Kripto Para

Donanım Cüzdanı Trezor, MoonPay aracılığıyla Kripto Satın Alma Hizmeti Ekliyor

Donanım Cüzdanı Trezor, MoonPay aracılığıyla Kripto Satın Alma Hizmeti Ekliyor

 

Donanım cüzdanı şirketi Trezor Çarşamba günü  , kripto para birimleri satın alma yeteneğini entegre etmek için Crypto ödeme şirketi MoonPay ile ortaklık kurdu .

Ortaklık, müşterilerin donanım cüzdanı aracılığıyla Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Tether (USDT), BNB, Cardano (ADA) dahil olmak üzere 1.000’den fazla kripto para birimi satın almalarını sağlayacak  .

Donanım cüzdanı, özel anahtarın bir bilgisayarda veya ağda değil, Trezor cüzdanında depolandığı anlamına gelir. Bu nedenle, bir bilgisayar korsanı bilgisayarınıza girse bile, özel anahtarı çalamaz veya bir işlem başlatamaz çünkü işlemin son adımı, sahibinin cüzdandaki düğmeye basmasını gerektirir.

MoonPay, sektör paydaşlarının dijital varlıkları hızlı, ucuz ve güvenli bir şekilde satın almak için güvenebilecekleri altyapıyı sunar. Platform, Bitcoin.com, Trust Wallet, ABRA ve ZenGo dahil olmak üzere bir dizi dijital varlık komisyoncusu ile entegre edilmiştir.

donanım cüzdanı trezor, moonpay aracılığıyla kripto satın alma hizmeti ekliyor

MoonPay’den Kıdemli İş Geliştirme Müdürü Antonio Talledo şunları söyledi:

“Trezor sahiplerinin doğrudan cüzdanlarından kripto satın almalarına izin vererek, güvenliği çok ciddiye alan kararlı bir kripto para kullanıcıları grubundan yararlanıyoruz. milyarlara özgürlük”

Kripto ödeme şirketi MoonPay, ilk A Serisi finansman turunda 555 milyon dolar topladı ve firmaya geçen yıl Kasım ayında 3.4 milyar dolarlık tek boynuzlu at değerlemesi kazandı.

Trezor, cüzdanlara çeşitli fiat ve kripto para birimleri arasında işlem yapmak için en iyi fiyatları sağlamak için daha önce bir kripto değişim karşılaştırma aracı olan Invity ile entegre olmuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu