Kripto Para

Gönderi dünyasındaki yepyeni oyuncu BODI Coin nedir?

Gönderi dünyasındaki yepyeni oyuncu BODI Coin nedir?

Gönderi dünyasındaki yepyeni oyuncu BODI Coin nedir? Türkiye’de hizmet veren uluslararası menkul kıymetler piyasası, Boodio‘nun kendi ortamında kurduğu kayıt sistemi ile kitap, sesli kitap ve e-kitap temin etmektedir. BODI Coin, Türkiye’de olduğu gibi dünyada da kripto para sağlamaktadır. Gönderi dünyasının önemli paydaşlarının katıldığı bu lansmanda sizler için BODI Coin ile ilgili detayları öğrendik.

BODI Coin nedir?

BODI Coin, avantajlı bir maliyetle ve ayrıca sınırlı miktarda ön satış için tedarik edildi.
BODI Coin nedir  ile ilgili daha fazla bilgi ve teknik inceleme için: https://www.boodio.app/
Yayıncılık sektörünü elektronik varlık ekonomik ortamının avantajlarıyla buluşturacak olan BODI Coin’in erken satışları 17 Mart 2022’de başladı. Ön satış kapsamında toplam 100 milyon BODI Coin Bitay müşterilerinin beğenisine sunuldu.Ön satışları takip edecek olan genel satışlar 1 Haziran’da başlayacak.

Yayın severlerin incelerken BODI Coin yapma fırsatı

Müşterilerinin okurken dikkat etmelerini veya istedikleri zaman okumaya geçiş yapmalarını sağlayan kullanıcı arayüzünün yanı sıra zengin web içeriği ile son teknoloji ve benzersiz bir yayın deneyimi sunan Boodio App uygulaması, kullanıcıların beğenisine sunulacak. kesinlikle ayrıca yayın severlere okurken BODI Coin ile kripto mülkleri kazanma fırsatı sunuyor. Müşteri, Boodio uygulamasına yatırılan dikkat ve kontrol zamanlarının yanı sıra, düzenli aylık uygulama maliyetinin bir kısmını BODI Coins olarak kesinlikle geri alabilecektir.
Yapılan BODI Coins Kayıt, yepyeni içerik alımı, yazar ve yayıncı finansmanı Benzer şekilde önümüzdeki günlerde 1 milyon Bitay ve Boodio Application üyelerine de BODI Coin verilecektir. alacakları tüm kitapların liste fiyatı kadar bir hediye. Bu nedenle yaklaşık 30 milyon TL değerinde kaynak akışı verilecektir.

BODI Coin projesi, kapitalistlerine genişleyen yayıncılık camiasındaki fırsatlara ortak olma şansı verirken, yayıncılık dünyasında eşit haklar ve fayda sağlayan bir yatırım aracı olmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda, sisteme üye olan yazarlara tamamen açık, blok zinciri tabanlı bir telif hakkı izleme tasarımı sunulmaktadır. Gönderi dünyası için hayati önem taşıyan telif hakları ile tam uyumlu olan BODI Coin, blok zinciri teknolojisini kullanarak geleneksel gönderi sektörünün geç geri ödeme, bekleme ve ayrıca telif hakkı sorunları gibi birçok sorununa çözümler sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu