Teknoloji

Facebook Watch Uygulaması Güncellemeden Sonra Apple TV İçin Çalışmıyor; İşte nedeni

Facebook Watch Uygulaması Güncellemeden Sonra Apple TV İçin Çalışmıyor; İşte nedeni

 

Facebook Watch Uygulaması Güncellemeden Sonra Apple TV İçin Çalışmıyor; İşte nedeni Televizyonlar artık film veya dizi izlemek için basit araçlar değil. Modern akıllı TV’ler, OTT platformlarından içerik akışı sağlamanıza, video görüşmelerine katılmanıza, sosyal medya platformlarına erişmenize vb. İzin veren en son teknolojilerden bazılarıyla donatılmıştır. Ancak şimdi, Apple TV için Facebook uygulaması yakında desteği sona erdirecek.

xfacebook watch app not working 1656324623.jpg.pagespeed.ic .cogwkfztmx

Apple TV için Facebook Uygulaması

Akıllı TV’ler için Facebook uygulaması, kullanıcıların birçok şey yapmasına olanak tanır. Buna akıllı TV’nizden Facebook’a erişmek, videoları, şovları, canlı yayınları izlemek ve daha fazlası dahildir. Ancak Apple TV için Facebook uygulaması yakında çalışmayacak, 9to5Mac’ten bir rapor öneriyor.

Apple TV için Facebook uygulaması yakın zamanda yeni bir güncelleme aldı. Ancak, kullanıcılar güncellemeden sonra Facebook uygulamasına artık erişemediklerinden şikayet etmeye başladılar. “Facebook Watch TV uygulaması artık kullanılamıyor, ancak Facebook’ta www.facebook.com/watch hala birçok video bulabilirsiniz” çoğu insanın gördüğü mesajdı.

Çevrimiçi bir dizi konuşma, birçok kullanıcının aynı deneyimi yaşadığını ortaya koydu. Apple TV 4K’larında Facebook Watch uygulamasına erişmeye çalıştıklarında, hepsi Facebook Watch TV uygulamasının artık kullanılamadığına dair aynı mesajı aldı.

İlginizi Çekebilir: Telegram Premium duyuruldu

Facebook Uygulaması Apple TV’de Neden Kullanılamıyor?

Bu sorunun cevabı şu anda belirsiz. Birkaç rapor, mesajın son güncellemeden bir aksaklık olabileceğine inanıyor. Facebook’un Watch uygulamasını Apple TV’den tamamen kaldırması da mümkün, diğer birkaç rapor spekülasyon yapıyor. Geriye dönüp baktığımızda, popüler sosyal medya uygulaması 2017 yılında Facebook Watch uygulamasını duyurdu ve ilk olarak Samsung akıllı TV’lerle başladı.

Şu anda birçok akıllı TV, Android TV ve hatta Apple TV yelpazesi Facebook Watch uygulamasını içeriyor. Mobil ve masaüstü için özel bir Facebook Watch uygulaması da bulunmaktadır.   Apple TV’de Facebook Watch uygulamasını kullanmak istiyorsanız, başka bir güncelleme için beklemeniz gerekebilir. O zamana kadar, uygulamayı telefonunuzdan TV’nize yayınlayarak kullanabilirsiniz. Ancak bu, cep telefonunuzun pilini tüketir. Şu anda, Hindistan’da kitlesel olarak kullanılan Android veya Apple olmayan akıllı TV’ler için çok fazla yaygara yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu