Teknoloji

Cyberpunk 2077’nin bu yeni mini oyunu Android ve iOS’ta ücretsiz olarak mevcut

Arcade makineleri Northside, Japantown'da bulunuyor ve The Glen daireleri bu oyuna sahip olacak

Cyberpunk 2077’nin bu yeni mini oyunu Android ve iOS’ta ücretsiz olarak mevcut

 

CD Projekt kısa süre önce Cyberpunk 2077 için Yama 1.6 güncellemesini yayınladı. Bu yeni güncellemede geliştiriciler, oyun içinde atari makineleri kullanılarak oynanabilen Roach Race adlı yeni bir mini oyun yayınladı. Ancak bu deneyim Cyberpunk dünyası ile sınırlı değil. Hem Android hem de iOS akıllı telefon kullanıcıları için bile ücretsiz olarak kullanılabilir. 

Sadece Google Play Store veya App Store’a gidebilir ve retro oyunu indirebilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde, oyun, yalnızca daha fazla oyuncuyu oyunu indirmeye teşvik edecek herhangi bir oyun içi satın alma veya reklam içermez. 

cyberpunk 2077 güncellemesi

Oyun ne hakkında?

Roach Race, Witcher serisinden Geralt’ın güvenilir atı Roach’ın oynadığı CD Projekt Red’den oynaması ücretsiz bir yandan kaydırmalı platform oyunudur. At olarak, Kıtada hiç bitmeyen bir yolculuğa çıkabilecek ve puan toplarken ve küresel liderlik tablosunda yükselirken “The Witcher oyun serisinden büyülü manzaraları” keşfedebileceksiniz. 

Cyberpunk 2077‘de bu oyunu Night City’de oynayabilirsiniz. Atari makineleri Northside, Japantown’da bulunuyor ve The Glen daireleri bu oyuna sahip olacak. Oyuncular, nakit para ve eşyalar dahil olmak üzere özel ödüller kazanmak için skor tablosuna tırmanabilir. Oyun içi ve mobil sürümlerdeki yüksek puanlarınız ayrıdır.

Yeni Cyberpunk 2077 güncellemesindeki diğer çapraz platform öğeleri

Yeni 1.6 güncellemesi Cyberpunk: Edgerunners anime serisi ile ilgili Night City’de keşfedilecek bazı sırları da ekledi. Buna yeni ekipman ve yeni Fotoğraf Modu özellikleri de dahildir. Cyberpunk: Edgerunners, oyuna dayalı bir anime dizisidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu