Teknoloji

General Mobile GM8 Toplu Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?

General Mobile GM8 toplu mesaj gönderme özelliği sayesinde telefon rehberinizde bulunan birden fazla kişiye aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. Mesaj uygulaması günümüzde telefon kullanıcılarının en çok tercih ettiği uygulamalardan bir tanesidir. En az arama kadar mesaj yolu ile de kullanıcılar birbirleri ile iletişime geçer. General Mobile cep telefonlarında bulunan çoklu mesaj ek özelliği sayesinde kullanıcılar tek tek mesaj yazmak yerine, aynı mesajı birden fazla kullanıcıya tek bir tuş ile gönderebilir. General Mobile kullanıcısı iseniz cep telefonunuzdaki bu ek özelliği keşfederek saniyeler ile birden fazla yakınınıza ulaşabilirsiniz.

 

General Mobile GM8 Çoklu Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?

General Mobile’nin en çok satan modelleri arasında yer alan GM8 ile birkaç adımda çoklu kısa mesaj atmanız mümkün olur. General Mobile GM8 toplu mesaj gönderme özelliği genelde özel günlerde kullanıcılar tarafından çok tercih edilir. Bayramlar, düğün ve nişan törenleri, ya da yılbaşı gibi özel tarihlerde, özel kalıp mesajlar rehberdeki kullanıcılara kolayca gönderilebilir. GM8 çoklu mesaj özelliğini kullanabilmek için şu adımları takip etmeniz yeterlidir;

  • General Mobile GM8 cep telefonunuzun SMS uygulamasına giriş yapın.
  • Göndermek istediğiniz iletiyi, ekranda bulunan mesaj yazma kısmına yazın.
  • Ekranın üst kısmında yer alan alıcılar kısmına tıklayın
  • Göndermek istediğiniz kişilerin adını rehberden tek tek işaretleyin.
  • Seçim işlemi bittikten sonra onay vererek mesaj ekranına geri dönün.
  • Gönder butonuna bastığınız anda seçtiğiniz kişilere hazırladığınız çoklu mesajlar gidecektir.

General Mobile GM8 toplu mesaj gönderme için farklı uygulamalar tercih edebilirsiniz. Bu hizmete onay veren diğer uygulamalar üzerinden de dilediğiniz kişilere dilediğiniz zaman çoklu mesaj gönderebilirsiniz.

General Mobile GM8 İleri Tarihli Toplu SMS Gönderme

General Mobile GM8 model cep telefonunuzda dilerseniz zamanlamalı çoklu mesaj seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Mesaj uygulamasına giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan menü seçeneğine tıkladığınızda burada zamanlanmış mesaj seçenekleri karşınıza çıkar. Bu seçeneği tıklayarak ileri bir tarih için mesaj gönderimi planlayabilir ve bu aşamada mesajların kime gitmesini istediğinize karar verebilirsiniz. Göndermek istediğiniz mesajı ekrana girerek ve göndermek istediğiniz kullanıcıları da rehberinizden seçerek ileri tarihli bir çoklu mesaj gönderme talimatı oluşturabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu