Kripto Para

Cep Ağı Polkadot ekosistemine giriyor

Polkadot’un merkezi olmayan altyapısının daha geniş çapta benimsenmesini desteklemek için Cep Ağı. Merkezi olmayan bir Web3 altyapı protokolü olan Pocket Network (https://www.pokt.network/), Polkadot ekosisteminde merkezi olmayan altyapının daha geniş bir şekilde benimsenmesini desteklemek için Mission Control ve önde gelen Polkadot topluluklarından biri olan Polka Häus ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık, düğüm altyapısını en üst düzeye çıkarırken gelecekte yeni blok zincirleri desteklemek ve daha etkin bir şekilde katılmak için topluluk üyelerinden yararlanmak üzere tasarlanan Pocket Network’ün TriForce girişimi tarafından desteklenen ilk ortaklıklardan biridir.
Kripto topluluğu, blockchain projelerinin en tutkulu ve bilgili destekçilerinden oluşur. Pocket Network, bu topluluk üyelerini destek için Pocket Network’e yeni blok zincirleri yerleştirmek için mantıklı adaylar olarak tanımladı, böylece ağ düğümleri tarafından sunulan potansiyel veri aktarıcılarının sayısını büyük ölçüde artırdı ve Pocket’in çoklu zincir uygulanabilirliğini genişletti. TriForce programındaki kilit topluluk üyelerinin beceri ve uzmanlıklarından yararlanmak, Pocket Network’ün yıl sonuna kadar 100 blok zincirini destekleme hedefinin anahtarı olacaktır. Polka Häus ile ortaklık, Pocket Network’ün ilk harici devops ortaklarından biri olan Mission Control ile yürürlüğe giren benzer bir ortaklıkla birlikte geliyor.
pocket
Mission Control ve Polka Häus’un Kurucu Ortağı Alex Hatoum şunları söyledi: “Yalnızca Pocket Network’e ilk dış katkıda bulunanlar olmaktan değil, aynı zamanda POKT’yi Polkadot ekosistemine entegre etmekten mutluluk duyuyoruz. “Bu ilk aşama, POKT’yi Moonbeam’e getiriyor ve şu anda POKT’yi Polkadot üzerine inşa edilen daha fazla projeye getirmek için diğer parachain ekipleriyle birlikte çalışıyoruz. Polkadot’un birlikte çalışabilirliği ve ölçeklenebilirliğinin, onu merkezi olmayan Cep düğümleri için ideal bir kullanım durumu haline getirdiğine inanıyoruz.

Pocket Network, TriForce programını 2022 ve sonrasında düzinelerce başka blockchain ekosistemine genişletmeyi planlıyor. Herkes tutkulu blok zinciri topluluğu için bir TriForce “çalışması” oluşturmak için başvurabilir. TriForce segmenti, Pocket Network’ü desteklemek için yeni blok zincirleri yerleştirmeye çalışan ve ardından zincirin ekosisteminden Pocket’e yeni dApp’ler getirerek veri aktarımını artıran DevOps, Pazarlama ve İş Geliştirme üyelerini içerir. Pocket DAO’daki tekliflerin yakın zamanda kabul edilmesi sayesinde, TriForce’un bazı üyeleri yeni zinciri dahil etmek için bir bütçe alabilir ve ayrıca zincirlerinden Cep Ağına devam eden geçiş miktarına göre tazmin edilebilir.

Pocket Network Kurucu Ortağı ve Tasarım Başkanı Valeria Benitez şunları ekledi: “Yakın zamanda Arjantin, Buenos Aires’te Polkadot Decoded 2022’de Pocket hakkında konuşmaya davet edildik. Moonbeam’in yakın zamanda lansmanı yapıldı ve Pocket’i diğer Polkadot parachain projelerine eklemek için sabırsızlanıyoruz.

Polka Evi Hakkında

Polka Häus, Polkadot ekosisteminin topluluğudur. Önde gelen kurucuların, yatırımcıların ve geliştiricilerin anlamlı bağlantılar kurarken Polkadot, Kusama ve Web3’ü tartışmak için geldikleri yer burasıdır. Polka Häus, yüz yüze etkinlikler, AMA’lar, içerik oluşturma ve Pocket Network ve TriForce ortaklıkları gibi stratejik ortaklıklar aracılığıyla Polkadot ekosistemi hakkında bilgi edinmeye ve geliştirmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Twitter: PolkaHaus (@PolkaHaus) Twitter https://twitter.com/PolkaHaus

Görev Kontrolü Hakkında

Mission Control, Polkadot ekosistemine odaklanan bir hizmet olarak altyapı sağlayıcısıdır. Mission Control, 20’den fazla projeye yayılmış 300’den fazla doğrulayıcı/düzenleyici/düğüme sahiptir ve altyapı ağını Web3 alanında büyütmeye devam etmeyi amaçlamaktadır.

Cep Ağı Hakkında

Web3 uygulamaları için bir blok zinciri veri ekosistemi olan Pocket Network, verileri ölçekte koordine etmek ve dağıtmak için karlı ekonomi kullanan uygulamalar için tasarlanmış bir platformdur. Blok zincirler ve uygulamalar arasında şeffaf ve güvenli etkileşimler sağlar. Pocket ile blok zinciri kullanımı web sitelerine, mobil uygulamalara, IoT’ye ve daha fazlasına kolayca entegre edilebilir ve geliştiricilere blok zinciri etkin uygulamaları her nesneye “ceplerine” koyma özgürlüğü verir. Daha fazla bilgi için https://www.pokt.network/ adresini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu