Kripto Para

BitMEX Luna 2.0, ETH Marjı ve Ödeme Seçeneklerini Listeliyor

BitMEX Luna 2.0, ETH Marjı ve Ödeme Seçeneklerini Listeliyor

Kripto para borsası BitMEX Perşembe günü yaptığı açıklamada , platformunda yeni Luna 2.0 jetonunu (LUNA) listeleyerek marj ticareti hizmetlerini genişlettiğini duyurdu. Terra Luna, 28 Mayıs’ta yeni kripto para birimini piyasaya sürdü.

BitMEX, Terra 2.0’ı (LUNA) özel bir ticaret bölgesinde listeledi ve 2 Haziran 2022’de 04:00 UTC’de LUNAUSD ve LUNAUSDT ticaret çiftleri için ticareti açtı .

Terra 2.0, kullanıcılar için maksimum 25x kaldıraç oranına sahiptir. Kullanıcılar artık XBT ve USDT teminatlı Terra Luna 2.0 sözleşmeleriyle işlem yapabilir.

LUNAUSD’nin sabit bir Bitcoin çarpanı vardır, bu da yatırımcıların LUNA veya USD ticareti yapmadan listede uzun veya kısa hareket etmelerini sağlar. LUNAUSDT ürünü, USDT’de marjlı doğrusal bir sürekli takastır. Marjlar XBT’de görünür ve ticaretten elde edilen kazançlar veya kayıplar da öyle.

Terra 2.0, Terra Protokolü’nün çökmesinden sonra Terra Protokolü’nün CEO’su ve kurucusu Do Kwon tarafından sunulan canlanma planının bir parçasıdır.

bitmex
bitmex

Bunun yanı sıra BitMEX, yukarıdaki listeler için de geçerli olan kalıcı ve vadeli işlem sözleşmeleri için marjlar ve uzlaşma için ETH seçeneklerini başlattı. Hizmet, kullanıcıların kaldıraçla işlem yapmalarına olanak tanır – marj ticareti, kullanıcıların kazançlarını ve kayıplarını çoğaltmasına olanak tanır.

BitMEX, kaldıracın (bir kullanıcının kripto teminatına karşı ödünç alınabilecek miktar) 25x olduğunu söyledi. Bir müşterinin marjin cüzdan bakiyesi, sabit 25:1 (25x) oranından sonra ödünç alabileceği fon miktarını belirler.

ETH marj ticaretinin tanıtımı, BitMEX’in hem mevcut hem de yeni kullanıcılar için yeni, kullanımı kolay ticaret hizmetleri sağlamaya odaklanmasıyla uyumlu olan BitMEX Spot’un lansmanını takip ediyor .

İlginizi Çekebilir: Shiba Inu’nun kurucusu tüm tweetleri ve blogları sildi

2014 yılında kurulan BitMEX, tüccarların çok çeşitli kripto para birimlerinde vadeli ve kalıcı alım satım yapmalarını sağlayan Seyşeller merkezli bir kripto para birimi türevleri platformudur.

2016’da BitMEX, müşterilerin son kullanma tarihi olmayan 100 kata kadar kaldıraçla Bitcoin vadeli işlemleri yapmasına izin vermek için Bitcoin üzerinde kalıcı kaldıraçlı takas sözleşmeleri başlattı. Sonuç olarak, yenilikçi yeni kripto türev ticaret hizmeti, BitMEX’in dünyanın en yüksek hacimli Bitcoin borsalarından biri olmasına yardımcı oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu