Kripto Para

CryptoCom, DOGE, SHIB ve Diğer 13 Altcoin’i Kazanma Programından Kaldırdı

Üç yeni kripto para ekler, beş sabit para için oranları değiştirir ve BTC, ETH, MATIC, SOL ve AVAX dahil olmak üzere 28 varlık için oranları değiştirmeden tutar.

Crypto.com Pazartesi günü Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) dahil olmak üzere 15 altcoini Crypto Earn programından kaldırdı. Şirket, bu kripto para birimlerinin listeden çıkarılmasının 27 Haziran 2022, 10:00 UTC’den itibaren geçerli olacağını söyledi.

Ayrıca 5 stablecoin’in faiz oranlarını revize etti ve ödül programına üç yeni coin ekledi.

Kripto Kazanç programı kapsamında şirket, sabit paralarda %10’a kadar ve kripto para mevduatlarında %14,5’e kadar teklif sunuyor. 40’tan fazla varlık için destek sağlar.  

“Bu tokenlar için mevcut sabit vadeli tahsisler değişmeden kalacak ve dönem sona erene kadar devam edecek. Crypto.com bir  duyuruda , yukarıda listelenen belirteçler için herhangi bir aktif esnek vadeli tahsisten gelen fonların, 28 Haziran 2022, 10:00 UTC’ye kadar kullanıcıların Crypto Cüzdanına otomatik olarak iade edileceğini söyledi .  

Kazan programından kaldırılan diğer paralar ise Tezos (XTZ), Maker (MKR), Flow (FLOW), Kyber Network Crystal v2 (KNC), EOS (EOS), OMG Network (OMG), ICON (ICX), Compound. (COMP), Gas (GAS), Stratis (STRAX) ve Bancor (BNT), Beefy Finance (BIFI), Ontology Gas (ONG).

Kripto Kazancına Eklenen Coinler

Kripto ticaret platformu, Crypto Earn ödül programına Zilliqa (ZIL), Fantom (FTM) ve NEAR olmak üzere üç yeni coin ekledi. 

 

“Kullanıcılar artık FTM için yıllık %5’e ve ZIL ve NEAR için yıllık %6’ya varan ödül oranlarının keyfini çıkarabilirler. Ayrıca belirli sabit paralar için ödül oranlarını da revize edeceğiz” denildi.

Daha önce CryptoPotato , ticaret platformunun mevcut piyasa gerilemesi nedeniyle işgücünün bir kısmını işten çıkardığını bildirmişti . Diğer medya raporları, işten çıkarmanın en az 260 çalışanı etkileyerek %5 aralığında olacağını söyledi.  

Geçen hafta Crypto.com,   Digital Payment Token (DPT) hizmetleri ve çeşitli diğer yerleşim çözümleri sağlamak için Singapur Para Otoritesinden   asli onay aldı.

crypto

Oranları Değiştirilmiş Madeni Paralar

Ayrıca borsa, TGBP, TAUD, TCAD, TUSD ve USDP olmak üzere beş sabit paranın ödül oranlarını da değiştirdi.  

“Yeni oranlar yalnızca yürürlük tarihinde veya sonrasında yapılan tahsisler için geçerlidir. Halihazırda yerleştirilmiş tahsisler için ödül oranları değişmeyecek” dedi.

Rose Gold, Icy White ve Obsidian kartlarına sahip Crypto.com’un Özel Kullanıcıları, sabit vadeli tahsislerde yılda %2 ek kazanmaya devam edecek. 

Buna karşılık şirket, Bitcoin, Ethereum, Polygon, Avalanche ve Solana’yı içeren 28 jeton için Crypto Earn ödül oranlarını değiştirmedi. Bunlar %14,5’e kadar kazanmaya devam edecek. 

İlginizi çekebilir: NFT ‘de Kara Para Aklama Olayları Artış Gösteriyor.

Borsa, esnek ve sabit vadeler için mevduatlarda tasarruf hesabı benzeri faiz oranları sağlayan Crypto Earn ödül programından bu 15 jetonu neden kaldırdığına dair herhangi bir açıklama yapmadı. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu