerinde, dünya genelinde en sık işlem gören kripto para birimlerinden Bitcoin, Ethereum, Solana ve Tether gibi birçok para birimiyle ilgili işlem yapabilirsiniz.

Buradaki Link Üzerinden Kayıt Olabilirsiniz. TIKLAYINIZ.

Sizlere verilen referans kodu ile Binance TR üzerinde referans kimliğini tercih ederek kayıt olabilirsiniz. Bu kimlik, uygulama üzerinde birçok başlangıç avantajını sizlere sunacaktır. Referans kodunun avantajlarını yazımızın bir sonraki alt başlığında sizler ile paylaşmış olacağız.

Binance Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Binance referans kodu, sizin sisteme güvenilir bir kişi tarafından yönlendirildiğinizi; algoritmaya karşı bildiren bir koddur. Bu kodu aslında bir davetiye olarak da düşünebilirsiniz. İlk olarak referans kodunu “Referans Kimliği” alanına girerek e-posta doğrulaması yapmanız gerekiyor. Ardından referans kodu sayesinde borsada yapmış olduğunuz her işlemde yüzde 20 komisyon kazanabilirsiniz.

Bu oran, her gün milyarlarca liranın kripto para borsasında döndüğü düşünülürse oldukça iyi bir kazanç elde etme yöntemi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu