Teknoloji

Call of Duty: Modern Warfare II beta önümüzdeki ay PS5, Xbox ve PC’de

Call of Duty: Modern Warfare II ilk olarak 16-17 Eylül tarihleri ​​arasında PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyuncularına sunulacak.

Call of Duty: Modern Warfare II beta önümüzdeki ay PS5, Xbox ve PC’de


Call of Duty: Modern Warfare II nihayet gelecek ay geliyor. Geliştirici Infinity Ward, attığı tweette Modern Warfare II açık betasının 16 Eylül’de başlayacağını söyledi. Ancak tarihler platforma göre değişiklik gösterecek. PlayStation kullanıcıları önce Call of Duty: Modern Warfare II’ye, ardından Xbox ve PC kullanıcıları’na erişebilecekler. Ardından, sizin için çıkış tarihi, oyunu ön sipariş edip etmemenize de bağlı olacaktır.

Edinilen bilgiye göre Call of Duty: Modern Warfare II, ilk olarak 16-17 Eylül tarihleri ​​arasında PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyuncularına dağıtılacak. Ardından, 18 Eylül’de başlayıp 18 Eylül’de sona erecek olan erken beta erişimi tüm PlayStation oyuncuları için açılacak. 20 Eylül. Xbox ve PC oyuncuları için açık betaya erişim bu zaman çizelgesini takip edecek.

Call of Duty: Modern Warfare II’yi PlayStation, Xbox ve PC’de ön sipariş verenler 22-23 Eylül tarihleri ​​arasında çapraz oyuna erişebilecekler. Tüm platformlar için çapraz oyun betası 24 Eylül’de başlayacak ve 26 Eylül’de sona erecek.

call of duty

Ön sipariş verilmedi mi? Problem değil.

Oyuna ön sipariş vermediyseniz, erken erişim için bir beta kodu alma şansınız olabilir. Infinity Ward, Call of Duty League Şampiyonasında bazı beta kodları verdi . Alamayanlar, Eylül ayındaki beta sürümünden önce farklı oyun yayıncılarından ve YouTuber’lardan bir tane edinebilirler. Belki de bir beta kodu almanın tek yolu budur.

CDL’de Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare II için yeni bir çok oyunculu haritanın da tanıtımını yaptı. Adı Grand Prix ve erken beta erişiminde oynanabilecek. Oyunun ilk önizlemesi Haziran ayında geldi, ancak Infinity Ward, 15 Eylül’de gerçekleşmesi planlanan Call of Duty: Next etkinliğinde oyun hakkında çok daha fazla şey paylaşacak. olaya varmak. Call of Duty: Modern Warfare II, 28 Ekim’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve PC’de (Battle.net ve Steam üzerinden) satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu