Kripto Para
Trend

Cake Coin Geleceği

Cake Coin Geleceği , Teknolojik ve işlevsel DeFi eko-uzayda ayak izleri bırakan PancakeSwap, umut ve rahatlığı besleyerek kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor. Geleneksel kripto para birimlerinden uzaklaşan PancakeSwap, merkezi olmayan bir borsa otomatik piyasa yapıcısı (AMM) üzerinde çalışır. İki akıllı sözleşme olarak etkinleştirilen Ethereum’a bağlı olan PancakeSwap, doğrudan likidite sağlayıcılarından (LP’ler) likidite sağlama konusunda benzersiz bir özelliğe sahiptir. Bir bakıma, aracıları veya izni tamamen ortadan kaldırarak şeffaflığı teşvik eder. Ayrıntılı PancakeSwap fiyat tahminiyle başlamadan önce genel bakışımıza göz atın.

Dolayısıyla, likidite havuzları da bu bölümler için buna göre yönetilir. Binance Akıllı Zincir tabanlı merkezi olmayan değişimin ayrılmaz bir parçası olarak, güçlü DeFi uygulamaları oluşturmak için geniş bir kullanıcı, geliştirici ve araç topluluğuna sahiptir. PancakeSwap altında CAKE – BNB LP, BUSD – BNB LP, BETH – ETH LP, USDT – BUSD LP, USDC – BUSD LP, vb. gibi para birimi eşleştirmesi çok önemli bir özelliktir.

Likidite eklemek, burada başka bir paradigma rolü oyuncusudur. Bir jeton çifti yatırmak isterseniz, bir havuza likidite ekleyerek kayıp minimuma indirilir. Ödüllerden, yani Çiftçilikten yararlanmak için BEP20 jetonlarının hareketini onaylamanız gerekir. Minimum işlem ücretini ödedikten sonra, kaç Kek kazandığınızı kontrol edebilirsiniz. “Pastanızı Hissedin” burada bir başka çekici özellik. Bu bahis zinciri, haber jetonları kazanmanızı sağlar. PancakeSwap’ta (KEK) Piyango kazanma , büyük ikramiye toplama vb. gibi başka özellikler de var ve kazançlar sonsuz! Yeni başlatılan bir jetona erişmek için PancakeSwap’taki İlk Çiftlik Tekliflerini (IFO) da kontrol edebilirsiniz. PancakeSwap yüksek oynaklığa sahiptir. Direnç seviyesi 11.24 dolar ve destek seviyesi 5.25 dolar.

PancakeSwap Fiyat Tahmini: Uzman Analizi

PancakeSwap’ın ilk aşaması kullanıcılar tarafından pek kabul görmese de, CAKE’nin bu güveni oluşturması ve ona doğru çalışması zaman aldı ve blockchain tabanının ne kadar güçlü olduğunu kanıtladı. Kuşkusuz bir lider olarak ortaya çıktı ve son 24 saatlik fiyat bugün 7.86$ civarında bir fiyatla yüksek duruyor. İşte PancakeSwap (CAKE) fiyatının muazzam bir potansiyele sahip olduğunu düşünen ve kullanıcıları bu dijital varlık için PancakeSwap satın alma veya satma konusunda parlak önerilerde bulunmaya teşvik eden birçok kripto uzmanı:-

KEK fiyat tahminlerimize göre uzun vadeli bir artış bekleniyor; 2026 için fiyat tahmini 65.061 dolar. 5 yıllık karlı bir yatırımla PancakeSwap (CAKE) fiyat değişimlerinin gelirinin %+564.48 civarında olması bekleniyor.
PancakeSwap CAKE fiyat tahminimize göre, madeni paranın fiyatı altı yıl içinde üç kat artabilir, diyelim ki 2026’ya kadar, grafikte 15.81 dolar civarında net bir ralli olmalı.

PancakeSwap (CAKE) fiyat tahminimize göre, para birimi 1 yılın sonunda 64.86 dolar ve önümüzdeki beş yılın sonunda 522.461 dolar civarında işlem görebilir.

PancakeSwap Fiyat Tahminleri: 2022-2026

İtibari para ve kripto para birimlerinin çoğu, son kripto fiyat tahminine göre pandemi sırasında yaşanan likidite havuzları sorunu nedeniyle aynı talihsiz kaderle karşılaştı . Pek çok kullanıcı, PancakeSwap’a gerçekten yatırım yapmaya değip değmeyeceğini düşünerek, kalan devlerin çatışmasını hala anlıyor. CAKE madeni parası geçen yılki tarihsel verilere dayalı olarak muazzam bir sürdürülebilir performans göstermiş olsa da, birçok akıllı yatırımcı boğa koşusunun uzak olabileceğini tahmin ediyor. Diğerleri tamamen farklı tartışırken. Aşağıdaki grafik geçmiş performansı göstermektedir:

pancakeswap cake price predictions 2021 2025

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu