Kripto Para

FrontFanz, Web3 Sahnesini Storm Tarafından Devralıyor

FrontFanz, Web3 Sahnesini Storm Tarafından Devralıyor.Günümüzde içerik oluşturucular birçok zorlu zorlukla karşı karşıya. Sorunlu ve kararsız algoritmalardan ve aşırı agresif, öznel sansürden gölge yasaklamaya, ters ibrazlara, gecikmiş ödemelere ve platformdan kaldırmaya kadar. Gerçekten de, Web2 platformlarının içerik oluşturuculara adil koşullar sunacak donanıma sahip olmadığı çok açık hale geldi.

İçerik oluşturucular tarafından içerik oluşturucular için oluşturulmuş Web3 sansürsüz bir platform olan FrontFanz’a girin . Esasen üçüncü taraf katılımını ortadan kaldıran FrontFanz, içerik oluşturuculara içerikleri aracılığıyla kendilerini özgürce ifade etmeleri için tam kontrol sağlar. Ve şimdi, hızla büyüyen bir hayran kitlesiyle FrontFanz, Web3 platformlarının içerik oluşturma ve tüketimini yeni bir düzeye nasıl taşıyabileceğinin harika bir örneği haline geliyor.  

FrontFanz – bilmeniz gereken her şey

FrontFanz , Polygon (MATIC) blok zinciri üzerine kurulmuş bir içerik abonelik platformudur. İnsanlar, herhangi bir inceleme veya sansür korkusu olmadan içeriklerini paylaşabilir ve içeriğin keyfini çıkarabilir. Her ikisi de yirmi yılı aşkın sektörel bilgi ve deneyime sahip Rosey Sin ve Stacey Carlaa tarafından inşa edilen FrontFanz, en iyi hizmeti sunarken hem kullanıcılarına hem de yaratıcılarına mümkün olduğunca fayda sağlamayı ve korumayı amaçlamaktadır.

Mahrem içerik ihtiyacını ele alan FrontFanz, yalnızca kullanıcılarına içerik sağlamak için değil, aynı zamanda içerik oluşturucular için güvenli bir alan yaratmak için de inşa edildi. Tamamen güvende olacakları, kabul görecekleri, korunacakları ve ekosistemin önemli bir parçası olarak değer görecekleri bir alan. Bu, zamanında ödemeleri, ters ibrazları ve üçüncü şahısların müdahalesini içermez – bugün Onlyfans gibi benzer platformların karşılaştığı bir şey.

frontfanz, web3 sahnesini storm tarafından devralıyor

FrontFanz’ın temel avantajları

Artık üçüncü şahıslar yok . Onlyfans gibi Web2 platformlarının doğal sorunları vardır: yüksek banka ücretleri, içerik oluşturucunun kazançlarını etkileyen politikalarda sürekli değişiklikler, yüksek Kredi Kartı ters ibrazları ve tutarsız ödeme döngüleri. Yani – FrontFanz gölgelerden çıkana kadar.

Sıfır sansür . Artık üçüncü tarafların katılımı yok, artık sansür yok. İçerik oluşturucular artık yaratıcılıklarını tamamen yeni bir düzeyde keşfedebilirler.

Hayranlarla daha derin bağlantı . Bu platform ayrıca abonelik tabanlı içerik sunar. Bununla hayranlar, canlı yayınlar, NFT’ler ve dijital koleksiyonlar aracılığıyla en sevdikleri içerik oluşturucularla daha fazla etkileşim kurabilir.

Blockchain avantajları, FANZ belirteci, indirimler ve pasif gelir . FrontFanz, Polygon blok zincirinde listelenen bir deflasyon belirteci olan FANZ’a sahiptir. FANZ belirtecinin aşağıdakiler gibi birçok yardımcı programı vardır:

 Oylama Gücü
 Platform İçi Satın Almalar
 Staking
 Platform Genelinde İndirimler
 FrontFanz MarketPlace’e erişim

Düğümler ayrıca pasif gelir anlamına gelir. FANZ jetonları ne kadar çok stake edilirse, kullanıcılar o kadar fazla ödül alır. İşlem ücreti dökümü şöyle görünür:

%20 yanmış;

%30 Ön Fan;

Kullanıcı doğrulama işlemlerine %50.

FrontFanz artan popülaritesi ve jeton satışları

Toplamda 32 milyondan fazla takipçisi ve 48 milyon doları aşan yıllık geliri olan 400’den fazla içerik oluşturucu ile FrontFanz’ın endüstri genelinde ivme kazanması şaşırtıcı değil. İlk özel satış sadece 72 saat içinde tükendiğinde ivme açıktı. Şimdi FrontFanz, 15 Temmuz’da 2. tur özel satışını gerçekleştirmek için pazar lideri kripto kitle fonlaması platformu ExMarkets ile işbirliği yaptı. İlk halka açık İlk Değişim Teklifi (IEO) 20 Temmuz 2022’de başlayacak.

Kaldıraçlı İşlemler Özelliği Binance’te Çöktü

Rakamlar yalan söylemez ve FrontFanz’ın artan ivmesi insanları heyecanlandırıyor. Bu nedenle, satışa katılmakla ilgileniyorsanız, token@frontfanz.com adresine bir satır bırakın; FrontFanz , Uygunluk kriterleri de dahil olmak üzere daha fazla bilgi ile geri dönecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu