Kripto Para
Trend

Chz Coin Yorum

Chz Coin Yorum Satın Alınır mı?

Chz Coin Yorum

Chz Coin Yorum borsasında taraftarlar, tüccarlar ve yatırımcılar, CHZ Chiliz yerel tokeni, USDT ve BTC ile eşleştirilmiş Fan tokenleri takas edebilir.

Fan tokenleri için oluşturulan Chiliz borsası, CHZ tokenleri ve Fan tokenleri için yüzde sıfır ücretle en ucuz oranları sunuyor.

Chiliz’in Geleceği (CHZ) Simgesi

Chiliz ekibinin şimdiye kadar kaydettiği ilerlemeyi anlamak için önemli ortaklıkları/işbirliklerini gözden geçirelim.

Chiliz şu anda Juventus, FC Barcelona, ​​Atletico Madrid, AC Milan, PSG ve daha fazlası gibi futbol kulüpleriyle ortaklık içinde.
Binance kripto borsası, tüm Fan tokenlerini ve Chiliz tokenini listeleyen Chiliz’in çok önemli bir ortağıdır.
Yine de ortaklıklara bakan MMA Fan , Chiliz tokenleriyle UFC biletleri satın alabilecek ve Chiliz ayrıca CHZ tokenlerine olan talebin artmasına yol açan belirli UFC etkinlikleri için VP deneyimleri sunacak.

chiliz fiyat analizi: haftalık analiz
Chiliz’in benzer seçenekleri ABD NFL ve NBA gibi diğer spor takımlarıyla genişletebileceğine dair spekülasyonlar var.
Ortak kulüpler için Ethereum tabanlı koleksiyonlar oluşturmak için ERC 1155 NFT’leri kullanarak Enjin ENJ ile Socios ortaklığı.
Chiliz ayrıca, NFT’lerin gerçek zamanlı basımı için Chainlink ile bir ortaklık duyurdu ve ekiplerin gerçek dünyadaki spor etkinliklerine ve sınırlı sayıda NFT’lere yanıt olarak NFTS’yi basmasına izin verdi. Bir örnek, bir stadyumdaki bir VIP kutusuna erişim sağlayan bir NFT olabilir.chz kripto para

Chiliz Locker Token , Nedir?

Chiliz Locker tokenleri ile Chilliz, CHZ sahiplerinin jetonlarını Socios platformuna yeni kulüpler dahil etmek için stake etmeye benzer şekilde kilitlemelerine izin verir.

Aday kulüpler, kulüp tokenlerini Socios platformuna getirmek için kaç taraftarın Chilis’i stake ettiğini görebilir.

2021 Yol Haritası Güncellemesi

Chiliz ekibi oldukça açıklayıcı bir yol haritası paylaştı, işte yol haritasından önemli ipuçları.

-Oyun

-Pazarlama

-Açık Banka ve ödül

-NFT Odak

-UFC ile ortaklık

Önemli bir direncin kırılmasının yanı sıra gizli bir yükseliş ayrışması, yaklaşık bir buçuk yıl boyunca bir aralıkta salındıktan sonra Chiliz-CHZ tokeni için USD karşısında mevcut yükseliş kampanyasını başlattı.

CHZ tokeni, kırılma noktasından itibaren %3776.6 yükseldi ve haftalık zaman diliminde yakın zamanda oluşan gizli yükseliş ayrışmasının ardından yukarı hareketini sürdürmeye hazır görünüyor.

İç çubuk mum çubuğundaki düşüşten sonra 0,56497’de önemli bir direnç, boğaların önümüzdeki ay ve ikinci çeyrekte atılım yapması için mükemmel bir hedef olacak.

Yıllık fiyat tahminleri

Küresel futbol kulüplerinin Chiliz ve Socios platformunda tokenleri piyasaya sürme hızında, CHZ, haftalık zaman diliminde bir Elliot dalgası yapısı oluşturduğu için büyük olasılıkla beşinci dalga döngüsünü tamamlayacaktır.

04 Ocak ’21 – 08 Mart ’21 düşükten yükseğe sallanma olan üçüncü dalga döngüsü, genellikle bir Elliot dalga yapısının itme dalgasındaki en geniş dalgadır.

CHZ belirteci gelecek için İyi bir Yatırım mı?

Bu nedenle, mevcut dürtü dalgasındaki birinci ve üçüncü dalgaları kaçırmış olabilirsiniz veya erken benimseyen zihniyete sahip birkaç kişiden birisiniz ve hala 0.09 seviyesinden CHZ tokeninizi elinde tutuyorsunuz. Locker tokeni ve NFT’ler gibi özellikler projenin zamana dayanacağını gösterdiğinden, uzun vadede Chiliz-CHZ tokeni yatırım yapmak akıllıca bir karardır.

chiliz fiyat analizi: haftalık analiz

Mevcut düzeltme dalgası, yaklaşmakta olan gizli yükseliş sapma grafiği yapısı göz önüne alındığında, beşinci dalga döngüsüne doğru patlayıcı bir harekete yol açacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu