Teknoloji

FIFA 23 Oyunu Eylül’de Çıkıyor

EA Sports, yeni FIFA 23’ün ilk görünümünü yayınladı. Yeni oyun, kadın kulüp takımlarının dahil edilmesi ve çapraz oyun desteği dahil olmak üzere birçok yeni özellik içeriyor. Yeni FIFA 23, 30 Eylül’de piyasaya sürülecek ve aynı zamanda küresel FIFA federasyonu ile yaşanan düşüşün ardından FIFA markasını içeren son oyun olacak.

FIFA 23 Ön Sipariş Ayrıntıları

FIFA 23 Standard Edition oyunu için ön sipariş şu anda Rs’den itibaren yayında . Steam ve Epic Games’te 3.499. Ek olarak, oyuncular FIFA 23 oyununu PS4 ve Xbox One’da Rs için ön sipariş verebilirler. 3.999. Ayrıca Rs’ye mal olacak. PS5 ve Xbox Series S/X’te 4.499.

fifa 23 oyununu şimdi nasıl ön sipariş edip yüzde 10 tasarruf edebilirsiniz?

 

Oyuncular ayrıca Rs’den başlayan FIFA 23 Ultimate Edition’ı keşfedebilir. Steam ve Epic Games için 4.799. Rs’ye mal olacak. Xbox Store ve PlayStation Store’da 6.499 ve PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’ye erişim sunar. Oyuncular, her iki FIFA 23 sürümünde de EA Play ile yüzde 10 tasarruf edebilir.

FIFA 23 Oyun Bilgisayarı Sistem Gereksinimleri

Yeni FIFA 23 oyununu bilgisayarınıza indirip yüklemek için birkaç ön gereksinimi vardır: İşte FIFA 23 oyununu çalıştırmak için minimum gereksinimler: İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10 İşlemci (AMD): Ryzen 5 1600 veya üzeri İşlemci (Intel): Core i5 6600k veya daha fazlası Bellek: 8 GB Grafik kartı (AMD): Radeon RX 570 veya üstü Grafik Kartı (NVIDIA): GeForce GTX 1050 Ti veya üstü DirectX: 12 Uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri Çevrimiçi Bağlantı Gereksinimleri: 512 kbps veya daha hızlı İnternet bağlantısı Depolama: 100 GB

FIFA 23 Özellikleri:

Kadın Takımı, Çapraz Oyun Yeni FIFA 23 oyunu birçok yeni özelliği ön plana çıkarıyor. Yeni oyun, Chelsea Kadınlar takımının Sam Kerr’i de dahil olmak üzere FA Women’s Super League ve French Division 1 Féminine’i içerecek. FIFA 23 oyunu ayrıca, lansmandan sonra herhangi bir ek ücret ödemeden gelecek olan iki resmi Dünya Kupası modunu da içerecek.   Daha da önemlisi, FIFA 23 oyunu çapraz oynamayı destekleyerek kullanıcıların birden fazla platformda sorunsuz bir şekilde oynamasını sağlayacak. Çapraz oyun desteği, oyuncuların gerektiğinde PC oyunlarından PS veya Xbox konsollarına geçmesine izin verecek, ancak yalnızca 1v1 modunda. Yeni FIFA 23 oyunu 30 Eylül’de çıkacak ve daha fazla özellik o zaman açıklanacak.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu