Teknoloji
Trend

En İyi YouTubeVanced Alternatifi Uygulamalar

NewPipe

En İyi YouTubeVanced Alternatifi Uygulamalar NewPipe, şüphesiz şu anda piyasadaki en iyi YouTube Vanced alternatifidir. Yeni başlayanlar için NewPipe, Google’ın çerçeve kitaplıklarına veya YouTube API’sine dayanmayan ücretsiz ve açık kaynaklı bir YouTube istemcisidir . NewPipe’ı Google Mobil Servisleri (GMS) olmadan kullanabilirsiniz; bu, Huawei cihazlarında bile çalışacağı ve hatta uygulamayı bir Google hesabı olmadan kullanacağı anlamına gelir.
Reklamsız bir deneyim dışında, videoları yalnızca uygulama içinde değil yerel olarak cihazınıza indirmek için NewPipe’ı kullanabilirsiniz. Ayrıca, aboneliklerinizi YouTube’dan içe aktarma seçeneğine sahipsiniz, böylece kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bununla birlikte, NewPipe’da Google hesabınızda oturum açamayacağınızı belirtmekte fayda var ve bu, geliştiricilerin gizliliği iyileştirmeye yönelik bilinçli bir kararı.

newpipe youtube vanced alternative
en i̇yi youtubevanced alternatifi uygulamalar

Artıları :

Ücretsiz ve açık kaynaklı YouTube istemcisi
Reklamsız; gizlilik odaklı
Modern arayüz

Eksileri :
İzleme geçmişini senkronize etmek ve yorum eklemek için Google hesabıyla oturum açamıyorum

SkyTube

Göz atmaya değer başka bir YouTube Vanced alternatifi SkyTube. NewPipe’a çok benzeyen SkyTube, Android cihazlar için ücretsiz, açık kaynaklı bir YouTube istemcisidir. SkyTube’u bir Google hesabı olmadan kullanabilir ve oynatma geçmişinizi buradan senkronize etmek için hesabınızda oturum açamazsınız. Ancak, abonelikleri içe aktarma seçeneğiniz vardır, bu nedenle her bir içerik oluşturucuyu tek tek aramanız ve sıfırdan başlamanız gerekmez.
SkyTube’un iki çeşidi vardır – SkyTube ve SkyTube Extra. SkyTube Extra, resmi YouTube oynatıcısını ve yayınlamayı desteklerken , normal SkyTube uygulaması ek özellikler olmadan muhafazakar bir yaklaşım benimsiyor. Ancak, SkyTube Extra’da Google hesabınızda oturum açma seçeneği hala eksik. Tercihlerinize bağlı olarak ihtiyaçlarınıza uygun SkyTube sürümünü seçebilirsiniz.

skytube

Artıları :

Ücretsiz ve açık kaynaklı YouTube istemcisi
Reklamsız
Resmi uygulamadan abonelikleri devredin
Ekstra varyantta YouTube oynatıcı kullanıcı arayüzünü kullanır

LibreTube

LibreTube, gizlilik dostu YouTube ön ucu Piped’e dayanan, yakında çıkacak bir YouTube istemcisidir . Uygulamanın tasarımı modern bir his veriyor ve navigasyon sırasında sezgisel animasyonlar sunuyor. Ayrıca, oynatma sırasında video kalitesini ve biçimini seçmek için ince ayarlı kontrollere sahip olursunuz. Bu seçenekler, çevrimdışı erişim için videolar indirilirken de kullanılabilir.

Bununla birlikte, LibreTube’un hala beta aşamasında olduğunu ve hatalarla karşılaşabileceğinizi unutmayın. Kısa testimiz sırasında birkaç hatayla karşılaştık, örneğin yukarıda gördüğünüz yanlış hizalanmış açıklama. Ancak, LibreTube’un zaman içinde gelişmesini bekleyebiliriz, böylece beğenip beğenmediğinizi görmek için bir şans verebilirsiniz.

libretube

Artıları :

Ücretsiz ve açık kaynaklı YouTube istemcisi
Reklamsız

uYouPlus – iOS için YouTube Vanced Alternatifi

iOS için YouTube Vanced alternatifi arayanlar uYouPlus’a göz atmalıdır. Esasen SponsorBlock entegrasyonu, PiP entegrasyonu ve VP9 codec bileşeni gibi ek özelliklere sahip uYou’nun değiştirilmiş bir versiyonudur. Özellikle, uYouPlus, iPhone’unuzu jailbreak yapmadan bile çalışır

uyouplus
Artıları :

iOS için YouTube Vanced alternatifi
Reklamsız
Sponsor segmentlerini atlayabilir

Eksileri :

Kurulum süreci bir güçlüktür
Ara sıra hatalar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu