Teknoloji
Trend

Epic Games 350 TL’lik oyunları ücretsiz veriyor! Son gün 19 Ocak

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan dijital oyun platformlarından Epic Games yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Özellikle geçen aydan bu yana oyun platformlarının kullanıcılarına sunduğu yeni yıl fırsatları büyük ilgi görüyor. Yerli oyun severleri heyecanlandıran indirim kampanyalarıyla dikkat çeken şirketler bazı büyük oyunları da ücretsiz olarak kullanıcılara veriyor. Bunlar arasında Epic Games, kullanıcı kitlesini sevindiren bir kampanya ile gündeme geldi. Epic Games, toplamda değeri 350 TL’ye varan üç farklı oyunu tamamen ücretsiz olarak vermeye başladı.

Epic Games Bedava Oyunlara Devam Ediyor

Dijital oyun sektöründe adından sık sık söz ettiren firmalardan Epic Games, kullanıcılarına yine kaçırılmayacak bir fırsat sundu. Sektördeki rakipleriyle yüksek rekabet içine giren şirket geçen ay olduğu gibi Ocak ayında da ücretsiz oyun dağıtmayı sürdürüyor. Yeni yılda hız kesmeden ücretsiz oyun dağıtan şirketin son hamlesi büyük beğeni topladı. Epic Games Store üzerinden verilen Divine Knockout, First Class Trouble ve Gamedec: Definitive Edition oyunları ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.

Epic Games 3 Ücretsiz Oyunla Beğeni Topladı

epic games 3 ucretsiz oyunla begeni topladi

Bilindiği üzere Epic Games Store üzerinden ücretsiz verilen oyunların sayısı normal şartlarda hep 2 adetle sınırlı kaldı. Kullanıcılarına en fazla 2 ücretsiz oyunu kütüphaneye ekleme imkanı sunan şirket bu sefer üç oyunu bedava vermesiyle büyük beğeni topladı. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’deki Epic Games Store kullanıcıları ücretsiz oyunlara tek tıkla ulaşabilecek. Bu oyunları Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için kütüphaneye ekleme yapmak yeterli oluyor.

Epic Games Ücretsiz Oyunları Tanıttı

Divine Knockout oyunu Nintendo’nun Super Smash Bros serisinden ilham alan bir üç boyutlu platform dövüş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. First Class Trouble ise oyuncuların uğursuz bir yapay zeka ile uğraşırken aralarındaki sahtekarın hangisi olduğunu bulma oyunu. Son olarak ücretsiz verilen Gamedec: Definitive Edition izometrik bir siberpunk RPG türü oyun oldu. Bu üç oyunun toplam değeri 350 TL’ye gelirken 19 Ocak tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu