Kripto Para

Eternal Coin Projesi Nedir? Eternal Coini Özel Kılan Nedir?

Eternal Coin projesi nedir? Eternal coini özel kılan nedir gibi sorular kripto yatırımcıları tarafından merak edilir. Kripto piyasasında aktif olarak rol alanlar Eternal coinin ne kadar güvenilir olduğunu ve değerinin ne olduğunu merak eder. Eternal Coin projesi hakkında daha detaylı bilgi aldıktan sonra coinin toplam piyasa değerini öğrenebilir ve yatırım için iyi bir araç olup olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz. Bu doğrultuda kendi kararınız ile Eternal coin alarak veya bu coini kripto cüzdanınıza eklemeden yatırımlarını şekillendirebilirsiniz.

eternal coin projesi nedir? eternal coini özel kılan nedir?
eternal coin projesi nedir? eternal coini özel kılan nedir?

Eternal Coin Projesi Nedir?

Eternal coin, Metaverse sisteminde bulunan Crypto Mines oyun evrenin yerel para birimidir. B u evren üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlem Eternal coin para birimi üzerinden gerçekleştirilir. Kullanıcıların sistem üzerinde elde ettikleri kazançlar Eternal Coin üzerinden ödenir. Ayrıca sistemde NFT kart sistemini de bulunduran Crypto Mines, bu ekosistem üzerinde kazanılan NFT kartlarını da kullanıcıların Marketplace üzerinden Eternal Coine çevirmeleri için gerekli imkanlara sahiptir.

Eternal Coin Hangi Piyasalarda Listeleniyor?

Güvenilir kaynakları ve ağ sistemi ile milyonlarca aktif kullanıcısı olan Eternal coin sayısız piyasada listelenir. Her bir piyasada sayısız işlem gören coin hem günlük hem de aylık grafiklerinde oldukça başarılıdır.

Eternal coin elde ettiği başarı ve çizdiği iyi bir grafik sayesinde kısa sürede birçok farklı borsanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bu sayede çok kısa sürede sayısız kripto borsasında listelenmiş ve kripto varlık yatırımcıların işlemlerine sunulmuştur. Eternal coinin günümüzde güncel olarak listelendiği borsalar şu şekildedir;

  • PancakeSwap
  • BKEK
  • İo
  • Open Ocean
  • BTC Türk
  • Paribu

Kullanıcılar kendilerine ait hesaplarından, bağlı platform üzerinde Eternal coin satın alma ve satış yapma işlemini kendi kararları ile gerçekleştirebilir. Coinin başarısı düşünüldüğünde gelecekte de aynı şekilde iyi bir grafik sergileyerek piyasada işlem yapmaya izin veren diğer birçok önemli kripto borsasında da listelenme ihtimalini elinde bulundurur.

Eternal Coin Arz Durumu Nedir?

Eternal coin piyasada birçok uluslararası borsada yer alması nedeni ile oldukça yüksek değere sahiptir. Ancak birçok coin gibi Eternal coin de sınırsız değildir. Belirli bir kullanım miktarına sahip olan Eternal Coin, arz miktarına ulaştığında tükenecek ve piyasada bulunan miktarı ile dolaşımda kalacaktır. Eternal coinin arz miktarı ile ilgili rakamlar şu şekildedir;

  • Eternal coin piyasada dolaşan arz miktarı: 3.614.788 Eternal
  • Eternal coin piyasadaki toplam arz miktarı: 5.000.000 Eternal
  • Eternal coin maksimum arz miktarı: 5.000.000 Eternal

Eternal Coin Piyasa Değeri Nedir?

Eternal coin projesi nedir sorusuna yanıt bulduktan sonra kripto yatırımcılarının merak ettiği bir diğer konu da Eternal coinin piyasa değeridir. Diğer birçok coin kadar fazla ilgi gören Eternal coinin ilk piyasaya çıkıştığı tarihteki değeri ile günümüzde ulaştığı toplam piyasa değeri oldukça merak edilir.

Eternal Coinin geçmişten itibaren grafikleri incelendiğinde, coinin piyasaya çıktığı ilk günden itibaren sürekli olarak değer kazandığı anlaşılmaktadır. Yatırımcıların ilgisini çeken coin her gün değerinin üzerine koyarak günümüzde piyasaya çıkış değerini katlamıştır.

Henüz piyasaya çıkışı çok olmamasına rağmen Eternal coinin grafikteki başarısı birçok kripto yatırımcısı tarafından övgü alır. Piyasaya ilk çıktığı dönemde yaklaşık 2 ay boyunca yatay bir çizgi ile yoluna devam eden Eternal coin, daha sonra harekete geçmiş ve sürekli olarak grafik üzerindeki yükselişini sürdürmeyi başarmıştır. Son olarak yıl sonunda yükseliş trendinde olan coin yılın son ayında ise kripto piyasasındaki dalgalanmalar neticesinde hareketli bir grafik çizmiş ve ters yönde ilerleme kaydetmiştir. Genel olarak kripto piyasasının iyiye gittiği dönemde Eternal coin üzerinde de olumlu gelişmelerin yaşanacağı ve piyasa değerini artırmaya devam edeceği ön görülmektedir.

Eternal Coin Alınır Mı?

Eternal coin alınır mı sorusuna yanıt arayan kripto yatırımcıları için kesin bir yargıda bulunmak yanlıştır. Yatırım tavsiyesi olmadan kendi kararı ile coinlere yatırım yapmaya karar veren yatırımcılar, diledikleri zamanda coin satışını gerçekleştirerek yatırımlarına diledikleri gibi yön verebilirler. Bu doğrultuda Eternal coin projesine yatırım yapmak istiyorsanız, coinin geçmişi, gelecek ile ilgili ön görüleri ve grafikleri gibi konularda detaylı bilgi araştırması yapabilirsiniz. Elde ettiğiniz verilerin sizi tatmin etmesi halinde kendi kararınız ile Eternal coin satın alarak kripto cüzdanınızı şekillendirebilirsiniz. Eternal coini alıp almayacağınız ve yine satın aldıktan sonra ne zaman satmanız gerektiği gibi konular bir yatırımcı olarak tamamen sizi ilgilendirmektedir.

Eternal Coin Güvenilir Mi?

Eternal Coin hem şifreleme hem de güvenlik bakımından Binance Smart Chain blok zinciri ile aynı altyapıya sahiptir. Bu nedenle Binance ile aynı koşullarda kullanılır ve işlemlerini gerçekleştirir. Binance alt yapısının ne kadar güvenilir olduğu günümüzde birçok kripto yatırımcısı tarafından tartışmaya kapalıdır. Dünya genelinde en fazla tercih edilen kripto uygulamasının Binance olduğu düşünüldüğünde, Eternal coin sisteminin de aynı taban üzerinden çalıştığını bilmek, bu coinin de ne kadar güvenilir olduğu sonucunu ortaya koyar.

Eternal Coini Özel Kılan Nedir?

Eternal coin, Metaverse evreninde kurgu türünde yer alan bir oyun ile alakalı olması nedeni ile diğer coin sistemlerinden ayrılır. Crypto Mines adı verilen bir ekosisteminde yer alan Eternal Coin, Binance Smart Chain blok zincir alt yapısına sahip olacak şekilde oluşturulmuştur. NFT olma özelliğine sahip olan coin, temel anlamda bir oyna kazan oyunu gibi düşünülebilir. Oyun içerisinde kullanıcılara çeşitli fırsatlar sunulur. Oyun sonunca kazanan oyuncuların kazanacakları miktar ise para birimi olarak Eternal coin şeklinde verilir. Oyunda resmi para birimi olarak değerlendirilen Eternal coin, kullanıcıların kazanmaları halinde oyuncuların kripto varlık cüzdanlarına aktarılır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu