Teknoloji

Snapchat, Cepte Taşınabilen Pixy Adlı Yeni Drone’u Tanıttı

Snapchat, Cepte Taşınabilen Pixy Adlı Yeni Drone’u Tanıttı

Cepte Taşınabilen Pixy Snapchat , kullanıcıların fotoğraf ve video çekmesi için yeni bir drone tanıttı. Cepte bile taşınabilen ve kontrol paneline ihtiyaç duymayan Pixy isimli drone’nun özellikleri şöyle: Popüler mesajlaşma platformu Snapchat , kullanıcılarının daha rahat ve kolay çekim yapabilmesi için yeni bir drone geliştirdi. Pixy adlı küçük drone, ön kamerası ile Snapping’i daha keyifli hale getiriyor.

İşte küçük ama şirin drone Pixy’nin teknik özellikleri

Snapchat tarafından üretilen sarı Pixy , 2.7K video ve 12 MP fotoğraf çekebiliyor. Dört pervaneli küçük, cepte taşınabilen bir cihaz olan Pixy, sadece 101 gram ağırlığındadır. Ayrıca, kontrol etmek için bir uzaktan kumandası yoktur. Fotoğraflar ve kayıtlar Snapchat uygulamasındaki Anılarınızda saklanırken, drone’yu etkinleştirmek için bir düğme ve uçuş modunu seçmek için bir kamera kadranı bulunur. Önceden yapılandırılmış modlar dört seçenekten oluşur: normal yüzer mod, etrafınızda dönmesini sağlayan bir mod, yürürken veya koşarken sizi takip etmesini sağlayan bir mod.
Bir kaydı durdurmak istediğinizde dronun altına elinizi koymanız yeterli olacaktır. Böylece Pixy avucunuzun içine inecek. Ayrıca kullanıma bağlı olarak pil bitmeden beş ila sekiz uçuş yapabilirsiniz. 230 dolar perakende fiyatına sahip olan Pixy, şimdilik sadece ABD ve Fransa’da satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu