Kripto Para

CoinFLEX, Para Çekme İşlemlerini Sürdürmek için 47 Milyon Dolarlık Token Kurtarma Planını Başlattı

Kuşatılmış borsa, para çekme sorunlarını çözmek için büyük yatırımcılardan 47 milyon dolar toplamayı planlıyor.

Geçen hafta, kripto para türev borsası CoinFLEX, piyasa belirsizliği ve karşı tarafla ilgili sorunlar nedeniyle para çekme işlemlerini durdurmak için büyüyen bir dijital varlık platformları listesine katıldı. Şirket şimdi yeni bir token oluşturulmasını içeren bir kurtarma planını açıkladı.

CoinFLEX 47 Milyon Dolar Artıracak

Çözümü Pazartesi günü açıklayan CoinFLEX, Recovery Value USD (rvUSD) adlı yeni bir token ihracıyla 47 milyon dolar toplamayı planladığını söyledi. Borsa ayrıca, teklif edilen şartlarda “önemli çıkarları” olan “potansiyel olarak büyük alıcılar” ile görüşmelerde bulunduğunu kaydetti.

rvUSD teknik incelemesinde firma, yeni token için ihraç fiyatının rvUSD başına 1 USDC olacağını ve 47 milyon USDC (47 milyon $) tutarında toplam 47 milyon rvUSD piyasaya sürmeyi planladığını belirtti.

Teknik inceleme ayrıca, ihracın yalnızca Amerika Birleşik Devletleri dışındaki sofistike yatırımcılar için mevcut olduğunu ve minimum abonelik tutarının 100.000 USDC olduğunu ortaya koydu. 28 Haziran bugün başlayacak ve 1 Temmuz Cuma gününe kadar devam edecek.

Firma, yatırımcıların rvUSD aracılığıyla günlük olarak tahakkuk ettirilen ve ödenen yeni token üzerinden yıllık %20 (APR) alacağını söyledi.

coinflex

CoinFLEX Para Çekme Sorunları

CryptoPotato , CoinFLEX’in para çekme sorunlarının bir karşı tarafla ilgili bir sorundan kaynaklandığını bildirdi .

Şirket, karşı tarafın, son piyasa çöküşü nedeniyle hesabının negatife dönmesinin ardından borsaya borcu olan yüksek net bir kişi olduğunu kaydetti.

İlginizi çekebilir: NFT ‘de Kara Para Aklama Olayları Artış Gösteriyor.

Firma, öz sermayesi düşük olan hesapları genellikle sıfır özsermaye fiyatından önceki fiyatlarla otomatik olarak tasfiye ettiğini söyledi. Bununla birlikte, ilgili kişinin “tasfiye dışı bir rücu hesabı” vardı, bu nedenle pozisyonları feshedilemezdi.

Borsa, “Bu durumda, Bireyin likidasyon dışı bir rücu hesabı vardı, bu da hesap özkaynaklarını kişisel olarak garanti altına almaları karşılığında tasfiye edilmeyecekleri anlamına geliyor” dedi.

CoinFLEX ayrıca müşterinin, geniş bir portföyü ve birkaç özel tek boynuzlu at şirketinde önemli hisseleri olan “yüksek dürüstlüklü bir kişi” olduğunu belirtti.

Firma, token ihracından fon alıp almadığına bağlı olarak, 30 Haziran’da para çekme işlemlerini yeniden etkinleştirmeyi planlıyor. Firma, toplam tutarı yükseltirse platformunu tam işlevselliğe döndürmeyi umuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu