Kripto Para

Bsw Coin ve Projesi 

Bsw coin projesi günümüzde en çok merak edilen kripto paralar arasında yer alır. Kripto dünyasının her geçen gün daha da yükselmesi ile birlikte kişiler ne tür alanlara yatırım yapacaklarını kestiremeyebilir. Böyle durumlarda bir kripto paranın projesinden geleceğine dair yapılan yorumları ne kadar birçok detayını araştırmanız gerekir. Hangi koyunu seçiyorsanız ona yönelik olarak detaylı araştırma yapmanız gerekir. Özellikle bsw coin geleceği konusunda detaylı bilgiler edinmek bu koyundan edeceğiniz kar konusunda sizlere ön bilgi sunar. Özellikle son yıllarda dalgalanmaların çok fazla olması kişilerin birtakım sorunlar yaşamasına neden olabilmektedir. Hem satın alacağınız borsa hem de coinin yatırımcı kitlesinin hangi boyutlarda olduğunu bilmeniz gerekir. 

İlk dönemde çok beklenti yaratan ancak sonrasında yatırımcılarının beklentilerini karşılayamayan coinlerdendir. 21 Mar 2022 tarihinde Binance İnovasyon Kategorisinde listelemesi yapılmıştır. BSW-USDT işlem çiftleri ile alım ve satıma açık hale gelmiştir. Bu dönemde %200 yükselme sağlayarak birçok kişinin dikkatini çekmiştir. 

Binance Smart Chain blok zincirinde bulunan Biswap yatırımcı karşısına BEP-20 tabanlı olarak çıkarılmıştır. Tokenlerin takas edilmesine imkân tanıyan bir platform olduğunu belirtmek gerekir. Kullanıcılarına hem birinci sınıf hız sunarken hem de ağ işlem maliyetlerini vaat etmektedir. Platform üzerinde aynı zamanda ücretsiz olarak tokenleri takas etme fırsatını da değerlendirebilirsiniz. 

bsw coin ve projesi 
bsw coin ve projesi

 

Bsw Coin Ne İşe Yarar? 

Bsw coin ne işe yarar sorusu özellikle üzerinde durulan konulardan biridir. Kişiler koyun satın almadan önce bunların hangi alanlarda kullanıldığını bilmesi gerekir. Bsw coinin hangi şirketin kripto parası olduğunu bilmek daha kolay şekilde kullanmanızı sağlar. Şirket içi uygulamalarda kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. 

Bsw coin Biswap coinidir ve BEP-20 tabanlı bir coindir. Kullanıcılarına birinci sınıf bir hız sağlaması en önemli özelliklerinden biridir. Ağ işlem maliyeti vaat etmesinin yanında aynı zamanda ücretsiz olarak tokenleri takas etme şansını da sunuyor olduğunu belirtmek gerekir. İşlem Ücret Madenciliği konusunda da oyun değiştirici bir platformdur. Tüm kullanıcılar platform üzerinden alım satım işlemlerini rahatlıkla yapabilmektedirler. 

 

Bsw Coin Özellikleri Nasıldır? 

Kripto para dünyasında bir koyun satın almadan önce ne tür özellikler sunduğunu araştırmak gerekir. Bsw coin yatırımcıları da mutlaka satın aldıkları bu kripto para ile neler yapabileceklerini bilmelidirler. Uzun süreli tutabilecekleri gibi kısa vade dalgalanmalarla da kar elde etmek mümkün olabilir. Ancak seçtiğiniz bir coin üzerinden kar elde edebilmek için grafik analizlerinden piyasa koşullarına kadar birçok detayı bilmeniz gerekir. Aynı zamanda aldığınız kripto paranın sizlere sağlamış olduğu özelliklerde önemlidir. Bsw coin özellikleri hakkında ise şunlar söylenebilir: 

 • Kullanıcılar Biswap NFT Pazar Yeri’nde alım satım işlemlerini %1 işlem ücreti ile yapabilirler. 
 • Bu işlem ücreti aynı zamanda BNB Chain’de en düşük işlem ücreti olarak bilinmektedir. 
 • Biswap NFT Koleksiyonu içerisinde bulunan NFT’leri satın alma şansına sahip olurlar. 
 • Alınan NFT’lerden uzun sürede kar etmek için stake edebilirler. 
 • Robi Boos’lar NFT Staking Havuzu katılımcılarının da gelirlerini artırmalarına imkan tanımaktadır. 

Biswap kullanıcıları BSW token ile NFT alabilirler. Aynı zamanda aldıkları NFT’leri satma imkanı elde edebilirler. Bu özellikler doğrultusunda coine yatırım yapıp yapmayacağınıza daha net bir şekilde karar verebilirsiniz. Özellikle profesyonel yatırımcıların üzerinde sıkça durduğu konulardan biridir. 

 

Bsw Coin Geleceği Nasıldır? 

Birçok yatırımcı özellikle coin satın almadan önce geleceği hakkında ne tür yorumlar yapıldığına dikkat etmektedir. Genel olarak yıl bazında hangi fiyata ulaşacağını merak ederler. Ancak bunlar yalnızca birer öngörüdür. Her zaman verilen bilgilere net olarak ulaşılamayabilir. Bu da farklı durumlardan kaynaklanır. Bsw coin geleceği konusunda araştırma yaptığınızda birçok kişinin iyi yönde yorum yaptığını söylemek mümkün olur. Ancak bunlar sadece birer yorumdan ibarettir ve kesinlikle içermemektedir. 

 

Bsw Coin Projesi Nasıldır? 

Bsw coin, Biswap platformunun yerel kripto para birimi olarak bilinmektedir. Platformdaki işlem ücretlerinin ödenmesinde kullanılan bir coin türüdür. Bunun yanında stake işlemini teşvik etmek ve likidite sağlayıcılarının dikkatini çekmek için ödül amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. En popüler DEX tokenler içerisinde Bsw oldukça önemli bir yere sahiptir. Maksimum arzının 700 milyon token olduğunu belirtmek gerekir. 

 

Bsw Coin Hangi Borsada Listelendi? 

Bsw coin hangi borsada listelendi sorusuna yanıt bulmak coin’e daha kolay erişmenizi sağlar. Dünyanın önde gelen yerel borsa şirketlerinde bu coine ulaşmanız mümkün olmaktadır. Hem alın hem de satım konusunda listelendiği borsalar kullanılabilir. Ancak bu borsalarda bir kripto para hesabınız olması gerektiğini bilmelisiniz. Hesabınızı açtıktan sonra kripto cüzdanınıza aktaracağınız para ile coin’e kolaylıkla alabilirsiniz. Biswap protokol hedefleri arasında ise şunlar yer almaktadır:

 • NFT piyasalarını öne taşımak
 • Limit emirleri 
 • Kişisel kullanıcı paneli oluşturmak
 • Takas referans programı hazırlamak
 • Kredi vermek ve borç almak
 • Önde gelen tüm kripto piyasalarında listelenmek

Bsw coin günümüzde merkezi olan birçok borsada bulunmaktadır. En çok talep gören borsa ise Binance borsasıdır. Aynı zamanda Gate.io ve Bitget borsalarında da bulunmaktadır. Bitlo üzerinden Türk Lirası kullanarak satın alınabilecek coinler arasında yer almaktadır. 

 

Bsw Coin En Yüksek Hangi Fiyatı Gördü? 

Bsw coin en yüksek fiyatı yatırımcıları oldukça yakından ilgilendirir nokta çünkü en yüksek düştüğü fiyatın bilinmesi coinin ilerleyen süreçte ne kadar kazandırabileceği hakkında birtakım öngörürler elde etmenizi sağlar. Bununla birlikte düştüğü en düşük fiyat toplam arz ve dolaşımdaki arz gibi bilgileri de ulaşmak gerekir. Toplam arzı 700 milyon olduğu için arzı sınırlı olan coinler arasında yer almaktadır. Tüm zamanların en yüksek fiyatı 2.10 dolardır. Tüm zamanların en düşük fiyatı ise 0,05715 dolar civarındadır. 

Vermiş olduğumuz bilgilerin tamamı eğitim amaçlı olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Sadece bilgi verme amacıyla paylaşılmıştır. 

Portekiz Coin Geleceğine Dair Merak Edilenler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu