Teknoloji

Google İlk Katlanabilir Pixel 2023’de Piyasaya Sürülecek

Bir tedarik zinciri analisti Twitter'da Google'ın katlanabilir Pixel telefonunun lansmanını önümüzdeki bahara kadar ertelediğini bildirdi.

Google İlk Katlanabilir Pixel 2023’de Piyasaya Sürülecek

 

 

Google İlk Katlanabilir Pixel 2023’de Piyasaya Sürülecek.
Katlanabilir Pixel telefon bir süredir söylenti değirmenindeydi ve şimdi, lansman tekrar ertelendiği için cihazın yakın zamanda gelmeyeceği söyleniyor. Bu, arama devinin son Google I/O geliştirici konferansında neden katlanabilir telefonla dalga geçmediğini açıklıyor. Google, çok beklenen Pixel Watch’ın varlığına dair onay vermişti, ancak ilk katlanabilir telefonunu ne zaman piyasaya sürmeyi planladığını açıklamadı.

google i̇lk katlanabilir pixel 2023'de piyasaya sürülecek
google i̇lk katlanabilir pixel 2023’de piyasaya sürülecek

İlk başta Google’ın cihazı 2021’de duyurması bekleniyordu ama olmadı. Daha sonra, katlanabilir Pixel telefonun 2022’nin sonunda geleceği bildirildi. Şimdi, Kore web sitesi The Elec’ten bir rapor, ürün henüz bitmediği için çıkışın ertelendiğini öne sürüyor. Bir tedarik zinciri analisti de, kaynaklarına göre Google’ın lansmanı önümüzdeki bahara ertelediğini söyleyerek iddiaları destekledi.

İnsanlar bu yıl katlanabilir bir telefon göremeyebilirken, en azından Google‘ın ilk akıllı saatini deneyimleyebilecekler. Teaserlar, giyilebilir cihazın Apple Watch’lara benzer şekilde yuvarlak bir kadranı ve navigasyon için bir tepeye sahip olduğunu ortaya çıkardı. Fitbit entegrasyonu ile gelecek. Bu yılın ilerleyen saatlerinde, amiral gemisi Pixel 7 ve Pixel 7 Pro akıllı telefonların lansmanını da göreceğiz. Cihazlar, yeni nesil Google Tensor yonga seti tarafından desteklenecek ve üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak.

İlginizi çekebilir: WhatsApp fotoğrafları, sohbetleri nasıl yedeklenir ve güvenlik özelliği nasıl etkinleştirilir

 

Şirket ayrıca gelecek yıl piyasaya çıkacak bir Android tablet üzerinde çalışıyor. Google, son geliştirici konferansı sırasında ilk tabletine bir göz attı. Cihaz, Google’ın ev yapımı Tensor yonga seti tarafından desteklenecek. Teaserlar, bunun diğer Android tabletlerde görmüş olabilecek tipik bir tasarıma sahip olduğunu gösterdi. Ön tarafta makul çerçeveler ve bir kamera göreceksiniz. Daha fazla ayrıntı ya bu yıl içinde ya da 2023’te açıklanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu