Kripto Para

Binance Yeni Girecek Coinler/Güncellenen İçerik 2023

Binance Yeni Girecek Coinler/Güncellenen İçerik 2023,Kullanıcıların kripto para ticareti yapabildiği çevrimiçi bir borsa olarak bilinen ‘Binance‘, yaygın olarak işlem gören kripto para birimlerini desteklemektedir. Bu borsanın yatırımcılara sunduğu destekleyici hizmetler mevcuttur. Bunlardan ilki yatırımcıların elektronik fonlarını saklamak için sunduğu kripto cüzdandır. Diğeri ise kullanıcıların faiz kazanabilmesi ve kripto para birimleri kullanarak işlem yapmasını destekleyen çevrimiçi hizmetlerdir. Binance’ı diğer kripto para borsalarında daha güvenilir kılan yeni yatırımcılara düşük ücretli girişim imkanı tanımasıdır.

Binance Yeni Girecek Coinler Hangi Sıklıkla Yayınlanmaktadır?

Kripto borsalarının karmaşık ve riskli algılanmasının nedenleri arasında, hızlı nakit akışı gelmektedir. Sürekli değişim halinde yeni kripto projeleri piyasaya sürülmektedir. Kripto piyasalarında alım satım işlemlerinde kullanılabilmesi için 18000’den fazla kripto para birimi mevcuttur. Her gün de yeni para birimleri en az 100 adet olmak koşulu ile eklenmektedir. Böylece Binance gittikçe genişlemektedir. Günlük yeni incelenmiş coinler, dünyanın en popüler ve büyük borsa platformunda hizmete sunulmaktadır.

binance yeni girecek coinler
binance yeni girecek coinler

Binance Yeni Girecek Coinler, Akıllara Takılan Sorular

Başlangıç yatırımcısı olarak Binance’ı kullanabilir miyim? Stratejik yatırım kararlarını destekleyecek pek çok analizi gerektirmektedir. Dolayısı ile gelişmiş alım satım seçenekleri ile genelde tecrübeli yatırımcılar için uygundur. Ancak başlangıç seviyesindeki yatırımcılar için Strateji geliştirme noktasında öğretici niteliği vardır.

Binance ücretsiz midir? Işlem ücreti yoktur. Sadece kullanıcılardan alış ve satış fiyat farkı alınmaktadır. Kendi kripto para birimi BNB’yi kullanmaktadır.

Binance ile Türkiye’de işlem yapabilir miyim? Türkiye’de her türlü kripto para işlemini bu borsa üzerinden yapabilirsiniz. Hong Kong ve Japonya’da yasaktır.

Binance’ın sahibi kimdir? Changpeng Zhao en büyük kripto para borsası olan Binance’ın kurucusu ve İcra Kurulu Başkanıdır.

Binance’ı en çok hangi ülke kullanmaktadır? Ana kitlesi Rusya federasyonudur, peşi sıra Hindistan ve Türkiye en çok kullanan ülkelerdir.

Binance Yeni Girecek Coinler, 2023 İçin Yatırım

Yeni işleme giren kripto paraların en bilinen özelliklerinden biri farkındalığın artması için çekilişle yatırımcılara çeşitli ödüller vermesidir. En güncel ve karlı yatırım için yeni ondan fazla coin için şunlar ifade edilebilir:

 • Immutable X (IMX)
 • Meta Masters Guild (MEMAG)
 • Cartesi (CTSI)
 • Fight Out (FGHT)
 • Balancer (BAL)
 • C+Charge (CCHG)
 • ApeCoin (APE)
 • RobotEra (TARO)
 • Calvaria (RIA)
 • Shiba Inu Coin (SHIB)
 • MetaBlaze (MBLZ)
 • IMPT (IMPT)

Immutable X (IMX)

Açılımı, Staking Token ile NFT’ler Ölçeklendirme Çözüm Platformu olarak bilinmektedir. Bu platform, Ethereum tokeni tarafından desteklenmektedir. İşlemlerin anında gerçekleşyirilmesine olanak sağlar.

Meta Masters Guild (MEMAG)

Dünyanın İlk Özel Web3 Mobil Oyun Platformu şeklinde açılımı yapılmaktadır. MEMAG tokenlerinin her biri şu an satıştadır ve fiyatını %128 oranında arttırmıştır.

Cartesi (CTSI)

Türkçe karşılığı Yüksek Ücretleri ve Ölçeklenebilirliği Çözmek İçin İyimser Toplamaları Kulanan Token olarak geçmektedir. Binance yeni girecek coinler ile ilgilenenler için CTSI, aynı anda birkaç işlemi birden yürütmeye çalışan en yeni ve en popüler kripto para birimidir.

FightOut (FGHT)

Gerçek Dünya Spor Salonları ve M2E Fitness Uygulaması ile Satın Alınacak Yeni Kripto şeklinde adlandırılan yeni kriptolardan biridir. Bir haftadan daha kısa bir sürede 2 milyon dolardan fazla fon toplayabilmiştir. 2023 için yatırım yapılacak en yeni ve iyi kripto para birimlerinden biridir.

Balancer (BAL)

AMM Borsasını güçlendirmek için ethereum üzerine inşa edilen token olarak bilinmektedir. Herhangi bir coinin kolaylıkla alınıp satılabileceği bilgisayar ağlarını teşvik etmeyi amaçlayan bir proje şeklinde öne sürülmüştür. Aslında finans protokolüdür ve bir aracıya ihtiyaç duymadan ticaret yapılmasını sağlamaktadır.

C+Charge (CCHG)

Çevre dostu bir kripto para olup elektrikli araç sürücülerinin şarj istasyonlarında bir ödeme şekli olarak kullanabildikleri coin’leri içermektedir. Projenin hedefi elektrikli araç kullanımının artmasını sağlamak ve istasyonlarda şarj işleminin daha hızlı yürütülmesine olanak tanımaktır. Bu projenin potansiyelini gören yatırımcılardan biri tam 100000 $’lık bir yatırımı gerçekleştirmiştir.

ApeCoin (APE)

Bored Ape Yat Kulübü Bağlantılı Yeni Kripto olarak tanınan APE, çeşitli web3 oluşumlarını desteklemek için ortaya çıkmış bir projedir. NFT serisi ile güçlü bir ilişkisi olduğu için şu anki en popüler ve yeni kripto projelerindendir.

RobotEra (TARO)

Sıcak Satış Öncesinde Yeni Başlatılan NFT, P2E ve Metaverse Kripto’dur. Binance yeni girecek coinler için TARO, P2E tokenlerinin bulunduğu piyasalarda elverişlidir. Çünkü diğer alt coinlerden daha iyi performans gösteren P2E’lerin peşinden gidenler aynı şekilde TARO’ya da yatırım yapabilirler.

Calvaria (RIA)

DEA tokenleri kullanmaktadır. Ödüller ve tokenleri kazanmak için oynanan kazan-kazan temalı bir oyundur. 2,7 milyon dolardan fazla yatırımı kendi bünyesinde toplamıştır.

MetaBlaze (MBLZ)

Son bir yıl içinde P2E oyna-kazan Oyuncuları kötü oyun ve değerli olmayan ödüllerden şikayet edince MetaBlaze kurtarıcı bir kripto projesi olarak ortaya çıkmıştır. 10000 MetaGoblin NFT’yi piyasaya sürmüştür. Temel hedefi ödül şikayetlerini bitirmektir. Bu yönde ödül havuzunu öne sürmüştür. Bitcoin, Ethereum, Solana ya da BNB kazanmasını sağlayacak adımlar atmaktadır.

IMPT

İklim değişikliğini çözmeyi hedefleyen 2023’te hayata geçirilecek olan yeni bir kripto para projesidir. Sadece son iki haftada 6 milyon dolar yatırımı bünyesinde toplamayı başarmıştır. Aralarında Samsung, LEGO, ve Microsoft’un da bulunduğu on binden fazla marka ile çalışmaktadır, iklim tokenleri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu