Teknoloji

Devialet Dione Premium Soundbar Eşsiz Ses Deneyimi Vaat Ediyor

Devialet Dione Premium Soundbar Eşsiz Ses Deneyimi Vaat Ediyor

Fransız ses teknolojisi şirketi Devialet, Hindistan’da birinci sınıf bir soundbar duyurdu. Bir kuyruklu Rs’ye mal oluyor. 2,39,000, Devialet Dione, ev eğlencesi ihtiyaçlarınızı karşılamak için üst düzey bir hepsi bir arada Dolby Atmos 5.1.2 ses çubuğudur. Sekiz subwoofer ve dokuz alüminyum tam aralıklı hoparlörü bir araya getiren birinci sınıf soundbar, ayrı bir woofer’a ihtiyaç duymadan hepsi bir arada kompakt bir cihazda gerçekten etkileyici bir ses deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Devialet Dione şu anda ön siparişte ve yakında Devialet mağazalarında satın alınabilecek. Amazon boAt Rockerz 330ANC Sınav Cevapları: Rs kazanın. 5.000 Fransız lüks ses üreticisinin yeni premium teklifine daha yakından bakalım. Devialet’e göre, Dione ses çubuğu, her ev eğlencesi ihtiyacı için olağanüstü ses deneyimi sağlayan bir dizi patentli Devialet teknolojisi tarafından desteklenmektedir.

Birinci sınıf ses çubuğu, hepsi bir arada kompakt bir cihazda gerçekten sürükleyici bir ses deneyimi sunmak için iki yeni patentli teknolojiye ve bir dizi mevcut tescilli teknolojiye sahiptir. Kompakt ses çubuğu ilginç bir donanıma sahiptir. Bir çip (SoC) üzerindeki benzersiz bir ses sisteminin içine yerleştirdiğim, ödüllü bir ADH analog-dijital amplifikasyon teknolojisi kullanıyor. Devialet, teknolojinin analogun hassasiyetini dijitalin gücü ve kompaktlığıyla tek bir 1cm² silikon kalıpta birleştirdiğini söylüyor. Kurulumun, güç tüketimini büyük ölçüde optimize ederken rakipsiz ses netliği sağladığı söyleniyor.

devialet, hindistan'da hepsi bir arada dolby atmos soundbar'ı 2.39 lacs'ta tanıttı

Yeni soundbar’ı henüz test etmemiş olsak da, Devialet Phantom Reactor hoparlörlerini deneyimleme şansımız oldu ve aklımızı başımızdan aldılar. Lüks ses üreticisinin yeni ürününden de benzer bir performans bekliyoruz. Devialet ayrıca, SAM destekli (Hoparlör Aktif Eşleştirme) push-push yapılandırmasında sekiz uzun mesafeli subwoofer da dahil olmak üzere, yerleşik on yedi Devialet tasarımlı neodimyum sürücülerin daha derin bas sağladığı için yeni ses çubuğuna sahip bir subwoofer’a ihtiyacınız olmayacağından bahseder. teslimat. Devam edersek, Devialet Dione Dolby Atmos ile uyumludur ve Devialet’in tescilli 3D upmixing ses algoritması SPACE sayesinde TV kanalları gibi herhangi bir içeriğe dalmayı geliştirebilir. Birinci sınıf ses çubuğu ayrıca, sürükleyici bir ses sunumu için gürültüyü iptal etmek ve mekansallaştırmayı geliştirmek için oda kalibrasyon taraması ve hüzmeleme tekniklerine sahiptir.

WhatsApp, iPhone ve Android için Mesaj Tepkilerini Hazırlıyor

Soundbar’ı duvara monte edebilir veya düz bir yüzeye yerleştirebilirsiniz. Dahili jiroskop sensörü, ses çubuğunun konumunu otomatik olarak algılar ve ses sinyalini buna göre ayarlayarak etkiyi ve sürükleyiciliği en üst düzeye çıkarır.

Diğer Dikkate Değer Özelliklerin Listesi

• Sınıfının en iyisi performans-incelik oranı

• Devialet Smart Uygulama Desteği

• Dört Dinleme modu – Film, Mekansal, Ses ve Müzik

• Bağlantı seçenekleri – CEC ile HDMI 2.1 eARC, Optik (TOSLINK), Airplay 2, Spotify Connect, UPnP ve Bluetooth 5.0.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu