Kripto Para
Trend

Gelecek Vadeden Coinler 2022

Gelecek Vadeden Coinler 2022

 

2022’nin En Çok Gelecek Vaat Eden 10 Kripto Para Birimi

Bitcoin

Bitcoin en popüler kripto para birimlerinden biridir. 2009’da piyasaya çıkan ilk başarılı blok zinciri tabanlı para birimidir. Kripto yatırımcıları, bir sonraki Bitcoin’i veya ellerine geçen en iyi kripto para birimini bulmaya çalışıyorlar. Son zamanlarda birçok altcoin ortaya çıkmış olsa da BTC’nin hakimiyeti hala devam ediyor. Ayrıca birçok kripto yatırımcısı Bitcoin’i diğer kripto para birimlerine tercih ediyor.geleceği olan coinler

Ethereum

Ethereum, akıllı sözleşmeleri tanıtan ilk büyük projeydi. Bu akıllı sözleşmeler, geliştiricilerin blok zincirinin üstünde mobil ve masaüstü merkezi olmayan uygulamaları (dApp’ler) başlatmasına olanak tanır. Ethereum ağında binlerce jeton çalışır ve ilk jeton teklifi (ICO) hareketini teşvik eden bu jetonlardır. En umut verici kripto para birimlerinden biridir, Mart 2022’de satın almayı düşünmelisiniz.

Solana

Solana ayrıca Mart 2022’de satın alabileceğiniz en umut verici kripto para birimlerinden biridir. Ethereum’a benzer şekilde, temel blok zinciri ağı, geliştiricilerin DApp’ler oluşturması ve barındırması için bir araç görevi görür. Bununla birlikte, hala bir dizi kesintiye yol açan diş çıkarma sorunları yaşıyor. Bununla birlikte, teknolojisi bol miktarda destek topluyor.

Cardano

Cardano (ADA), hakemli bir blok zinciri protokolü olan Ouroboros adlı bir teknoloji kullanır. Kendini, ademi merkeziyetçiliği sürdürmenin daha güvenli ve ölçeklenebilir bir yolu olarak tanımlıyor. Çok varlıklı bir defter ve doğrulanabilir akıllı sözleşmeler sunan, şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden biridir. Piyasadaki en popüler kripto para birimi olmasının yanı sıra, finansal uygulamaları çalıştırmaya yardımcı olan teknolojik bir platformdur. Mart 2022’de satın almak için en umut verici kripto para birimlerinden biridir.

gelecek vadeden coinler 2022
gelecek vadeden coinler 2022
Dogecoin

Dogecoin (DOGE) aslen bir mem veya parodi kripto para birimi olarak yaratıldı. Dogecoin 2013’te piyasaya sürülmesine rağmen, fiyatı yalnızca 2021’de fırladı. O zamanlar internette viral olan Shiba Inu meme, Dogecoin’in arkasındaki ilham kaynağı. Tesla CEO’su Elon Musk, yılın ikinci yarısında dramatik bir şekilde düşmeden önce değer ve popülaritesindeki artışa yardımcı olan Dogecoin’e ağırlık verdi. Artık birçok kripto yatırımcısı bu kripto para birimine bahis yapıyor.

Polygon

Polygon, Ethereum uyumlu blok zinciri ağları oluşturmak ve bağlamak için en iyi kripto para birimlerinden biridir. Çok zincirli bir Ethereum ekosistemini destekleyen Ethereum üzerinde ölçeklenebilir çözümler sunar. Birçok kripto yatırımcısı, Polygon’un büyük bir potansiyele sahip olduğuna ve gelecekte daha yüksek getiri sağlayacağına inanıyor.

Stellar

Stellar’ın yerel kripto para birimi Lumen’dir (XLM). Stellar, insanların dijital para oluşturmasına, göndermesine ve ticaretine olanak tanıyan “para depolamak ve taşımak için açık bir ağ” olarak tasarlanmıştır. Aslında, yalnızca Stellar’ın kendi ilişkili kripto para birimi olan Lumen’i değil, tüm dijital paraları satmak ve takas etmek için tasarlanmıştır – ancak işlem yapmak için bir miktar Lümen’e sahip olmanız gerekir. Mart 2022’de satın almak için en umut verici kripto para birimlerinden biridir.

Terra

Diğer birçok blok zinciri ile iletişim kurabilir ve inanılmaz bir büyüme potansiyeli göstermiştir. Kripto yatırımcıları, yalnızca heyecanı takip etmekle kalmayıp paralarını riske atmaya istekliyseler Terra’yı satın almayı düşünebilirler. Diğer herhangi bir kripto para birimi gibi, Terra da çeşitli risk faktörlerine sahiptir ve bu nedenle Mart 2022’de satın alınacak en umut verici kripto para birimlerinden biridir.

Binance Coin

Binance, 2017’de indirimli alım satım ücretleri için bir yardımcı program tokeni olarak oluşturuldu, ancak kullanımları, işlem ücretleri (Binance Chain‘de) ödemeleri, seyahat rezervasyonları, eğlence, çevrimiçi hizmetler ve finansal hizmetler dahil olmak üzere çok sayıda uygulamaya yayıldı. Binance kripto parasının Binance borsasının ve ekosisteminin işleyişini artırması bekleniyor. Alım satım ücretleri, borsa ücretleri, listeleme ücretleri ve Binance borsasındaki diğer ücretler gibi birden fazla hizmeti destekler.

Shiba Inu

2021’de popülerlik kazandıktan sonra, Shiba Inu 2022’de de yerini aldı. Geçen yıl, yerli memecoin olan Dogecoin’i kısaca geride bıraktı ve aynı zamanda ilk 10 listesine girdi. Kripto yatırımcıları, Shiba Inu ile Mart 2022’nin en umut verici kripto para birimlerinden biri olmasını sağlayan yüksek umutlar besliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu