Kripto Para
Trend

Ftm Coin Geleceği

Gelin Birlikte Geleceğe Yönelik Rotamızı Çizelim.

Ftm Coin Geleceği

Ftm Coin Geleceği Şirket, Michael Kong ve onun tam yığın blok zinciri geliştirme ekibi tarafından yönetiliyor. Fantom, yalnızca akıllı sözleşme işlevine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda aracıların dahil olmadığı güvenli ve son derece güvenli bir işlem ve ticaret hesabı sistemi sunar. Şirketin Hyperblocks yan kuruluşu, Fantom blok zincirinin güvenliğini sağlamaya yardımcı olan doğrulayıcılar çalıştırıyor. Ethereum’a alternatif olarak Fantom, işlemleri doğrulamak için Eşzamansız Bizans Hata Toleransı (aBFT) fikir birliği modelini kullanır. Bu, yalnızca erişilebilirliği ve güvenliği kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda minimum ücretler ve neredeyse anında işlemlerle sonuçlanır. Devrim niteliğindeki aBFT konsensüs mekanizması olan Lachesis, Fantom’un eski teknolojilerden çok daha hızlı ve daha ucuz olmasına rağmen son derece güvenli olmasını sağlar. Hareketli ortalamalar en popüler Fantom araçlarıdır.

Blockchain Algoritması

Fantom kripto para biriminin merkezi aşaması olan blok zinciri algoritması, bu kripto para biriminin tüm fenomeni ve temel odak noktası programlanabilirliktir. Blockchain ekosistemi, Fantom ekosistemine yardımcı olabilir. Bu, kullanıcıların dijital para para perspektifinden faydalanmalarına ve Fantom’u finansal hizmetler, uygulamalar, oyunlar gibi platformda oluşturulabilecek tüm pazar işlemleri için kullanmalarına olanak tanır. Yukarıda açıklandığı gibi, Fantom, geliştiricilerin belirli koşullar altında atamaları otomatik olarak uygulayan akıllı sözleşmeler formüle etmesine ve üzerinde çalışmasına olanak tanır.

Fantom: Ortaklıklar ve İşbirlikleri

Fantom vakfı birçok ortaklık ve işbirliği duyurdu. Şirketler, tak ve çalıştır özelliğini kullanarak Fantom tabanlı özel/izinli blok zinciri ağları oluşturabilir. Onlara küresel genişleme, geniş bir kullanıcı ve uygulama ağı (Merkezi Olmayan Uygulamalar) ve sürekli geliştirme ve yükseltmeler sağlar. Enterprise Fantom, işletmeler arasında blok zinciri teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmak için tanımlanmış bir dizi yönergeyi ve Fantom teknik analiz özelliklerini ifade eder. Go-opera adlı büyük bir yükseltmeyi piyasaya süren Fantom, kısa süre önce blok zincirine paha biçilmez bir katkı yaptığını duyurdu. Bu, çoklu işlemleri hızlandırdı ve diğer ağ verimliliklerini iyileştirdi. Formula1 sürücüsü Pierre Gasly’ninki gibi etkili işbirlikleri ve Mark Cuban’ın desteğiyle Fantom, kendisini yüce bir şekilde yükseltti.

Fantom (FTM): Tarihsel Analiz

Fantom da bir istisna değildir. Aynı zamanda iniş ve çıkışlarına birçok kez tanık oldu, ancak şu anda ayarlıyor gibi görünüyor, sanki bir dünya rekoru kırmak için yarışıyor. 2019’un ilk yarısının sonuna kadar, Fantom fiyatı yukarı yönlü hareket etti, ancak Haziran 2019’da 0,034 doları gördükten sonra, FTM kriptosu aşağı doğru düzeltmeye başladı. Fantom’un fiyatı, 2020 Mart çöküşüne kadar sürekli düşüş eğilimiyle karşı karşıya kaldı. 13 Mart 2020’de Fantom, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,001953 $’ı işaret etti. Daha sonra, Eylül 2020’de değerini 0,05 doların üzerine çıkaran muazzam bir boğa koşusuna başladı. Ancak, önemli bir büyüme kaydettikten sonra FTM büyük bir düşüşle karşı karşıya kaldı ve 2020’nin sonunda Fantom fiyatı 0,016 doları yeniden test etti.

Geçen yılın başından bu yana Fantom, piyasadaki diğer kripto rakiplerini geride bırakarak katlanarak büyüdü. Bu dik fiyat artışı, FTM fiyatını 0,8$’lık yeni bir yüksek seviyeye çıkardı. Bundan sonra, madeni para fiyatı geçen Temmuz ayında 0,25 doların altına düştü. Ekim 2021’de Fantom, 3.48$ ile tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Bundan sonra, madeni para kayda değer bir oynaklıkla işlem görmeye devam etti ve şu anda pozitif bir ivme ile 2,8 dolar civarında işlem görüyor.

Uzmanların Fantom (FTM) Fiyat Tahminine Bakışı

Fantom (FTM) fiyat tahminlerimize ve Fantom fiyat analizimize dayanarak, uzun vadeli bir artış bekleniyor, 2026 için fiyat tahmini 13.345 dolar. 5 yıllık bir yatırımla gelirin %+467.4 civarında olması bekleniyor.

Wallet Investor

Teknik analiz uygulayarak Fantom fiyat tahminlerinin Ocak 2022 başında 2,5$’a ulaşması bekleniyor. Beklenen maksimum fiyat 3,4$, minimum fiyat 2,3$. Yıl sonu için Fantom (FTM) fiyat tahminleri 3,35 dolar.

Trading Beasts

 

Fantom (FTM) Fiyat Tahminleri: 2022-2026

Fantom fiyatı, geçmiş yatırımcılara yeni bir yılın başlangıcından önce grafik ticaretinde büyük bir getiri sağladı. Fantom’un (FTM) mevcut piyasa değeri 7.268.948.119$ ve dolaşımdaki arzı 2.545.006.273 FTM’dir. Fantom FTM’nin 24 saatlik işlem hacmi 1.052.908.880.68$’dır ve FTM’nin mevcut fiyat hareketi 2,8$ civarındadır.

ftm price chart
ftm coin geleceği

Fantom Fiyat Tahmini 2022

Ortaklıklar ve topluluk finansmanı ile, alım satım kripto para piyasası, FTM coin  para birimine geri dönerek, Fantom kripto para biriminin tahmini fiyatı maksimum 3,65 $, ortalama fiyat 3,38 $, minimum fiyat ise 3,2 $ ‘a ulaşacak, ki bu oldukça iyi. iyimser ama kesinlikle mümkün.

Fantom Fiyat Tahmini 2023

Fantom çökecek mi? Hükümetteki herhangi bir değişiklikle. politikalar ve düzenlemeler, FTM fiyat tahmini puslu günlerden payını alabilir. FTM Fantom desteği 3,9 dolar civarında tutarsa, alıcılar hayati direnç seviyesindeki bir sonraki saldırı görevini unutmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak ve trendi izleyerek tutarlı bir şekilde 4 dolardan oynayacak. Ayrıca, fiyatlar teknik analizlere dayanmaktadır

Fantom Fiyat Tahmini 2024

Fantom satın almak veya FTM/USD satmak için ek kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabileceğinden, doruğa kadar yarışmak Fantom FTM holdingleri için o kadar zor olmayacak. Uzun vadede minimum 4,3 ABD Doları ve ortalama fiyat olarak 4,5 ABD Doları ile başlayan fiyat, 4,7 ABD Dolarını geçebilir ve gelecekte sonuçlar elde edebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu