Kripto Para
Trend

Bittorrent Coin Geleceği 2021

BTT Fiyat Tahmini – BitTorrent Fiyatı Yakında 0,01 Dolara Ulaşacak mı?

Bittorrent Coin Geleceği 2021 Bu BitTorrent (BTT) Fiyat Tahmini kısa makalesi, yalnızca teknik değerlendirmeye dayanmaktadır. Aşağıda, tahminin yanı sıra BTT maliyet analizimizi geliştirirken gerçekten düşündüğümüz hayati metrikleri kesinlikle göreceksiniz.

Bittorrent Coin Geleceği 2021 BitTorrent (BTT), 2021’de P0’ün üzerinde yatırım getirisi (ROI) verdikten sonra kripto dünyasını kasırga ile ele geçiren en aktif kripto para birimlerinden biridir. 05 Nisan 2021’de 0.0142 dolar. BTT’nin bu etkileyici verimliliği, ağın dünya çapındaki kripto kapitalistlerini çekmesini mümkün kılıyor.

Ayrıca, 2015’teki agresif verimliliğinin yanı sıra BTT, müşterilerinin daha fazla BTT jetonu üretmesini sağlıyor. Özellikle ağ, her torrent belgesinin indirilmesinden sonra yalnızca tohumlamaya izin vererek müşterilerini BTT sembolleriyle telafi eder. Hepsinden iyisi, torrent belgelerinin tohumlanmasından elde edilen tüm teşvik sembolleri otomatik olarak müşterinin cüzdanına kaydedilecektir.

Bu BTT maliyet analizi ve oran tahmininde, BTT‘nin 0,007 ABD Dolarına ulaşıp ulaşmayacağının verimliliğine bir göz atıyoruz. Ancak bundan önce, BitTorrent’in (BTT) ne olduğu ve kripto pazarındaki mevcut konumu hakkında daha fazla bilgi edinmemize izin verin.

BitTorrent Sembolü (BTT) nedir?

BitTorrent Token (BTT), Ocak 2019’da Binance Launch Pad aracılığıyla BitTorrent Inc tarafından tanıtılan bir TRON TRC-10 kripto para birimidir. BitTorrent müşterileri kadar şirket arasında bir işlem mekanizması olarak çalışmayı amaçlar. TRON’un ve BitTorrent’in konsolide blok zinciri modern teknolojisi ile BTT, token kitle teşvikini artırma yeteneğine sahipti. Sonuç olarak, BTT ağı 100 milyonun üzerinde müşteri kazanma kabiliyetine sahipti.

BTT ağı, TRON ile birlikte, engelsiz merkezi olmayan bir ağ vizyonunu paylaştı. Bu vizyon, içerik oluşturucuların ve hizmet sağlayıcıların, malzeme sansürü olmadan aracılardan veya aracılardan herhangi bir kesinti olmaksızın BTT jetonlarını eklemelerine ve düz hale getirmelerine olanak tanır.

Tüm yatırımcılar ve BTT sembolleriyle ilgilenen yatırımcılar için tokenler farklı kripto borsalarında satın alınabilir. Örneğin Binance, KuCoin, OKEx, Bittrex ve Huobi Global bunlardan birkaçıdır. En büyük ticaret hacmine sahip en aktif borsası Pancakeswap’tır.

BTT belirteciyle ilgili olarak, kripto, daha hızlı indirme hızları elde etmek için bir ödeme olarak kullanılabilir. Öte yandan, tüccarlar ve kapitalistler, jetonu tutarken daha fazla jeton yapmak için BTT jetonlarını farklı kripto sistemlerinde bahse girebilirler.

BitTorrent (BTT) Teknik Verileri

BitTorrent, Tron yaratıcısı Justin Sunlight tarafından Haziran 2018’de alınmadan önce Eylül 2004’te kurulduğundan beri, çevresine daha da fazla teknoloji eklemeye devam etti. Özellikle BitTorrent, ‘DLive Metodu’ olarak adlandırılan dünyanın ilk merkezi olmayan Canlı Akış Prosedürünü tanıttı. Teknolojileri ışığında, 30 Ekim 2021’de BitTorrent, BitTorrent Zinciri (BTTC) test ağının başlatıldığını duyurdu. BTTC, sektördeki ilk heterojen çapraz zincir birlikte çalışabilirlik prosedürüdür.

Bu nedenle, BitTorrent sisteminin nasıl çalıştığına dair birkaç teknik standarda göz atalım.

Tipik belge depolama alanı sistemlerindeki sorunu çözmek için BitTorrent (BTT), ilk ölçeklenebilir merkezi olmayan depolama alanı sistemi olacak BitTorrent Dosya Sistemi (BTFS 2.0) adlı bir DApp daha düzenledi.
BitTorrent, değerini bir enerji, teknoloji ve ayrıca teknolojik kapasiteden alır. BitTorrent yazılım programında tüm dökümanların paylaşılması ve indirilmesi gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde, tüm prosedürler TRON blok zincirinde videoya kaydedilir.
TRON ağı, bir talep sahibinin bir tedarikçiyle eşleştirildiği her zaman için bir uzlaşma kanalı geliştirir. TRON daha sonra ödemeler paketlendikten ve setler halinde tamamlandıktan sonra satın alma işlemlerini onarır ve günlüğe kaydeder.
BitTorrent, merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak ve aynı şekilde hız konusunda yardımcı olmak için akıllıca anlaşmalar kullanır.
TRON ağı, Yetkilendirilmiş Risk Kanıtı protokolü ile korunmaktadır. PoS, TRX döşenirken sistemde geri dönüşleri önlemek için kurulmuştur.

BitTorrent (BTT) Mevcut Piyasa Durumu

BTT, günümüzde en düşmanca kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. CoinMarketCap’e göre BTT fiyatı 0,002493 dolar. BTT’nin son 24 saat içinde %5,25’lik bir maliyet düşüşünü videoya kaydetmesi kayda değerdir. 990 milyarlık arzının F’sından fazlasının fiilen yakıldığına dair güncel haberlerle, dolaşımdaki miktar azaldığı için daha fazla kapitalist getirilebilir.
Pazardaki konumuyla ilgili olarak, BTT’nin piyasa değeri, 24 saatlik işlem hacmi 3.321.129$ ile neredeyse 2.463.553.826$’a ulaşıyor. Bu nedenle, kripto oranları CoinMarketCap’teki en iyi 50 kripto para biriminden biri olarak kabul edilir. Tüm bu başarılarla birlikte, BTT’nin yıllar içinde teknolojisini yaratma konusunda gerçekten çok yol kat ettiğini söyleyebiliriz.

image 17

 

Şu anda BTT kripto para biriminin ne olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, BTT’yi varsayıyor musunuz?
Bu yıl büyük bir yatırım mı? Şu anda tanımaktan heyecan duyuyorsanız, gelin ve birlikte bu BTT fiyat analizi ve fiyat tahmini gönderisine göz atalım.

image 18

BitTorrent (BTT) Maliyet Değerlendirmesi 2022

Şimdiye kadar BTT, düşüş piyasasının vahşi oynaklığına karşı piyasa ortamını iyi bir şekilde savunuyordu. Küresel finansçıları BTT’nin bu yıl yükselebileceği ve karlı bir kripto para olabileceği konusunda ikna etmek yeterli mi?

1Day BTT için Keltner Network sinyallerinden, dip eğrinin zaten son mum çubuğuna değdiğini göz önünde bulundurarak bir sonraki faiz artışının belirdiği görülebilir. Bu, BitTorrent’in (BTT) maliyetindeki burada ve şimdi düşüşün sona erdiğini ve ufukta bir yükseliş koşusunun olduğunu ortaya koyuyor.
XRP’nin Sevilen Bir Güç Artış Endeksi (XRP) grafiği 31.31’e gidiyor ve bu da, genellikle bir yükseliş trendine neden olan fiyatta bir tersine dönmeden önce gelen, hafife alınan veya aşırı satılan 30 değerine yaklaştığını ortaya koyuyor.
BTT için Relocating Ordinary (MA) 100 günlük ve 50 günlük grafikten, her iki konturun da geliştirilen son mum ışığı çubuğunun üzerinde olduğunu, 50 günlük MA’nın ise 100 günlük MA’nın altında listelendiğini görebiliriz. Bu, piyasanın uzun vadeli kapitalistler için elverişli olacağının bir göstergesidir.

BitTorrent (BTT) Maliyet Tahmini 2022

BitTorrent, yatırımcıların faiz oranlarının yanı sıra kendisine yönelik olumlu duyarlılık nedeniyle CoinMarketCap’teki 47. kripto para birimi olarak geride kaldı. Bununla birlikte, 2022’nin sahipleri için uygun olup olmayacağını görelim mi?
Öte yandan, kapitalistler kriptoda olumlu giderse, boğalar devralabilir ve aynı zamanda BTT’yi yükseliş pozisyonuna getirebilir. Daha az karmaşık terimlerle, XRP’nin fiyatı bir düşüş sinyali olan neredeyse 0,00027966 dolara düşebilir.

image 20

Öte yandan, 2022 için uzun vadeli BTT fiyat tahminimiz yükseliş yönünde. Bu yılki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.01426$’ı (ATH) aşma olasılığı yüksek. Bununla birlikte, bu ancak önceki yıllarda edindiği birkaç zihinsel direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Ayrıca, mevcut düşüş eğiliminin, destek1 seviyesinde veya yakınında bir faktörde tutulduğu ve tersine çevrildiği zaman, grafikte her iki okta da görüldüğü gibi bir çift dip oluşabileceği görülüyor. Bu gerçekleşirse, BTT’nin oranının kesinlikle en azından Direnç5’e ulaşması ve bu noktada alıcılara p’e yakın kazançlar sunması beklenmelidir.

Bununla birlikte, BTT geri dönebilir ve yakında 0,00400425$’lık direnç4 maliyeti ile 0,01034257$’lık direnç fiyatı arasında işlem yapabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu