Kripto Para

BurgerCities (BURGER) Nedir? BURGER Coin Geleceği, Yorum Ve

BurgerCities (BURGER) Nedir? BURGER Coin Geleceği, Yorum Ve Fiyat Tahminleri

BurgerCities (BURGER), geliştiricileri arasında Türk isimlerin de yer alması nedeni ile Türk kökenli blok zincir projeleri arasına girdi. Hizmete açıldığı dönemde kısa süre içerisinde büyük kripto borsalarında listelenecek başarıyı elde etti ve kripto dünyasını yakından takip eden hemen her yatırımcının cüzdanına eklendi. Hem Burger Coin geleceği hem de Burger Coin yorumları gibi konularda detaylı bilgi edindikten sonra siz de hangi ölçüde yatırım yapmak istediğinize karar verebilir ve hem kısa hem de orta vadede kazanç elde edebilirsiniz.

Burger Coin nedir ve Burger Coin yorumu gibi konularda ihtiyacınız olacak her türlü bilgi içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

BurgerCities (BURGER) Güncel Fiyat Bilgisi

Aşağıdaki tabloda 1 Burger Coin fiyatının kaç TL olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

 

BurgerCities (BURGER) Coin Nedir?

Burger Coin, merkeziyetsiz finans ağında geçerli olan ve Metaverse tabanlı bir platformda kullanılmak üzere ortaya çıkartılan bir kripto para birimidir. Binance Smart Chain üzerine inşa edilen Burger Coin, Game-Fi ve NFT gibi tabanlar üzerinde de kullanılabilir. BurgerCities protokolü içerisinde yapılacak her türlü işlem karşılığında kullanıcılardan Burger Coin talep edilir.

BURGER Coin Hangi Ülkenin, Kurucuları Kim?

BurgerCities projesi kurucuları birden fazla ülkede yer alır. Temel kurucu ve geliştiricileri arasında Dr. Mehmet Sabır Kiraz, Dr. Süleyman Kardaş ve Tony Tai isimleri öne çıkar. Burger Coin Türkiye, Çin ve Birleşik Krallık gibi ülkelerin vatandaşlıklarına kayıtlı kişiler tarafından ortaya çıkartılmıştır.

BurgerCities Projesi ve Whitepaper

BurgerCities CEX ve DEX oranları ile fiyatlarını birleştiren ilk zincir arası toplama projesidir. Proje kapsamında, ekosistem arasında geliştirilen bütün oyun ve diğer ticaret işlemlerinde oyun içi para birimi BURGER Coin kullanılarak her türlü işlem yapılabilir. BurgerCities projesi yerel tokeni olan Burger Coin aynı zamanda bir BEP-20 tokenidir.

BURGER Coin Fiyatı

Burger Coin fiyatı CoinMarketCap verilerine göre sürekli olarak güncellenir. Anlık olan değişen veriler yatırımcıların yatırımlarını şekillendirmeleri açısından dikkatle takip edilmelidir. İçeriğin hazırlandığı sıralarda Burger Coin güncel fiyatı CoinMarketCap verilerine göre 9,65 TL’dir. BurgerCities projesi piyasa değeri 413.533,161 TL iken, BurgerCoin dolaşımdaki arz miktarı ise 42.850,151 BURGER şeklindedir.

BURGER Coin Yorum

BURGER Coin yorumları yapılacak yatırımlara önemli ölçüde yön verir Birçok kripto takipçisinin favorileri arasında yer alan Burger Coin, çok yönlü kullanılıyor olması sayesinde de ilgiyi üzerine çeker. Birçok proje uzmanı ve analistin yatığı yorum doğrultusunda Burger Coin geleceği oldukça parlaktır. Analistlerin beğendiği tokenler arasında yer alan Burger Coin Binance ve KuCoin gibi büyük kripto borsalarında listelendiğinden dolayı sahip olduğu değeri uzun süre koruyacak şeklinde değerlendirmeler alır.

 

BURGER Coin Geleceği

Burger Coin birçok kripto uzmanı tarafından beğenilir. Hem kısa hem de orta ve uzun vadede her daim kazandıracak bir tokendir. Tek bir platform üzerinden sunulması nedeni ile de diğer tokenlerden ayrılır. Burger Coin geleceği ve en güncel analist yorumları sonrasında yatırımcılar kripto cüzdanlarına diledikleri miktarlarda token ekleme işlemi yapabilir.

BurgerCities Projesini Benzersiz Yapan Özellikler Nelerdir?

BurgerCities projesi özellikleri arasında birçok farklılık ortaya çıkar. Burger Cities projesi temelde hem NFT hem de DeFi çalışmalarını daha geniş bir Metaverse alanına yaymak amacı ile oluşturulmuştur. Bu doğrultuda NFT sergileri, GameFi ve stake ile ticaret gibi işlevler kullanıcılara daha kullanışlı bir platform üzerinden sunulur. BurgerCities proje özellikleri aşağıdaki şekilde özetlenebilir;

 • DeFi, DEX ve CEX gibi anlaşmaları tek bir platform üzerinden yönetebilmeyi amaçlar. Bu doğrultuda dijital varlıklara en ekonomik fiyatlar ile ulaşabilmeyi vaat eder.
 • Cüzdanları üzerinden yönetime katılan kullanıcılar, belirli ödüllerin sahibi olma hakkı kazanır.
 • Burger Havuzu, Burger Kılavuzu, Çiftlik platformları ve ödünç verme protokolleri gibi yardımcı programlar sayesinde DeFi’nin daha iyi deneyimlenmesini sağlar.

BURGER Coin Fiyat Tahminleri

Burger Coin fiyat tahminleri hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz;

 • CoinCodex: 1 yıllık dönemde Burger Coin fiyatının 4,68 Dolar seviyelerine geleceği ön görülür.
 • DijitalCoin: Analistlerin açıklamalarına göre Burger Coin 8,62 Dolar seviyelerini zorlayacaktır.
 • Gov Capital: 1 yıl içerisinde Burger Coin 6,99 Dolar seviyelerini kalıcı olarak aşacaktır.
 • Tech News Leader: Burger Coin 1 yıllık süre içerisinde 1 Dolar seviyelerine gerileyecek, ardından ise 5 yıl sonrasında 30 Dolar seviyelerini aşacaktır.

BurgerCities Alınır mı, Güvenilir mi?

Burger Coin güvenilir mi ve Burger Coin alınır mı gibi sorular kripto piyasalarında sıklıkla yanıt aranan sorular arasında yer alır. BurgerCities temelde Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiştir. Bu ağın güvenlik seviyesi ise dünya genelinde en üst seviyelerdedir. Bu açıdan bakıldığında Burger Coin en güvenilir tokenler arasında yer alır.

Virtua TVK coin yorum hakkında sizlere birkaç şey paylaştık takipte kalın.

BurgerCities (BURGER) Coin Avantaj ve Dezavantajları

BurgerCities Coin avantajları aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Eş zamanlı olarak kullanılabilir.
 • Metaverse içerisinde geliştiriciler için önemli seçenekler sunar.
 • Binance türünde yüksek ticaret hacmine sahip kripto borsalarında listelenmektedir.
 • Maksimum arzı deflasyonisttir.
 • Her türlü saldırı ihtimaline karşı kripto cüzdanlarında korunma gerektirir.
 • Pasif gelir kaynağı olarak düşünüldüğünde önemli artılar sunar.

BURGER Coin Hangi Borsalarda Var?

Burger Coin listelenen borsalar şu şekildedir;

 • Binance
 • KuCoin
 • MEXC
 • Pionex
 • Bitrue
 • Poloniex
 • Bithumb
 • PancakeSwap
 • ZT
 • Latoken

BurgerCities (BURGER) Piyasa Bilgileri

BurgerCities güncel piyasa bilgileri şöyledir;

 • Burger Coin toplam maksimum arz miktarı: 21.000.000 Adet
 • Burger Coin ATH Seviyesi: 28,01 Dolar (2021)
 • Burger Coin ATL Seviyesi: 0,28 Dolar (2022)

BURGER Coin Nasıl Satın Alınır?

Burger Coin nasıl alınır sorusuna yanıt arayan yatırımcılar kripto para borsalarında kendilerine ait bir hesap açtıktan sonra kolay adımlar ile Burger Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilir. Öncelikle Burger coin listelenen borsalar arasından tercih yapabilir ve ardından kendinize ait hesabınıza fon aktarımı yaparak sistem üzerinden Burger Coin satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

E-ticaret Hakkında yeni yazımı yayınladı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu