Kripto Para

DYDX Yorum, DYDX Coin Geleceği, Fiyat Tahmini Ne?

DYDX yorum, DYDX coin geleceği, fiyat tahmini ne gibi konular analistlerin yorumlarına göz attıktan sonra daha iyi anlaşılabilir. Kripto borsalarında ilgi gören tokenler arasında yer alan DYDX, farklı bir projeye sahip olması nedeni ile her dönemde ilgiyi üzerine çeker. Başarılı grafiği ile geleceğine dair araştırmalar yapan yatırımcılar, elde ettikleri bilgiler ile kripto cüzdanlarına diledikleri miktarlarda DYDX coin ekleyebilir. DYDX coin nedir sorusuna yanıt bulmak ve en güncel DYDX coin yorumları hakkında bilgi almak için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

DYDX Nedir?

DYDX, kısaca DYDX topluluğu içerisinde yer alan Layer 2 protokolünün yürütülmesini sağlayan tokendir. DYDX, protokolün ortak şekilde kontrol edilmesini sağlar. Aynı zamanda da likit sağlayıcı ve traderlerin daha gelişmiş bir protokol içerisinde daha uyumlu şekilde işlem yapabilmelerine yardımcı olur. DYDX’e sahip olan kullanıcılar protokol içerisinde değişikliklere oy verme ve yeni değişiklikler önerme gibi haklara sahip olur. Bunun yanında stake ödülleri kazanabilir ve işlem ücreti indirimlerinden de yararlanabilir.

DYDX stake edilebilen pasif bir coindir. DYDX stake havuzu en temelde likidite ile güvenliği sağlamak amacı ile oluşturulmuştur. DYDX, içerisinde yer alan DYDX stakeleri, likiditeler, alım satım işlemleri ve ödül programları ile her geçen gün daha fazla büyüyerek daha geniş bir kitleye hitap etmektedir.

DYDX Coin (Dydx) Güncel Fiyat Bilgisi

Aşağıdaki tabloda 1 Dydx Coin fiyatının kaç TL olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

 

DYDX Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkenin?

DYDX, Antonio Juliano tarafından oluşturulmuş ve geliştirilmiştir. Juliano’nun daha önceki dönemlerde Coinbase ve Uber gibi diğer global yazılımlarda da yazılım mühendisi olarak görev aldığı bilinir. Merkeziyetsiz bir yapı ile ortaya çıkartılan DYDX platformu kendi içerisinde Weipoint isimli bir arama motoruna da sahiptir.

Twt coin yorum hakkında çalışmamız sonunda onaylandı.Sizlerle paylaşmaktan mutluyuz.

DYDX Projesi Nasıl Çalışıyor?

Farklı bir altyapı tabanına sahip olan DYDX projesinde kullanıcılar çoklu borsa seçeneklerine sahiptir. Tercihe göre platform içerisinde kullanıcılar birden fazla cüzdan kullanabilir. Coinbase Wallet, Metamask ve Trust gibi farklı cüzdanların kullanımı güvenilir şekilde kullanıcılara sunulmuştur.

DYDX projesi, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Platform içerisinde kullanıcılar satın alma, yönetme, oluşturma ve değiştirme gibi konularda söz sahibi olabilir.

DYDX kullanıcıları kripto piyasalarında tokenlerini arza sunarken aynı zamanda stake ederek de para kazanabilir. Her yönden kazanç sağlamayı hedefleyen DYDX ile kullanıcılar teklif yapabilir ve platform üzerinde oy verme yetkisine sahip olur.

DYDX kendi başına bir borsa platformudur. Kullanıcılar DDX borsasına kayıt olduktan sonra borsa içerisinde yer alan diğer kripto paraları da satın alarak cüzdanlarına ekleyebilir. Platformun kendi tokeni olan DYDX de yine platform içerisinden satın alınabilmektedir.

DYDX Coin Fiyatı

DYDX coin fiyatı güncel olarak CoinMarketCap kripto borsasından alınan verilere bakılarak açıklanır. Ancak verilen fiyatlar anlık olarak değişir. Bu nedenle yatırım öncesinde mutlaka yatırımcıların güncel DYDX coin fiyatı hakkında bilgi sahibi olması ve yatırımlarını buna göre şekillendirmesi önerilir. Güncel olarak içeriğin hazırlandığı süre içerisinde DYDX coin fiyatı 2.06 Dolar şeklindedir.

DYDX Coin Yorum

DYDX coin yorumları halka ilk arz edildiği dönemden itibaren olumlu şekilde ilerlemiştir. Yatırımcıların umutla baktığı tokenler arasında yer alan DYDX coin, belirli dönemlerde kripto analistleri tarafından da yorumlanan bir coindir. Yatırımın her döneminde yanlış işlem yapmadan yoluna devam eden kripto yatırımcıları

DYDX coin yatırımlarında da üzen sonuçlar ile karşılaşmaz. Yatırım öncesinde mutlaka en güncel DYDX coin yorum araştırması yapılmalı ve bu doğrultuda harcama limitlerine karar verilmelidir.

DYDX Coin Geleceği

DYDX coin geleceği her dönemde olumlu gelişmeler göz önüne alındığında parlak olarak değerlendirilir. Büyük dikkat çeken DYDX coinin arz miktarının düşük olması yatırımcıların hızlı karar vermelerini gerektirir. En iyi kripto paralar listesinde kısa sürede çıkış yakalaması beklenen DYDX coin yorum ve değerlendirmeler hakkında bilgi alındıktan donra kripto cüzdanlara eklenebilir. DYDX arzına ilişkin bilinmesi gereken önemli durumlar aşağıdaki şekildedir;

 • Toplam DYDX arzı: 1.000.000.000 Adet
 • Topluluk içi arz: %50
 • Geçmiş yatırımcılar: %27
 • Kurucular, çalışanlar ve danışanlar: %15
 • Gelecekteki çalışan ve yatırımcılar: %7

DYDX Coin Fiyat Tahminleri

DYDX coin fiyat tahminleri konusunda yapılan yorum ve analizler coinin gelecekteki yerinin belirlenmesinde de oldukça önemlidir. DYDX coinin geçmişten günümüze ATH değeri 15,99 Dolar olarak ölçülmüştür. 2021 yılında gerçekleşen bu yükseliş sonrasında günümüzde 12 Dolar seviyelerinde güncel değerini koruduğu görülür.

DYDX fiyat tahmini yürüten analistler tokenin bu yıl içerisinde 13 Dolar seviyelerinde kalacağını ön görür. Tokenin 2025 yılına kadar hedef gösterildiği rakam ise 32 Dolar seviyeleridir.

Uzmanlara Göre DYDX Coin Alınır Mı, Güvenilir Mi?

DYDX projesinin diğer kripto projelerinden farklı olması birçok yatırımcı ve analiste güven verir. Kendi platformu üzerinden kullanılabilen DYDX coin, kripto para borsası olması sayesinde de yüksek güvenlik içerir. Yatırımcılar sisteme başarılı bir şekilde kayıt odluktan sonra sistemin güvenlik aşamalarını tamamlayarak işlem öncesinde ekstra güvenlik katmanı oluşturabilir.

DYDX Coin Hangi Borsalarda Var?

Merkeziyetsiz bir kripto para borsası olan DYDX dünyanın birçok gelişmiş kripto para borsasında kendi tokenini satışa sunar. DYDX coin hangi borsalarda var sorusuna yanıt arayan yatırımcılar Binance ve DYDX borsalarına giriş yaparak DYDX coin satın alma işlemini gerçekleştirebilir. DYDX coin listelenen kripto borsalar şu şekildedir;

 • MEXC
 • AEX
 • SushiSwap
 • Gate IO
 • KuCoin
 • BKEX
 • Poloniex
 • OKEx
 • Huobi Global
 • FTX
 • Krake

DYDX, kripto borsalarında birden fazla işlem çifti seçeneği ile satışa sunulur. DYDX satın almak istediğinizde USDT, BNB ve BTC gibi farklı işlem çifti seçenekleri karşınıza çıkar. Cüzdanınızda yeterli miktarda fona sahip olduktan sonra dilediğiniz ölçüde DYDX coin satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu