Teknoloji

EA’nın bir Iron Man ve Black Panther video oyunu üzerinde çalıştığı söyleniyor

Marvel Studios geçtiğimiz günlerde Black Panther: Wakanda Forever'ın fragmanını yayınlamıştı. EA Studios'un Black Panther ve bir Iron Man oyunu üzerinde çalışması bekleniyor.

Popüler geliştirici Electronic Arts ( EA ) Studios’un bir Black Panther oyunu üzerinde çalıştığı söyleniyor. Marvel, San Diego Comic-Con’da yakında çıkacak olan Black Panther: Wakanda Forever filminin ilk fragmanını yayınladı . Black Panther’e ek olarak, EA’nın Marvel hayranları için bir Iron Man tek oyunculu oyunu üzerinde çalıştığı bildiriliyor. 

EA, tek oyunculu bir Iron Man oyunu yayınlayabilir

Sektörden Jeff Grubb’a göre EA, zaten söylentili Kara Panter’in yanı sıra bir Marvel karakterine dayanan tek oyunculu bir oyun üzerinde çalışıyor. Bu, bu Marvel karakterinin Iron Man’den başkası olmadığını öne süren başka bir endüstri uzmanı Tom Henderson tarafından daha da detaylandırıldı. 

Açıklamasına göre, “Iron Man olduğuna dair birkaç söylenti duydum ama hiçbir zaman tam olarak rapor edecek somut bir şeyim olmadı. Bunu şimdilik ‘söylenti’ kategorisinin altına koyun ve somut olan daha fazla bilgi duyarsam/görürsem, bunun hakkında düzgün bir şekilde rapor vereceğim.”

Daha önceki bir rapora göre, bir Kara Panter oyunu yapım aşamasında olabilir. Oyunun kod adı “Project Rainer”. Geliştirmenin erken aşamasında olduğu ve EA’nın oyunun yayıncısı olabileceği söyleniyor. Oyunun EA’nın Seattle stüdyosu altında geliştirilmekte olduğu bildiriliyor.

ea

Her iki oyunun da henüz oyun geliştiricisi tarafından onaylanmadığını unutmayın. Bunlar şimdilik internette dolaşan söylentilerden ibaret.

Cache Nedir?

Deneyimsizler için, San Diego Comic-Con 2022’de Marvel Studios, Black Panther 2: Wakanda Forever için yeni teaser’ı ve Disney+ Hotstar’a gelen tam teşekküllü She-Hulk serisini açıkladı .

Kara Panter: Wakanda Forever fragmanı: Buradan izleyin

Marvel  , Wakanda’dan sonra Kara Panter olarak Chadwick Boseman olmadan ilk bakışı verdi. İşte Black Panther: Wakanda Forever’ın San Diego Comic-Con’da yayınlanan ilk fragmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu