Haberler
Trend

Elon Musk profil resmini değişmesinden sonra , ApeCoin yükseldi.

Elon Musk profil resmini değişmesinden sonra , ApeCoin yükseldi.

Elon Musk, Twitter’daki profil resmini, Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonundan çeşitli avatarları içeren bir resimle değiştirdi.

Bored Ape yaratıcıları Yuga Labs tarafından piyasaya sürülen token ApeCoin, Musk’ın profil resmi değişikliğini takiben bir saat içinde arttı.

Bu hafta sonu, yaklaşan “metaverse” oyunu Otherside’da sanal arazi için bir Yuga Labs para basma etkinliği, Ethereum işlem ücretlerinin fırlamasına neden oldu.

Elon Musk Çarşamba günü Twitter’daki profil resmini , Bored Ape mantarsız token koleksiyonundan çeşitli avatarları içeren bir resimle değiştirerek, projenin dijital tokeninin fiyatını artırdı.

Coinbase verilerine göre, Bored Ape yaratıcıları Yuga Labs tarafından piyasaya sürülen token ApeCoin, Musk’ın profil resmi değişikliğini takiben bir saat içinde artışla sabah 8′de ET’de 17.64$’a yükseldi . O zamandan beri kazançlarını azalttı ve en son yaklaşık 15.43 dolardan işlem görüyordu.

Elon Musk’ın gerçekten bir Bored Ape NFT satın alıp almadığı belli değil. Milyarder, Sotheby’s müzayede evi yöneticisi Michael Bouhanna’nın, resmin “Sotheby’s satışı için yaratıldığını” söyleyen bir tweetini beğendi.

https://twitter.com/michaelbouhanna/status/1521799776630628353?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1521799776630628353%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.cnbc.com%2F2022%2F05%2F04%2Fapecoin-token-surges-after-elon-musk-twitter-profile-change.html

Bouhanna, tweetinde “Size alıcı onayı ile basılan orijinal dosyayı göndermekten mutluluk duyuyorum” dedi.

Elon Musk’ın resmi profil resmi yapmak için sağ tıklayıp kaydetmiş olabileceğini gösteriyor. Twitter, kullanıcıların NFT’lerini altıgen bir ekran resmi olarak ayarlamalarına izin veren özel bir özelliğe sahiptir, ancak Musk’ın avatarı yalnızca standart bir profil resmidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu