Teknoloji

Epic Games bu hafta iki ücretsiz oyun sunuyor

Epic, en popüler açık dünya hayatta kalma oyunlarından biri olan Ark: Survival Evolved'i tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Oyuncular oyunu hemen kütüphanelerine ekleyebilirler.

Epic Games bu hafta iki ücretsiz oyun sunuyor

 

Epic Games , bu hafta için ücretsiz oyunları duyurdu. Bu hafta oyuncuların kütüphanelerine ekleyebilecekleri iki oyun var: Ark: Survival Evolved ve Gloomhaven. Biri sizi epik ejderhalar çağına götürecek ve etrafta dolaşmanıza izin verecek, diğeri ise ortaçağ karanlık fantezi evreninde taktiksel bir rol yapma deneyimi sunacak. 

Her iki oyun da 29 Eylül’e kadar Epic oyun kitaplığınıza ücretsiz olarak eklenebilecek. Oyunları kitaplığınıza eklerken, oyunları indirmek veya kurmak için tek kuruş harcamanıza ya da oyun konsolunuzu eklemenize gerek yok. Onları almak için kredi kartı bilgileri. 

Ark: Survival Evolved, 2015 yılında piyasaya sürüldü ve popüler açık dünya hayatta kalma oyunlarından biri haline geldi. Oyunun kendi içinde, oyuncuların oyunu ve macerasını sıklıkla tartıştığı büyük bir topluluğa sahiptir. Eğlenceli bir şeye açıksanız ve ejderhaları keşfetmek istiyorsanız, oyunu istediğiniz zaman ücretsiz olarak oynayabilirsiniz, sadece belirtilen tarihten önce kütüphanenize eklemeyi unutmayın. 

epic games

Gloomhaven, taktiksel RPG ve zindanlarda gezinmenin bir karışımını oynamak isteyenler içindir. Twin Sails Interactive tarafından yayınlanan oyun, 2021’de PC’de piyasaya sürüldü ve hem tek oyunculu hem de çevrimiçi işbirliği deneyimleri sunuyor. Oyun, benzersiz bir ortaçağ karanlık fantezi evreninde geçen hikayeyi keşfetmenizi sağlar. Steam’de ‘Çok Olumlu’ incelemeleri var ve en iyi zindan tarayıcı oyunlarından biri olarak derecelendirildi.

gloomhaven | bugün satın al ve i̇ndir - epic games store

Bu başlıklardan hiçbiri sizi heyecanlandırmıyorsa önümüzdeki haftayı bekleyebilirsiniz. Epic, önümüzdeki hafta iki ücretsiz oyun daha olacağını açıkladı. Drone Racing League ve Runbow, 29 Eylül – 6 Ekim tarihleri ​​arasında Epic’te ücretsiz olacak.

Cache Nedir?

Epic, arada sırada ücretsiz şeyler sunuyor ve yakın zamanda Shadow of Tomb Raider unvanını ücretsiz olarak sundu. Ücretsiz oyunları, Rockstars’ın en popüler aksiyon-macera oyunlarından biri olan GTA 5’i ücretsiz olarak sunduğu 2020’de başlamış olsa da.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu